Jump to content
Masatenisi.org Forum

yuceemre

Recommended Posts

Arkadaşlar spin sporda yapılan combo timo boll off raket ve tenergy 05-fx ve sanırım yanında taşıma çantası 369 lira. İlk combosunu alacak birine tavsiye edermisiniz aslında aklımda z.primocak off- yada a.grubba all+ tahta üzrine xiom vega elit veya dhs memo3 fikri vardı ama bu kampanyada fenadegil gibi ama ilk combo için tenergy yi kullanamazmıyım bilen arkadaşlar yardımcı ola bilirmi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar spin sporda yapılan combo timo boll off raket ve tenergy 05-fx ve sanırım yanında taşıma çantası 369 lira. İlk combosunu alacak birine tavsiye edermisiniz aslında aklımda z.primocak off- yada a.grubba all+ tahta üzrine xiom vega elit veya dhs memo3 fikri vardı ama bu kampanyada fenadegil gibi ama ilk combo için tenergy yi kullanamazmıyım bilen arkadaşlar yardımcı ola bilirmi

Şayet raketini Spinspordan' alacaksan, Gürhan abiye "Abi,benim oyunum şöyle,şu kadar zamandır oynuyorum,daha önce bunu kullandım,ne önerirsin" diye sorarsan;hem madden hem de manen kazançlı çıkarsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki arkadaşlar anladıgım kadarıyla bu kombinasyon ban uymayacak ilk mesajda yazdıgım diger fikirler nasıl z.primocak off- yada a.grubba all+ tahta üzrine xiom vega elit veya dhs memo3 birde hem maddi hemde manevi olarak nerden yapmak lazım alışverişi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar baya araştırdım z.primocak off- ve fh için memo3 bh için tnt ye karar kıldım bu ekipmanı görerek alabilecegim anadolu yakasında bir adres varmı masatenisi.comda lastikler var tahta yok spinsporda tahta var lastikler yok bem buterfly hemde dhs satan bir yer yokmudur , bu ekipmanın bulundugu birde son bi yorum ala bilirmiyim yaptıgım comboya ilginiz için teşekkür ederim tekrar tekrar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..