Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üye Haritası

Ertan

Recommended Posts

Ertan abi,

Eline, emeğine sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. Oynamak için yer arayan tüm arkadaşlar bundan faydalanabilir.

Kendi konumlarınızı eklesenize o zaman. Forum yazılımı kendi kendine ekleyecek kadar akıllı değil. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1kz47.jpg

İşte bu menüde en sağda...

Ben dün de girdim, profilimi, ayarlarımı kurcalayıp durdum bulamadım. Nedense kesinlikle oralarda olacak diye düşündüm. Belki benim gibi bulamayanlar vardır diye göstereyim dedim.

Hoş bir uygulama...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuya teknolojik olarak özürlü olduğumdan ancak yeni uyandım..Kendimi ekledim ama nerdeyim bulamadım, kayboldum..Sadece ktm yazdım şehir olarak görünmediğimden mi beni bir yerlere koyamadı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi yanlışlıkla "kotomo" yazmış olmayasın? japonya'da bir şehirdir kendisi..

911 aradım cevap vermediler ..Ben neredeyim diye soracaktım...

Ülen benim sevgili yöneticilerim beni çok sevdiklerinden...Haritaya giriş yapacağım sırada beni Google yönlendirip...Kış ayındayız (vede bana jest olsun) diye beni kayak yapmam için Kuzey Kutup unamı gönderdiler.....Ayılar kovalamasın beni orada...Var bu işte bir terslik ya hadi hayırlısı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

911 aradım cevap vermediler ..Ben neredeyim diye soracaktım...

Ülen benim sevgili yöneticilerim beni çok sevdiklerinden...Haritaya giriş yapacağım sırada beni Google yönlendirip...Kış ayındayız (vede bana jest olsun) diye beni kayak yapmam için Kuzey Kutup unamı gönderdiler.....Ayılar kovalamasın beni orada...Var bu işte bir terslik ya hadi hayırlısı..

ktm

Buldum! Kendini Sultanahmet Camii sine yerleştirmişsin. Görmiyeli imam falan mı oldun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buldum kendimi...İstanbul Sarayburnu taraflarında...Oradanda kaldırıp beni denize atacaklar gibi duruyorum...

Boğaz tarafında Bebek gibi bir yerlere koysaylardı keşke... bedavadan deniz manzarasına sahip bir üye olurdum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buldum! Kendini Sultanahmet Camii sine yerleştirmişsin. Görmiyeli imam falan mı oldun?

Doğrusunu buldum sonunda...

İmamı mı..? Benden cemaat bile olmaz..

Evin adresini yazcaktım korktum beni kapımın önündeki paspasa yerleştirir diye..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok hoşuma gitti direk üniversiteye koydum kendimi, direk gibi. Hatta spor salonu olarak benim bulunduğum yeri işaretleyebilirsiniz. TED Ankara Kolejliler Spor Salonu aynı zamanda TOBB ETÜ üniversitesinin de spor salonu. 2 masa var. Üniversiteye girebilenler için giriş problem değil. Giremeyenler için spor salonunun ayrı bir giriş yeri de var ve galiba masa tenisi kısmı ücretsiz tam bilmiyorum. öğrenince yazarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan kebapçıdan dönemedi galiba hala kendini işaretlemedi

Şimdiden söyliyeyim.... Tufan Hocam yanlışlıkla foruma gözünün ucuyla bir baksa büyük küçük demeden alayımızı banlıyacak...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..