Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye Kupası B Grubu / Aydın

Recommended Posts

Merhaba

AYDIN daki turnuva ege bölgesi kulüp takımlarına açık.(B) grubunda yer alan illerden gelecek takımlar katılacak.BALÇOVA BELEDİYESİ TERMAL SPOR KULÜBÜ olarak 4 takım ile katılacağız.2 Bayan 2 Erkek.Bu turnuva bizler için deneyim kazanma ve rakiplerimizi tanımak adına önemli.Katılacak olan takımlara başarılar dileriz.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Az önce yani saat 19.30 civarında Aydın İl Temsilcimiz Sn.Salih bey ile görüştüm.Kurallar değiştiğini söyledi.Her kulüp aynı kategoride tek takım ile katılabilecek.Yani Bayan ve erkek takımlarınız olacak.Ayrıca çiftler maçlarıda bulunmuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi bir kere lisans çıkarttığında maça çıkmasan bile başka takıma geçemiyorsun mdiye biliyorum ama?

Ozan cım evet haklısın lisans çıktımı dönüş yok. Ancak ben çıkarmamıştım çıkmak üzere iken evraklarımı geri aldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ha iyi bari diyeceğim ama pürüz çıktı diye de üzüldüm. Seni artık ligde görmek istiyoruz...

Ozan cım temennin için teşekkür ederim. Bende lige dönmeyi çok istiyorum. Bizim Kon-Tek takımı ile görüştüm lisans çıkartacağım, en azından İzmirdeki kulüp müsabakalarında oynayacağım tabiki lig müsabakalarındada şans verirlerse benim formuma bağlı olarak belki ligdede oynama şansım olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haklısın Burak,bildiğin üzre ben ve Gökhan gidemedik maçlara.. Bizim elemanlar 5.olmuş

gerçi benim olup olmamam çok bir şeyi değiştirmeyecekti :whistle:

ama Gökhan olsaydı muhtemelen final oynayacaktık..

her neyse sağlık olsun,

dereceye giren takımları yürekten tebrik ederim :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..