İçeriğe git

Fotoğraf

İzmir'de Masa Tenisi Kulübü

• Cevap yazmak için lütfen giriş yapın
17 cevap

#1 Ufuk S.

Ufuk S.

Üye

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Tarih: 01 Aralık 2010 - 17:29

ben 15 yaşındayım izmirde masa tenisi oynayacağım kulup var mı sürekli olarak okulda arkadaşlarla antrenman yapıyoruz biraz daha gelişmek için kulupte çaluışmka daha iyi olur diye düşünüyorum
Resim eklendiResim eklendiResim eklendi

Sadece bir başlangıç :
Bl:Instinct +
FH:729 FX Blue Sponge
BH:729 Geo Spin Tacky

#2 işcan

işcan

Üye

• Üyeler
  • 145 Mesaj
  • Şehir / Ülke:Balıkesir
  • Hobileriniz:masatenisi,mekanik,elektrik,elektronik,mekatronik

Tarih: 01 Aralık 2010 - 23:05

ben 15 yaşındayım izmirde masa tenisi oynayacağım kulup var mı sürekli olarak okulda arkadaşlarla antrenman yapıyoruz biraz daha gelişmek için kulupte çaluışmka daha iyi olur diye düşünüyorum

Merhaba , ben herhangi bir kulube üye değilim ama istersen antreman yapmak uyugn olduğum zaman yapabiliriz. bilgilerimi paylaşabilirim.

#3 Ufuk S.

Ufuk S.

Üye

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Tarih: 02 Aralık 2010 - 17:30

Merhaba , ben herhangi bir kulube üye değilim ama istersen antreman yapmak uyugn olduğum zaman yapabiliriz. bilgilerimi paylaşabilirim.

tabiki yapabiliriz bu arada isminiz nedir ? ayrıca nerde oturuyorsunuz nerde antrenman yapabiliriz ?

Sadece bir başlangıç :

#4 Ufuk S.

Ufuk S.

Üye

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Tarih: 02 Aralık 2010 - 18:47

Arkadaşlar izmirde oynayabileceğim arkadaş arıyorum balçova spor kompleksinde olabilir veya karşıyaka civarında 13-18 yaş arası olursa iyi olur ben 15 yaşındayım her hafta cumartesi öğleden sonra oynayabiliriz.

not: çok iyi değilim .

Sadece bir başlangıç :

#5 işcan

işcan

Üye

• Üyeler
  • 145 Mesaj

Tarih: 02 Aralık 2010 - 19:03

Arkadaşlar izmirde oynayabileceğim arkadaş arıyorum balçova spor kompleksinde olabilir veya karşıyaka civarında 13-18 yaş arası olursa iyi olur ben 15 yaşındayım her hafta cumartesi öğleden sonra oynayabiliriz.

not: çok iyi değilim .

evka 4 Atatürk mahallesinde oynayabiliriz . Mesaj atarsan bana detayları konuşuruz.

#6 Ufuk S.

Ufuk S.

Üye

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Tarih: 03 Aralık 2010 - 22:24

yarın balçovada öğleden sonra oynayabileceğim arkadaş var mı ? ??

Sadece bir başlangıç :

#7 Ufuk S.

Ufuk S.

Üye

• Üyeler
  • 32 Mesaj

Tarih: 06 Aralık 2010 - 18:16

ben kulup veya spor okulu arıyorum ama hiö bir kulup masa tenisine önem vermiyor izmirde masa tenisinin durumu kotu ...

Sadece bir başlangıç :

#8 Misafir_Aydın Ungan_*

Misafir_Aydın Ungan_*
  • Misafirler

Tarih: 07 Aralık 2010 - 14:40

ben kulup veya spor okulu arıyorum ama hiö bir kulup masa tenisine önem vermiyor izmirde masa tenisinin durumu kotu ...

