Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

Recommended Posts

Haftaiçi akşam ve haftasonları masa tenisi oynayabilirim... Bir zamanlar ulus gençlik merkezinde oynuyordum... Ortam ve masalar güzel... Ulaşmak isterseniz telefon numaram 0546 871 73 93

Coşkun hocam mesaj attım size.

Ulus Gençlik merkezinde ben de oynadım, 2 adet masa var, masalar boş olduğu zaman alanı genişletip rahatça oynanabiliyor. Fakat haftasonu 7'de kapanıyor iş çıkışı yetişmek neredeyse imkansız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uzun zamandır oynayamadıpım masa tenisine tekrar basladım.Oyunumu tekrar düzeltip geliştirmek antrenman yapacak arkadas aramaktayım.Shut up,spin blok combinasyon calıstırabılecek partnere ıhtıytacım var.Is yerınde ve ODTu de uygun oldugu zaman oynuyorum.Bu zamanlar harıcınde hafta ıcı ıs cıkısı ya da hafta sonu uygun olan vakıtlerde antrenman yapmak ısterım.Ilgılenenler özel mesajla ulasabılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar,

Mesai bitiminde bende masatenisi oynamak istiyorum. Orta-İleri seviye olduğumu tahmin ediyorum. İşyerimde bir tane ITTF onaylı masa var ve akşamları genellikle boş oluyor. İş yerim Çayyolu-Turkkonut tarafında. Oynamak isteyen varsa haberleşebiliriz.

0530 967 2492

Merhaba, ben Kızılay tarafındayım aslında uzak olmasa çok iyi olurdu, masa ve salon bulmak çok zor Ankara da......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ankara da masa tenisi oynamak için bir salon bulamadım !!! Kurtuluş parkı ve Ziya Gökalp Bulvarında bir bilardo salonunun dışında.

Başka bir yer bilen ve oynamak isteyen arkadaşlardan mesaj bekliyorum.....................

Aile yaşam merkezleri yada gençlik merkezleri var oynayabileceğin, sadece üyelik alman gerekiyor (2 adet resim ve cüzdan fotokopisi ile alınabiliyor). Eğer oynamak istersen ortak bir yer bulup oynayabiliriz ben Eryaman'da oturuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..