Jump to content
Masatenisi.org Forum

çalıştırıcı Yok Mu?

Guest Can

Recommended Posts

çankırıda nedense çalıştırıcı sıkıntısı hep yasanıyor.gelen hocalarımız seviye olarak

çok düsük.keske gelebilsenizde görseniz.bizde kendimizi Ankara'ya atmak istiyoruz.antreman nasıl yapılır bilmiyoruz yaptığımız çapraz çalısmak.spin-blok baska bide karambole kesme çalışmak.yararını sade çankırı'da görüyoruz.2yıl şampiyon olduk çankırıda dısarıda basarılı olamıyoruz.klüp sayısı 1di şimdi hç yok. :down::frust::asabi:

bana söyleyin masatenisini bırakmalımıyız? :pembe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çankırıda nedense çalıştırıcı sıkıntısı hep yasanıyor.gelen hocalarımız seviye olarak

çok düsük.keske gelebilsenizde görseniz.bizde kendimizi Ankara'ya atmak istiyoruz.antreman nasıl yapılır bilmiyoruz yaptığımız çapraz çalısmak.spin-blok baska bide karambole kesme çalışmak.yararını sade çankırı'da görüyoruz.2yıl şampiyon olduk çankırıda dısarıda basarılı olamıyoruz.klüp sayısı 1di şimdi hç yok. :down:  :frust:  :asabi:

eee daha ne yapacaksin bir de bh topspin yeter onuda videolardan bakip ogrenebilirsin sahsen ben oyle ogrendim www.timo-boll.de adresinin videolar bolumunde bh topspin goreceksin baka baka aynanin karsina gec yap. Klup meselesi benim de canimi SIKIYOR cunku her yerdeki klupler kapaniyor kendine iyi bak o siteyede bak ogrenebilirsin... BYE (ordaki baska videolarida antrenmanda dene baska antrenmanda ne yapilir ne bilim...) :esne: masa tenisini sen de birakim mi diyorsun herkes boyle dusunuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çankırıda nedense çalıştırıcı sıkıntısı hep yasanıyor.

bana söyleyin masatenisini bırakmalımıyız?

bırakma....madem kulüp yok kendi çabalarınızla da idman yapabilirsiniz....eğitim cd'leri var...özellikle samsonov'unki yararlı olabilir...bildiğim kadarıyla siteden velihan var...onla da idman yaparsınız....birkaç tane daha sporcu varmış sanırım...vazgeçmek verebileceği en kötü karar... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok düsük.keske gelebilsenizde görseniz.bizde kendimizi Ankara'ya atmak istiyoruz.antreman nasıl yapılır bilmiyoruz yaptığımız çapraz çalısmak.spin-blok baska bide karambole kesme çalışmak.yararını sade çankırı'da görüyoruz.2yıl şampiyon olduk çankırıda dısarıda basarılı olamıyoruz.klüp sayısı 1di şimdi hç yok. :down::frust::asabi:

Özellikle bu sitede Çankırılı bi sürü kişi var; bu sizin için avantaj.Ayrıca masa tenisini bırakmakla eline bişi geçmez, bişeyler kaybedersin.Bence masa tenisi bırakmaya değer bi spor değil.Bırakma :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

velihanla çalısıyoruz. erkan hocada var. ama hepimiz belirli bir seviyeye kadar geldik.artık kendimi ilerletemiyorum. çankırı içine kapanıp kaldık dışarı gitme imkanımız olmuyor. hoca olmadıgı için antiramanlar disiplinsiz geciyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

velihanla çalısıyoruz. erkan hocada var. ama hepimiz belirli bir seviyeye kadar geldik.artık kendimi ilerletemiyorum. çankırı içine kapanıp kaldık dışarı gitme imkanımız olmuyor. hoca olmadıgı için antiramanlar disiplinsiz geciyor.

Bence bırakma eğer içinde bi istek varsa tr şampiyonu bile olursun :thup:

Bu arada size bikaç çalışma öneriyim

1)Parelel olarak çalışın

2)Bacakların çalıştığı kombinasyonlar yapın

3)Bİ kısa bi uzun vb. çalışmalar yapın

Ayrıca değişik toplara spin yapın :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

idmanların disiplinsiz geçmemesi sizin elinizde...insanın başında bir otorite olması onu daha disiplinli olmaya zorluyor tabi ki...ama bundan daha önemli olanı kendi iç disiplininizin olması...başarı istiyorsanız mazeretlerin arkasına saklanmak yerine daha sıkı çalışmalısınız....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..