Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Hangi üniversite düzenliyor acaba merak ettim :D

aklıma direk çankaya geliyor nedense. valla marmaris unutulmazdı; keşke bir daha olsa.. bu sene jübilemi yapacağım kısmetse. aslında açıköğretimde 1 senem daha var ama dondurup askere gideceğim için bu sene son senem olacak. hayırlısı artık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene de farkli bir universitede oynamiyor musun bora :D

aklıma direk çankaya geliyor nedense. valla marmaris unutulmazdı; keşke bir daha olsa.. bu sene jübilemi yapacağım kısmetse. aslında açıköğretimde 1 senem daha var ama dondurup askere gideceğim için bu sene son senem olacak. hayırlısı artık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında Bora bizlere şunu demek istedi..Ben daha doğrusu böyle anladım..

Askerliği bitirip... ilk işim para yapıp...Beni bekliyeni fazla üzmiyeceğim.....

Yemişim tahtasını lastiğini....Masası sandalyesi sizin olsun...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında Bora bizlere şunu demek istedi..Ben daha doğrusu böyle anladım..

Askerliği bitirip... ilk işim para yapıp...Beni bekliyeni fazla üzmiyeceğim.....

Yemişim tahtasını lastiğini....Masası sandalyesi sizin olsun...

ktm

yada oda ayrı bi bakış açısı oda olabilir dimi bora ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ondan değil , bu organizasyonu falan kim üstlenecek acaba... :) Bizim üniversitemizin böyle bir işe kalkışacağını hiç sanmıyorum da. hacettepe'de desek masa tenisi adına çok sağlam bir oluşum yok orda....Gerçi bunu yaptılarsa gereğini düşünmüşlerdir ama ne bilim.

Ben onu bunu bilmem ben kesin geliyorum gerisini ayarlayın siz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva zaten 4 gün sürüyor. 5 olsa ne değişir? cuma okula mı gidecen sanki :) lig yoruyor onu anladık ta bu maçlar 10 gün olsa yormaz, yeme beni. birkaç veteran turnuvası hariç hiçbir turnuvada mix maçları yok. bu da masa tenisinin bir parçası aslında. benim tek niyetim ortamın biraz daha renklenmesi. salonlardaki monoton hava sizlerin de canını sıkmıyor mu..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva zaten 4 gün sürüyor. 5 olsa ne değişir? cuma okula mı gidecen sanki :) lig yoruyor onu anladık ta bu maçlar 10 gün olsa yormaz, yeme beni. birkaç veteran turnuvası hariç hiçbir turnuvada mix maçları yok. bu da masa tenisinin bir parçası aslında.

Adam haklı beylerrrr !!! Avrupa'da Türkiye'nin elde ettiği tek derece de mixler şampiyonalarında hatırlatayım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..