Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig'den Nağmeler

Bora

Recommended Posts

Çeşitli liglerden çektiğim maçları bu başlık altında paylaşıyorum. Bazıları birkaç sayıdan, bazıları 1 setten, bazıları ise tüm maçtan oluşabilir. Büyük kameram olmadığı için çekimler telefonla ve doğal olarak tripodsuz oluyor. 19 Eylül 2013 tarihinden itibaren yaptığım çekimler htc one ile çekilmiş olup, full hd formatındadır.

Ahmed Saleh (FB) - Deniz Ertuna (TED) : 0-3
Maçın son anları..

Lashin El-Sayed (Adana MTİ) - Ahmet Li (İBB) : 3-1
Maçın son sayısı ve Lashin'in maç sonunda secdeye yattığı an..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Ben de bu tür videolar bekliyordum.

Görüntü kalitesi idare eder ama süreleri kısa. Süreler de uzun olsa çok iyi olacak.

İlerleyen zamanlarda daha uzun ve çeşitli videolar çekmeye çalışıcam. Ligde kalmamız sayesinde yeni sezonda da ilk videodakine benzer açılardan çekim yapma şansı bulabilirim. Böyle kaliteli oyuncuları çok yakından izlemek ve onlardan feyz almanın değeri paha biçilemez. İlk videoyu kendi maçım bittikten sonra (hemen sol masada) çektiğim için anca sonuna yetişebildim. Keşke maçın tamamını ya da en azından 1 setini çekebilseydim. Bir Türk sporcusunun (üstelik defans) Ahmed Saleh'i 3-0 yenmesi büyük olaydır. Aynı zamanda Onur'un Lashin'den set alması da büyük başarıdır. Maç boyunca da iyi performans göstermişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlarımızı beklerken arada bir telefonu elime alıp paparazzilik yapıyorum. Şu ana kadar çektiğim ve yeni sezonda çekeceğim tüm kısa videoları burada paylaşacağım. İleride kamera alırsam full maç bile paylaşabilirim. Videolar iPhone 3GS telefonla çekildiği için görüntü kalitesi vasattır. O yüzden kusura bakmayın. Ligleri izlemeye gelemeyen, ortamdan hiç haberi olmayan ve merak edenler için bu videolar fikir verme mahiyetindedir. İyi seyirler..

Ahmed Saleh (FB) - Deniz Ertuna (TED) : 0-3

Maçın son anları..

Lashin El-Sayed (Adana MTİ) - Ahmet Li (İBB) : 3-1

Maçın son sayısı ve Lashin'in maç sonunda secdeye yattığı an..

Paylaşım için teşekkürler. Devamını bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..