Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dikili'ye Geliyorum

Recommended Posts

Arkadaşlar biraz sonra Dikiliye tatilimi geçirmek üzere yola çıkıyorum.Oynamak ve buluşmak isteyen arkadaşlara duyurulur.

505 391 60 75 yeni numaram.Eski numarayı sürekli açmıyorum.

Oynamak için lütfen rezervasyon yaptırınız :lol:

Bu arada forumdaki tüm üyelerden belli bir süre ayrı kalacağım.Hepinize hoşçakalın. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
tufan abi seneye senden en az 5 sayı alıcam haberin olsun! -_-

Çağdaş kusura bakmayın ama sadece bir kez buluşup oynayabildik.Bunun benim tatilin 1 hafta olmasında büyük etken var :uzgun:

Ayrıca seni ve Yusufu daha gelişmiş ve oyununuzu daha ilerletmiş olarak gördüm.Kendi çabanızla büyük ilerlemeler göstermişsiniz.Birde hoca nezaretinde çalışsanız :pirpir: .Yetenek bu işte.

Tabiki gelecek sene kısmetse oynayacağız ve sen en az 5 sayı değil azimle çalışırsan maç alacaksın.Buna inanıyorum.Ancak tek sorun bacakların olduğunu biliyorsun.Biraz ağırlık ver.Çünkü bacaklar ve kombinasyon çalışmaları çok önemli.

Dikilide bana arkadaşlık ettiğiniz için size çok teşekkürler.Seneye görüşürüz :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..