Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyon Önerisi

Soytekin

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese meraba birkaç ay kullanabildiğim bir butterfly 7000 im vardı oda okulda oyun sırasında elimde kaldı. :frust: Şimdi raketimi oyunuma göre hazırlamak istiyorum.

Forehandim fena diil backhandimi de geliştiriyorum orta düzeydeyim yani

masaya yakın oynayamıyorum spinli oynamayı seviyorum ama oyunumu artık hızlandırmak istiyorum kısacası hem atak hem savunmaya yönelik olacak tabi atak faktörü biraz daha üstün olsun istiyorum.

Bu özelliklerde güzel bir tahta ve lastik kombinasyonu için tecrübeli arkadaşlar rica edeyim bana bir fikir verin.

Birkaç gün cevap yazamayabilirim kusura bakmayın. Gece yola çıkacağım. Şimdiden saolun. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese meraba birkaç ay kullanabildiğim bir butterfly 7000 im vardı oda okulda oyun sırasında elimde kaldı. :frust: Şimdi raketimi oyunuma göre hazırlamak istiyorum.

Forehandim fena diil backhandimi de geliştiriyorum orta düzeydeyim yani

masaya yakın oynayamıyorum spinli oynamayı seviyorum ama oyunumu artık hızlandırmak istiyorum kısacası hem atak hem savunmaya yönelik olacak tabi atak faktörü biraz daha üstün olsun istiyorum.

Bu özelliklerde güzel bir tahta ve lastik kombinasyonu için tecrübeli arkadaşlar rica edeyim bana bir fikir verin.

Birkaç gün cevap yazamayabilirim kusura bakmayın. Gece yola çıkacağım. Şimdiden saolun. :bye:

YEni kendin hazirlayacagin bir raket diyorsan tabi ki sriver fx ve mazunov alabilirsin iyi yolculuklar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilgilendiğiniz için teşekkürler. En yakın zamanda almaya çalışacağım tabi bunları tedarik etmem biraz zor olacak :uzgun: yaz sonu istanbula giebilirsem alırım ancak. Netten sipariş veremiyorum sanırım çok aradım ama bulamadım. Görüşmek üzere saolun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Soytekin,

Ben balıkesirden ilker.Netten sipariş vermene gerek yok.Sadece türkiye temsilcilerini ara görüş.Eğer hesaplı bişey almak istiyosan :paraci: Hazer-Ticaretten alabilirsin.Donic satıyo.Ayrıca Akpınarspor u ve spinsporu arayabilirsin.Ayrıca bu siteden İlknur abla da var o sana yardımcı olabilir.Sadece bi kredi kartının olması yeterli hem netten hem de türkiyeden sipariş etmen için.

:bye::bye::bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilker hakli ;):

ben off- nin iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum....en azından off tahta almak daha iyi olur...topa vururken off- den gelen iğrenç ses beni deli ediyor....hem tpou karşıya göndermek için çok güç sarfetmek gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta olarak Stiga Tube allroundu düsünebilirsin.Lastik kombinasyonuna gelince backhandine double happiness pf4 tak bu seni hem masaya yaklastirir ehm de yüksek kontrollü oynamani saglar forehandde ise sriver fx 2.0 tak alistiktan sonra hizlandirici zamklan daha hizli oynamaya baslarsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forehandde ise sriver fx 2.0 tak
Yav bu Sriver fx iin 2.0 mm si üretiliyo mu?

ben off- nin iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum....en azından off tahta almak daha iyi olur...topa vururken off- den gelen iğrenç ses beni deli ediyor....hem tpou karşıya göndermek için çok güç sarfetmek gerekiyor...

Ses doğru olabilir ama masa başında fazla güç sarfedilmez ama orta mesafe oynıyacaksa Off daha iyi bi çözümdür :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yav bu Sriver fx iin 2.0 mm si üretiliyo mu?

Ses doğru olabilir ama masa başında fazla güç sarfedilmez ama orta mesafe oynıyacaksa Off daha iyi bi çözümdür :bye:

bildiğim kadarıyla sriver fx 2mm yok..max ve 2,1 en yüksek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..