Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Kereden Fazla Dinlemeyin İleride Alışkanlık Yapabilir

Guest ktm

Recommended Posts

O zaman googleye 'saçlarını yol getir' yazın.Çıkacaktır....

Saygılarımla....

Bilgi için teşekkür ederim...

Saçlarını yol getir...Yazmak içimden gelmiyor..Zaten yoluk durumlardayım...Birde yolmaya kalkarsam bana hiç birşey kalmıyacak..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizdeki geyik müzik program yorumcuları .....kıyafetler zayıf gibi geldi bana, uyumlu değil...ses iyi gibide arada sırada müziği kaçırıyorlar..ses arada sırada detonemi oluyor ne...gibi... bir sürü anlamsız bilmişimsi sorular...

Bizim yorumcuların tamamını toplasan bu sokak şarkıcılarının tekinin bilgisinin binde biri kadar müzik bilgisi çıkmaz..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu da yurt singers, bugün kendim kaydettim ve kendim upload ettim

http://www.youtube.com/watch?v=aLgc-4hTB_s

Parmakların çok yavaş. Düzgün ve temiz basamıyorsun. Kaçırıyorsun. Zorlandığında nefesini tutuyorsun. Notayla değil kulaktan çalıyorsun. Sol ayağının altına bir sehpa koyup, dizinle destekleyerek gitarın ucunu biraz daha yukarı vermelisin ki çalarken bileğin rahat etsin. Nerdeyse yere paralel tutuyorsun. Ayaklar yere çakılı duruyorsun. Daha hareketli çalmalısın. Tembelsin haylazsın. Dinlerken çok sıkıldım. Canımı sıktın Özgür bu videoyu paylaşmakla.

Bu arada ben gitar çalmakla ilgili hiçbişey bilmem. Eleştirmek istedim sadece.

Tebrik ediyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alın size angara havası :D Bi ben dinlerim bi angaralı dinler :D :D Dinlerken oynayasım geliyor.. Eteğindeki taşları atmak istiyenlere......

http://www.youtube.com/watch?v=UuooKN69b5Y

Klip i pek beğenmedim ama şarkı mükemmel...Ne de olsa ben de çankırılıyım....

Bir de size zahmet arama motoruna şarkı bittikten sonra ramazan çelik naciyem yazın Şarkıyı dinlemekten ziyade adamı izleyin...Vallaha ağzıma gelenleri yazdım.Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez...O da onun zevki..Bu da benim zevkim....

Saygılarımla....

Not:Hadi bakalım ankaralılar ne güne duruyordunuz sizde paylaşın biraz da görelim...Ankaralı dediğinin tadı tuzu olacak be.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Parmakların çok yavaş. Düzgün ve temiz basamıyorsun. Kaçırıyorsun. Zorlandığında nefesini tutuyorsun. Notayla değil kulaktan çalıyorsun. Sol ayağının altına bir sehpa koyup, dizinle destekleyerek gitarın ucunu biraz daha yukarı vermelisin ki çalarken bileğin rahat etsin. Nerdeyse yere paralel tutuyorsun. Ayaklar yere çakılı duruyorsun. Daha hareketli çalmalısın. Tembelsin haylazsın. Dinlerken çok sıkıldım. Canımı sıktın Özgür bu videoyu paylaşmakla.

Bu arada ben gitar çalmakla ilgili hiçbişey bilmem. Eleştirmek istedim sadece.

Tebrik ediyorum.

Ellerinize sağlık. dediklerinizin hepsinde haklısınız ve farkındayım ama nasıl ilerletebileceğimi bilmiyorum. yere paralelliğin sebebi kendi üşengeçliğim. Nota okumayı öğrenmiştim ama notayla değil kulakla çalmak daha çok hoşuma gittiğinden kullanmaya kullanmaya nota okumayı unuttum. Zorlandığımda nefesimi tuttuğumun farkında değildim dikkat edicem. bu eleştiri gerçekten çok faydalı oldu. çok teşekkürler. :thup::alkis: yalnız sonunda gitar çalmayı bilmem dediğinizde gerçekten çok şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık. dediklerinizin hepsinde haklısınız ve farkındayım ama nasıl ilerletebileceğimi bilmiyorum. yere paralelliğin sebebi kendi üşengeçliğim. Nota okumayı öğrenmiştim ama notayla değil kulakla çalmak daha çok hoşuma gittiğinden kullanmaya kullanmaya nota okumayı unuttum. Zorlandığımda nefesimi tuttuğumun farkında değildim dikkat edicem. bu eleştiri gerçekten çok faydalı oldu. çok teşekkürler. :thup::alkis: yalnız sonunda gitar çalmayı bilmem dediğinizde gerçekten çok şaşırdım.

Gitarın güzelmiş. Birgün gitarını çalıp* daha da şaşırmanı sağlayabilirim.

* Çalmak = Aşırmak, yürütmek, hacılamak, indra gandi yapmak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..