Merhaba
Sevgili Ufuk
Sana özelden de yazmıştım.Evet İzmir de masatenisi faaliyetleri ve yönetimi kötü.Ancak elimizdeki olanakları kullanmaya çalışmak şimdiki seçeneğimiz gibi görünüyor.Ülkemizdeki spor anlayışı belli.Tribün sporları ve taraftarlığı üzerine kurulmuş para ve onun getirisini sağlayacak branşlar önde..Diğer yandan eğitim sistemimiz de çocuklarımızın okul sonrasında bir spor dalı ile uğraşmalarına engel olmakta.Dersane,etüt veya okul saati gibi.Buna bir de tesis yetersizliği ve mesafe uzaklığını eklersen zaten alt sıralarda olan masatenisi sporuna verilen değeri de anlarsın.Bizler de bütün olumsuzluklara rağmen bu spora gönül veren abilerin veya arkadaşların olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Gelelim senin kulüp veya spor okulu arayışına.Balçova da belediye Spor Kompleksinde Hafta içinde salı ve perşembe 17- 20,00 Hafta sonunda Ctesi ve Pazar günleri 10,00-18,00 saatleri arasında çalışmalarımız devam ediyor.
Şimdilik bu kadar.
Sevgi ve selamlar

#9 Misafir_adelante99_*

Misafir_adelante99_*
  • Misafirler

Tarih: 13 Aralık 2010 - 14:18

Merhaba
Sevgili Ufuk
Sana özelden de yazmıştım.Evet İzmir de masatenisi faaliyetleri ve yönetimi kötü.Ancak elimizdeki olanakları kullanmaya çalışmak şimdiki seçeneğimiz gibi görünüyor.Ülkemizdeki spor anlayışı belli.Tribün sporları ve taraftarlığı üzerine kurulmuş para ve onun getirisini sağlayacak branşlar önde..Diğer yandan eğitim sistemimiz de çocuklarımızın okul sonrasında bir spor dalı ile uğraşmalarına engel olmakta.Dersane,etüt veya okul saati gibi.Buna bir de tesis yetersizliği ve mesafe uzaklığını eklersen zaten alt sıralarda olan masatenisi sporuna verilen değeri de anlarsın.Bizler de bütün olumsuzluklara rağmen bu spora gönül veren abilerin veya arkadaşların olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Gelelim senin kulüp veya spor okulu arayışına.Balçova da belediye Spor Kompleksinde Hafta içinde salı ve perşembe 17- 20,00 Hafta sonunda Ctesi ve Pazar günleri 10,00-18,00 saatleri arasında çalışmalarımız devam ediyor.
Şimdilik bu kadar.
Sevgi ve selamlar

Aydın bey merhaba
Ben 22 yaşındayım masa tenisine askerde merak sardım birazda olsa oynamayı öğrendim. Yaşım geçmişmidir? Bahsettiğiniz Balçova daki spor kompleksinde yaşıtlarımı bulabilirmiyim?

#10 Misafir_Aydın Ungan_*

Misafir_Aydın Ungan_*
  • Misafirler

Tarih: 13 Aralık 2010 - 19:34

Merhaba
Değerli arkadaşım
Masatenisi sporunun en önemli özelliği her yaşta yapılabilmesidir.Bizler profesyonel olabiliriz ya da lisanslı sporcular.Ancak sizin gibi bu sporu yapmak isteyen ve yer arayışı içinde olanlar için Halkapınar da İl temsilciliği salonunda Ptesi çarşamba ve cuma günleri top oynama şansını akşam saatlerinde bulabilirsiniz.Oyun düzeyinize uygun bir partner ile karşışalma şansınız yüksek olabilir.
Balçova da ise daha ziyade bu spor ile lisanslı düzeyde ilgilenen ya da veteran statüsündeki sporcularımıza olanak verilebiliyor.Ancak her akşam saat 18.00 den sonra istediğiniz kadar top oynama şansınız var.
Kısaca akşamları kendi partneriniz ile birlikte bu sporu yapabilirsiniz.
Selamlar

