Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Kereden Fazla Dinlemeyin İleride Alışkanlık Yapabilir

Guest ktm

Recommended Posts

buyrun

bu besteci türkiyede ilk konservatuarların yönetiminde yer almıştır. 1930lardan sonra, başında bulunduğu musiki muallim mektebi öngörüleri doğrultusunda ankaradaki gazi eğitim fakültesi, hacettepe devlet konservatuarı ve ankara konservatuarı bünyesindeki koro ve şan bölümünün başlangıç noktasıdır.

sessiz bir yerde dikkatle dinlemenizi tavsiye ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buyrun

bu besteci türkiyede ilk konservatuarların yönetiminde yer almıştır. 1930lardan sonra, başında bulunduğu musiki muallim mektebi öngörüleri doğrultusunda ankaradaki gazi eğitim fakültesi, hacettepe devlet konservatuarı ve ankara konservatuarı bünyesindeki koro ve şan bölümünün başlangıç noktasıdır.

sessiz bir yerde dikkatle dinlemenizi tavsiye ediyorum

İlk koyduğunuz videoların sesini azcık açayım dedim.. Sesini açma konusunda direnseydim evdekiler beni evden banlıyacaklardı...şimdilik ucuz kurtuldum....Şu an çıt bile çıkarmadan evin bir köşesinde kuzu kuzu oturuyorum...Bu müzik dinleme işi sonunda beni bozacak...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk koyduğunuz videoların sesini azcık açayım dedim.. Sesini açma konusunda direnseydim evdekiler beni evden banlıyacaklardı...şimdilik ucuz kurtuldum....Şu an çıt bile çıkarmadan evin bir köşesinde kuzu kuzu oturuyorum...Bu müzik dinleme işi sonunda beni bozacak...

ktm

onlar agresif metal grupları siz yeni gönderdiklerimi dinleyin sessizliği bozmazlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Andrew Lloyd Webber – Variations

Andrew Lloyd Webber in, Paganini’nin Caprice No: 24 eserini alıp bunun 24 varyasyonunu Cello ve Rock gurubu için tekrar yazdığı bir eseri. Aynı parça hem klasik, hem jazz , hem de rock olarak çalınıyor. Bulabilirseniz tamamını almanızı tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..