Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vakıfbank Bilgişlemde Oynayan Var Mı?

Eroll

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar;

Ankara Gimat taki vakıfbank Bilgi İşlemde halen masatenisi oynayan var mı? Şayet varsa oyuncu da kabul ederseniz haberleşelim. İyi haftasonları.

Ankara Gimatta oynayan baya masatenisçi arkadaşlar var.Hatta2-3 kezde ben gittim.Özgür KARACA ile haberleşirsen(Vakıfbank'ta çalışıyorsan)ne zaman oynadıklarını öğrenebilirsin. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba Erol, Vakıfbank'ta dahil, Etimesgutta oynayacak yer ve arkadaş arıyorsun. Eryaman tarafında oynuyacak yaklaşık 4 kişilik bir ekip var. Ancak ne ısı merkezi ne başkent spor tesisleri ne de aile yaşam merkezi oynamak için müsait. Öncelikle masaları kötü ve özellikle alanlar dar. Vakıfbank'ta nadiren oynuyoruz. Bunun nedeni 1 tane oynanabilecek durumda olan masanın olması. Ekip kalabalık olduğu için oynamak için uzun süreler geçirmemiz gerekiyor. Bu nedenle ekip dar ve anlık haberleşiyoruz. Ankarada bu anlamda oynanabilecek çok salon olmasına ragmen, hem ortam hemde oynayabilecek oyuncu bulmak adına Dursun Hoca'nın salonunu tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..