Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul-Anadolu Yakası

Recommended Posts

Merhaba,

hafta içi akşamları Ümraniye / Haldun Alagaş spor salonu var.

Hafta sonu ise saat belirleyip herhangi bir zaman olabilir (oradaki arkadaşlar ile görüşmeniz lazım).

Hafta içi ayrıca benim iş yeri Kadıköy'de olduğu için antrenman yapabiliriz, eğer seviyelerimiz birbirine yakın ise....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba,

hafta içi akşamları Ümraniye / Haldun Alagaş spor salonu var.

Hafta sonu ise saat belirleyip herhangi bir zaman olabilir (oradaki arkadaşlar ile görüşmeniz lazım).

Hafta içi ayrıca benim iş yeri Kadıköy'de olduğu için antrenman yapabiliriz, eğer seviyelerimiz birbirine yakın ise....

ben karşılıklı oynayacak birilerini arıyorum. Açtığım konuya cvp atmışsınız onun için yazıyorum. Sizin seviyeniz nedir acaba? ben amatör düzeydeyim. Yani masa tenisini seviyorum ama oynayacak birilerini bulamadığım için çok ham durumdayım. O yüzden daha yeni yeni başlayan birilerini arıyorum. Kendi düzeyimi de çok bilmiyorum açıkcası. Sizin durumunuz nedir? Ya da benim durumumda olan birilerini biliyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Antrenman salonunuz ile ilgili yazıları (hatta forumdaki pek çok yazınızı) takip ediyorum. Ancak antrenman saatleri aşırı kısıtlı? Maalesef ben haftanın 6 günü çalışan biri olarak Ümraniye'ye gelmekte zorluk yaşarım... Ama ilk fırsatta ziyaret edeceğim..

PS: Asıl üzücü olan, masa tenisini bıraktığım 20 yıldan sonra 1 adım bile ilerleyememiş görmek. Zihniyet hep aynı sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bize çok yakın olduğu için haftanın nerdeyse 6 günü antrenman fazla bile oluyor.

Diğer saatler diğer branşlara ayrılmış salon. İstesek te açamıyoruz yani.

PS: Hangi alanda ilerleme varki masa tenisinde olsun ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Çamlıca-Ümraniye arasındaki salonumuzda TT-rating'cilere inidirimler var:

www.MasaTenisiSalonu.com 'da ayrıntılar.

Ayrıca, TT-rating'de İstanbul sıralamasında ilk 3 oyuncuya salonumuz ücretsizdir (İstanbul dışı ise puanı en az İstanbul 3.sü kadar olmalıdır). Aktif puan sıralaması baz alınır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 2 months later...

Kartal'da ikamet ediyorum, ben de masa tenisi oynayacak yer ve arkadaşlar arıyorum.. Aşırı profosyonel değilim.. ama amatör de değilim... antreman yapmak isteyen arkadaşlara iyi bir partner olabilirim..

selamlar

Kartalda ikamaet ediyorum.Kurfalıda kartalitenin içinde 5 masadan oluşan belediyenin salonu var.p.tesi günleri genelde tam kadro orada olunuyor.Seviyenize göre oyuncu vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar

Kartalda ikamaet ediyorum.Kurfalıda kartalitenin içinde 5 masadan oluşan belediyenin salonu var.p.tesi günleri genelde tam kadro orada olunuyor.Seviyenize göre oyuncu vardır.

yaz sezonu kimse olmuyor herhalde orada. tatile ne zaman gidiyorsunuz? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey ben ümraniyede oturuyorum biraz paslanmışım ama iyiyim hatta bu sene oraya geldim doğuş grubu elemeleri vardı katıldım maçı aldım fakat garantiye yenildim ve hırslandım anlıyacağınız gibi bu sene gene katılacağım fakat antreman yapmam lazım tabiki iyi oynayan biri ve yerde lazım bana bu konuda yardımcı olurmusunuz haftada 2 veya 3 gün yeter sanırım gerekli bilgi için dönüşünüzü bekliyorum saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..