#11 Misafir_aegis_*

Misafir_aegis_*
  • Misafirler

Tarih: 11 Mayıs 2011 - 17:56

konudan bayağı geçmiş ama karsıyaka veya çiğli taraflarında masa tenisi oynayabilecek partner arıyorum 16 yaşındayım ona göre gelin yeni merak sardım çok uzun zaman önce oynardım ama işte tekrar merak sardım anadolu lisesi öğrencisiyim dersler falan malumunuz o yuzden hem antreman yapabilecek ve biraz bilgi edinebilecegim biri olursa sevinirim yaklaşık 2 yıldır düzgün bir sekilde oynuyorum mesajlarınızı bekliyorum...adam akıllı oynamıyacak olan arkadaslar sormasın bile

#12 ers1n

ers1n

Üye

• Aktif_Olmayanlar
  • PipPip
  • 15 Mesaj
  • Şehir / Ülke:izmir
  • Hobileriniz:Masa tenisi tek hobim :D

Tarih: 12 Mayıs 2011 - 09:19

ben evka-4 spor komplexine beklerim orada tüm imkanlar sağlanmış şekilde yaşım 16 10 aylık bir oyuncuyum perşembe ve cuma günleri uygunum.
Spoiler

#13 Misafir_FRT_*

Misafir_FRT_*
  • Misafirler

Tarih: 24 Mayıs 2011 - 15:46

Merhaba
Sevgili Ufuk
Şimdilik bu kadar.
Sevgi ve selamlar

iyi günler neredeyse 6 aylık bir topik, siteye yeni üye oldum, bu yukarıda yazan uygulamam hala devam ediyormu acaba

#14 işcan

işcan

Üye

• Üyeler
  • 145 Mesaj

Tarih: 27 Mayıs 2011 - 08:53

Selam , izmirli masatenisi sever arkadaşlara bir teklifte bulunmak istiyorum. pazartesi, çarşamba ve cuma günleri Atatürk stadı altında antremanlar oluyor. Benim önerim ise şu salı ,perşembe cumartesi günleri 17:00-20:00 saatleri arasında evka4 te bulunan spor salonunda toplanalım kaç kişi gelmek ister acaba bir tane de facebook grubu kuralım buradan haberleşiriz
cevaplarınızı bekliyorum.

Facebook grubunu kurdum .
grubun adı : İzmir masatenisi gönüllüleri
buradan haberleşelim.Sayın masatenisi severler.

#15 Misafir_anadolukartalı35_*

Misafir_anadolukartalı35_*
  • Misafirler

Tarih: 27 Mayıs 2011 - 15:00

öyle bir grup yok. ben karşıyakada oturuyorum. ileri seviyede oynuyorum. kulüp var mı hiç izmirde???
ayrıca cumartesi günleri boşum. sıkılmıcak birisi varsa yer bulup oynayabiliriz

#16 işcan

işcan

Üye

• Üyeler
  • 145 Mesaj

Tarih: 27 Mayıs 2011 - 15:37

grup çok yeni bir kaç ayarı olabilir ben tekrar kontrol ettim.Siz de bir daha bakar mısınız? Cumartesi günü için uygun olursanız oynayabiliriz. Saat 17:00 20:00 arası

#17 Misafir_anadolukartalı35_*

Misafir_anadolukartalı35_*
  • Misafirler

Tarih: 27 Mayıs 2011 - 16:06

grubun linkini atsan kardeş? gözükmüyor hala.
cumartesi olabilir haberleşelim

#18 Misafir_onurksk_*

Misafir_onurksk_*
  • Misafirler

Tarih: 01 Temmuz 2011 - 19:15

bnde oynayacak insan bulamdığımdan dolayı sıkıntı yaşıyorum
bütün gün araştırarak bu siteye ulaştım
hertürlü iletişime açığım

Untitled 1

Masatenisi.com