Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Tavsiyesi.

ismailh

Recommended Posts

ya arkadaşlar bir tek bir şey söylemek istiyorum masa tenisini insan tüm vucuduyla oynar eğer el onu tutmayı bilmiyorsa 500 tllik ekipmanlada kimseyi yenemezsin ilk önce oynamayı öğrenelim bol ekipman deniyelim çok antreman yapalım sonra kendimizdende emin olalım sonra karşınıza çıkan başka biri sizi 30 tllik bir hazır raketle dağıtı verir ozaman aynen ekipman suçlanır. aslında suçlu olan kendidir çünkü yeteri düzeyde oynamıyordur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada arkadaşlar dhs 6002 hobi raketi sanırım işimi görecek.alacağım yer bir tane bulabildim.masatenisi.com diye başka yer bilen var mı?teşekkürler.saygılar

Oynamadım ama o raket ağır olabilir (gramaj yönünden). Ayrıca yapışkanlı yüzeyi olduğundan gelen falsolu topları kontrol etmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Aynı sitede bu raket daha uygun görünüyor bence. Lastikleri 2 mm isteyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada arkadaşlar dhs 6002 hobi raketi sanırım işimi görecek.alacağım yer bir tane bulabildim.masatenisi.com diye başka yer bilen var mı?teşekkürler.saygılar

Hocam hangi ildesiniz, daha önce kullanmış olduğumuz ve yine de oldukça iyi durumda olan (az kullanılmış)lastik ve tahtalar var elimizde, ücretsiz olarak yapıştırıp gönderebilirim, sadece oyununuz hakkında bilgi verin, size uygun bir ekipman oluşturmaya çalışayım, iyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam hangi ildesiniz, daha önce kullanmış olduğumuz ve yine de oldukça iyi durumda olan (az kullanılmış)lastik ve tahtalar var elimizde, ücretsiz olarak yapıştırıp gönderebilirim, sadece oyununuz hakkında bilgi verin, size uygun bir ekipman oluşturmaya çalışayım, iyi günler.

mersin erdemlideyim.çok teşekkür ederim.ben de ankarada dil tarihte okudum.öğretmenliğe başlayınca öğrendim kendi kendime.bir ara ara verdim.3 yıldır okulda tekrar oynamaya başladım.çoğu zaman atak oynuyorum.masanın altından çekerek gönderilen toplarda çok zorlanıyorum.Ama burda bu vuruşu yapan bir arkadaş var.ben daha çok düz spinli vuruyorum(herhalda öyle deniyor).atakları da oldukça iyi karşılamak istiyorum.kendi çapımda iyi olduğumu sanıyordum ama burdaki arkadaşların yazdıklarını görünce gerçekten kendimi çok zayıf hissettim.ve hiç bir şey bilmediğimi gördüm.Allahtan sadece hobi olarak yapıyorum.saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar şimdi ben atak oynayan bir oyuncuyum tahta olarak timo boll ZLF tahtası alacağım,ama sorun raket lastiği olarak atak oynayabilceğim ve gerektiği zamanda sovunma yapmam gereken lastiğe ihtiyazım var... Öneride bulunurmusunuz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

FRIENDSHIP - 729 FX Super Soft combo starter2. bunu aldım bakalım.inşallah yeter.saygılar

Hayırlı olsun.

Tahta sanırım 729 Bomb.Bu kombo bazı pahalı hazır raketlerden daha ucuz olmasına rağmen, onlardan kat kat daha üstün özelliklerini görünce şaşıracaksınız.Zevkle oynayın :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.

Tahta sanırım 729 Bomb.Bu kombo bazı pahalı hazır raketlerden daha ucuz olmasına rağmen, onlardan kat kat daha üstün özelliklerini görünce şaşıracaksınız.Zevkle oynayın :)

çok sağolun zaten tek bu sporu yapıyorum ve zevkle devam.yeni ifadeler ve masa tenisi dilini öğreniyorum forum ve sizin sayenizde.saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..