Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Antreman

Recommended Posts

merhabalar

Bodrumda 3 senedir düzenli olarak nihat abi ile antreman yapıyordum. Ankaraya üniversite için geldim ve ciddi bir antreman ortamı solumak istiyorum. Bir kaç antremanına katılabileceğim sporculara yada hocalara ulaşmaya çalışıyorum bu konu ile ilgili yardım istiyorum.

5375667144-fzoguz10@hacettepe.edu.tr Oğuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hacettepede bir arkadaşım var "mustafa cahit eren". o da yeni başladı üniversiteye. 4 senedir benle antrenman yapıor. :D . tıp 1. sınıf. onu nasıl bulursun bilmiorum. ben de ankaradayım. tobb etü'de tel: 05318603370 mail: seker2805@windowslive.com . müsait yer ve zaman ayarlayabilirsek oynamak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Talha ve Alican arkadaşların antrenman yaptığı bir yer var. İsmi şu an aklıma gelmiyor.

Forumda Ankara'dan Fahri bey var ayrıca, o da oraya gidiyor bildiğim kadarıyla.

Konuyu gördüklerinde cevap verirler diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eryaman aile yaşam merkezi var kızılay ve sıhhiyeden kalkan dolmuş benzeri beyaz minibüsler oraya gider. büyük ihtimalle üstünde optimum veya fatih yazanlara binmeniz gerekiyor. birde paralı oynanan bir yer var demirtepe metrosu çıkışında plaza eğlence merkezi adlı bir yer cumartesi pazar oynayan kişiler bulabilirsiniz. bana ulaşırsanız ve müsait olursak hafta sonu orada buluşabiliriz. ben bilkentte oynuyorum eğer bilkente gelişiniz soru olmazsa bizim okulun ortamıda çok müsait.

tel no:05418316373

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu dışı ve gereksiz olan mesajlar silinmiştir.

çok teşekkürler

Eryaman aile yaşam merkezi var kızılay ve sıhhiyeden kalkan dolmuş benzeri beyaz minibüsler oraya gider. büyük ihtimalle üstünde optimum veya fatih yazanlara binmeniz gerekiyor. birde paralı oynanan bir yer var demirtepe metrosu çıkışında plaza eğlence merkezi adlı bir yer cumartesi pazar oynayan kişiler bulabilirsiniz. bana ulaşırsanız ve müsait olursak hafta sonu orada buluşabiliriz. ben bilkentte oynuyorum eğer bilkente gelişiniz soru olmazsa bizim okulun ortamıda çok müsait. tel no:05418316373

okula girişte problem olma ihtimali var. bi de bilkente pazar günü dışında gelmem çok zor. ama bir pazar sizinle oynamaya gelicem bi aksilik olmazsa.

okulda masatenisi kulübünü sonunda kurduk. antrenmanlar başlasın diye heyecanla bekliyorum. önümüzdeki iki hafta içinde başlar herhalde. antrenörümüz Hakan Dinç hoca olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkürler

okula girişte problem olma ihtimali var. bi de bilkente pazar günü dışında gelmem çok zor. ama bir pazar sizinle oynamaya gelicem bi aksilik olmazsa.

okulda masatenisi kulübünü sonunda kurduk. antrenmanlar başlasın diye heyecanla bekliyorum. önümüzdeki iki hafta içinde başlar herhalde. antrenörümüz Hakan Dinç hoca olacak.

çok teşekkürler

özgür bence dörtleyip eryaman aile yaşam merkezini deneyelim . Bu hafta sonu eskişehire gitmiyorum müsaitim yine yarın konuşalım hafta sonu sizde müsaitseniz toplanalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Valla eryaman aile yaşam hafta sonları full çekiyor. Zaten Ankara da meşhur oldu artık. Antreman yapmak için düşünüyorsan öğlenden önce gelmen lazım. Öğlenden sonra bırak antreman yapmayı tekli maç bile yapamaz çiftli maçtada sıraya girersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

böyle bir memlekette masa tenisi oynayacak alan yok ya pes dedim hakikaten.aslen denizliliyim ancak gelin görün ki ufacık şehrin bile yerleri cilalanıyor gepgeniş bir salon ve günde 3-5 saat antreman yapma fırsatınız oluyor.masalarımız yasaka mavi maç masalarıydı şimdi mumla arıyorum o günleri.eryaman aile yaşamın mekanına netten baktım da yerler kaygan zemine benziyor böyle bir ortamda da verimli antreman yapılamaz diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ankarada herkesin gidebileceği bir yer yok. Çankaya üniversitesi, gazi üniversitesi bilkent üniversitesi hacettepe üniversitesi ankara üniversitesi var ama dışarıdan oyuncu gelmesi zor.

klupler var dışarıdan adam sokmak zor.

ben kendi üniversitemin salonuna rica minnet giriyordum..

eryaman'a gittim bir kere, tavan alçak yer kaygan ışıklandırma vasat. Yani bir spor salonu ile alakası yok. masatenisinden çok pinpona uuygun. ama masatenisçiler oraya gidiyor ve yararlanmaya çalışıyor. bir klüp oyuncusu verim alamaz ama yoklukta idare ediyor maalesef...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...
  • 1 year later...

Selam,

Eryaman aile yaşam merkezinden faydalanmak için üye mi olmak gerekiyor? Yoksa gidip boşsa oynanabiliyor mu? Aile yaşam merkezine yakınım, kurumlar liginde oynuyorum, antrenman yapmak isteyenler varsa yapabilirim. Hafta içi 18:30'dan sonra oynayabiliriz. Ulaşmak isterseniz mzahit29@gmail.com dan iletişime geçebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..