Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

Recommended Posts

seri forehand,backhand antrenman yapacak, spin ve benzeri masa tenisi temellerini bilen ileri seviye veya ileri seviyeye yakın arkadaslarla oynamak isterim.

Cayyolu,konutkent,yaşamkent,turkkonut cevresinde bildigi mekan olanlar ve oynamak isteyenler lütfen yazsın.

not: SportsA da üyeligim var, iyi kötü bir masası var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Masa konusunda idda ediyorum en sıkıntılı yerlerden biri BATIKENT.Hadi gündüz yaşınız tutuyorsa gençlik merkezine gidersiniz.Saat 5 ten sonra oynayacak yemek masası bile bulamıyorsunuz.Koskoca Batıkent, burayada Yaşam Merkezi Yapılmasını bekliyeceğiz illa.Yenimahalle Belediyesinden tık yok bu konuda....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Masa konusunda idda ediyorum en sıkıntılı yerlerden biri BATIKENT.Hadi gündüz yaşınız tutuyorsa gençlik merkezine gidersiniz.Saat 5 ten sonra oynayacak yemek masası bile bulamıyorsunuz.Koskoca Batıkent, burayada Yaşam Merkezi Yapılmasını bekliyeceğiz illa.Yenimahalle Belediyesinden tık yok bu konuda....

Hocam ben batıkentteyim bu konuda size yardımcı olablirim bende masa tenisi oynayabilen partner arıyorum. İletişime geçmek isterseniz

muhammed çiçek 0 507 576 69 40

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Merhabalar,

Uzun bir aradan sonra ben de tekrar masa tenisine başlamaya çalışıyorum. 100. Yıl yakınlarında oynamak isteyenlerle haberleşebiliriz.

Keyifli sporlar...

100. yıla yakınım. Çankaya Üniversitesinde oynamıştım bi ara. Orta-İleri amatör olarak oynamaktayım. Dilerseniz 0 546 275 66 99 dan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...

merhabalar arkadaşlar, gölbaşında oturuyorum. gölbaşında maalesef çok araştırmama rağmen yer ve mekan bulamadım masa tenisi için. belediye ve kaymakamlığı mail ilettik ama bir netice alamadık. orta seviyede ve orta yaştayım. yardımcı olabilecek masa tenisi sevenler olursa memnun olurum. iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Ankara'da Antares, Ankamall ayrıca kızılay'da yada kızılay Avm'de orta-ileri seviye oynayabilen varsa güzel maçlar dönebilir :) Antares'de olduğunu biliyorum ama ankamall ve kızılay avm'de varmı bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba 100. yılda oturuyorum amatör olarak orta-ileri seviyede oynuyorum.bu bölgede birileri varsa beraber oynayabiliriz.ayrıca Ankara'nın yabancısıyım katılabileceğim turnuva yapan bir salon var mıdır bildiğiniz?

merhaba, bende o civarda oturuyorum, uygun bir zamanda buluşup oynayabiliriz. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

merhaba

eryaman da oturuyorum.

iş çıkışı akşam 19 dan sonra hafta sonu genelde

saat sıkıntım olmuyor.

yer ayarlanırsa yakınlarda bir yer oynayabiliriz.

Merhaba,

Ben de Etimesgut'ta oturuyorum. Etimesgut Yüzme Havuzu bünyesinde güzel bir masa tenisi salonu var dilerseniz birlikte oynayabiliriz. Tesiste ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, fin hamamı, bilardo v.s. de var ve toplam aylık üyelik 100 tl. Öğrenciyseniz 75 tl. İyi günler. Ulaşmak isterseniz: 542 518 80 27

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Orta-ileri seviye masa tenisi oynuyorum. Ben de Etimesgut'ta oturuyorum. Etimesgut Yüzme Havuzu bünyesinde güzel bir masa tenisi salonu var eşlik etmek isteyenlerle birlikte oynayabiliriz. Tesiste ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, fin hamamı, bilardo v.s. de var ve toplam aylık üyelik 100 tl. Öğrenciyseniz 75 tl. İyi günler. Ulaşmak isterseniz: 542 518 80 27

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Çankaya sınırları içerisinde düzenli oynayan, oynamak isteyen, oynanacak veya birilerinin zaten oynadığı yerleri bilen var mı?

Adam eksiği olan takımı tamamlamak için, ter atmak için, hatta tokatlanmak için bile olsa varım :)

Bence orta seviye bir oyuncuyum. Sadece ve ısrarla, düzenli oynamak istiyorum, haftada en az iki defa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Tarih: 2/27/2017 Saat: 11:23, kukaraca yazdı:

Çankaya sınırları içerisinde düzenli oynayan, oynamak isteyen, oynanacak veya birilerinin zaten oynadığı yerleri bilen var mı?

Adam eksiği olan takımı tamamlamak için, ter atmak için, hatta tokatlanmak için bile olsa varım :)

Bence orta seviye bir oyuncuyum. Sadece ve ısrarla, düzenli oynamak istiyorum, haftada en az iki defa.

Merhabalar bahceli balgat taraflarina yakınım. 2-3 yildir oynamiyorum ama yeniden basladim.Ben de bir partner aramaktayim ilgilenirseniz erkin.bulut@windowslive.com mail adresimden bana ulaşabilirsiniz iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lise çağlarında başladığım bu spora tekrar dönüş yaptım. Çok zevk aldığım için bir partner bulup düzenli oynamak istiyorum. Ancak Ankara'da oynayabileceğim bir mekan dahi bilmiyorum. Çözümsüz kalırsam en son bir robot ve masa alıp evde kendi başıma oynamayı bile düşünüyorum. Bana eşlik etmek isteyen ve benim gibi oyununu antremanlar yaparak ilerletmeyi hedefleyen arkadaşlardan cevap bekliyorum. Orta düzey oyuncuyum. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 19.01.2017 Saat: 09:59, canyusuf yazdı:
Merhabalar,

Orta-ileri seviye masa tenisi oynuyorum. Ben de Etimesgut'ta oturuyorum. Etimesgut Yüzme Havuzu bünyesinde güzel bir masa tenisi salonu var eşlik etmek isteyenlerle birlikte oynayabiliriz. Tesiste ayrıca yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, fin hamamı, bilardo v.s. de var ve toplam aylık üyelik 100 tl. Öğrenciyseniz 75 tl. İyi günler. Ulaşmak isterseniz: 542 518 80 27

Merhaba, ben de Etimesgut'ta oturuyorum. Masa tenisi için sizinle partner olabilirim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..