Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Masa Tenisi Kulübü

Ufuk S.

Recommended Posts

ben 15 yaşındayım izmirde masa tenisi oynayacağım kulup var mı sürekli olarak okulda arkadaşlarla antrenman yapıyoruz biraz daha gelişmek için kulupte çaluışmka daha iyi olur diye düşünüyorum

Merhaba , ben herhangi bir kulube üye değilim ama istersen antreman yapmak uyugn olduğum zaman yapabiliriz. bilgilerimi paylaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar izmirde oynayabileceğim arkadaş arıyorum balçova spor kompleksinde olabilir veya karşıyaka civarında 13-18 yaş arası olursa iyi olur ben 15 yaşındayım her hafta cumartesi öğleden sonra oynayabiliriz.

not: çok iyi değilim .

evka 4 Atatürk mahallesinde oynayabiliriz . Mesaj atarsan bana detayları konuşuruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben kulup veya spor okulu arıyorum ama hiö bir kulup masa tenisine önem vermiyor izmirde masa tenisinin durumu kotu ...

Merhaba

Sevgili Ufuk

Sana özelden de yazmıştım.Evet İzmir de masatenisi faaliyetleri ve yönetimi kötü.Ancak elimizdeki olanakları kullanmaya çalışmak şimdiki seçeneğimiz gibi görünüyor.Ülkemizdeki spor anlayışı belli.Tribün sporları ve taraftarlığı üzerine kurulmuş para ve onun getirisini sağlayacak branşlar önde..Diğer yandan eğitim sistemimiz de çocuklarımızın okul sonrasında bir spor dalı ile uğraşmalarına engel olmakta.Dersane,etüt veya okul saati gibi.Buna bir de tesis yetersizliği ve mesafe uzaklığını eklersen zaten alt sıralarda olan masatenisi sporuna verilen değeri de anlarsın.Bizler de bütün olumsuzluklara rağmen bu spora gönül veren abilerin veya arkadaşların olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Gelelim senin kulüp veya spor okulu arayışına.Balçova da belediye Spor Kompleksinde Hafta içinde salı ve perşembe 17- 20,00 Hafta sonunda Ctesi ve Pazar günleri 10,00-18,00 saatleri arasında çalışmalarımız devam ediyor.

Şimdilik bu kadar.

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sevgili Ufuk

Sana özelden de yazmıştım.Evet İzmir de masatenisi faaliyetleri ve yönetimi kötü.Ancak elimizdeki olanakları kullanmaya çalışmak şimdiki seçeneğimiz gibi görünüyor.Ülkemizdeki spor anlayışı belli.Tribün sporları ve taraftarlığı üzerine kurulmuş para ve onun getirisini sağlayacak branşlar önde..Diğer yandan eğitim sistemimiz de çocuklarımızın okul sonrasında bir spor dalı ile uğraşmalarına engel olmakta.Dersane,etüt veya okul saati gibi.Buna bir de tesis yetersizliği ve mesafe uzaklığını eklersen zaten alt sıralarda olan masatenisi sporuna verilen değeri de anlarsın.Bizler de bütün olumsuzluklara rağmen bu spora gönül veren abilerin veya arkadaşların olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Gelelim senin kulüp veya spor okulu arayışına.Balçova da belediye Spor Kompleksinde Hafta içinde salı ve perşembe 17- 20,00 Hafta sonunda Ctesi ve Pazar günleri 10,00-18,00 saatleri arasında çalışmalarımız devam ediyor.

Şimdilik bu kadar.

Sevgi ve selamlar

Aydın bey merhaba

Ben 22 yaşındayım masa tenisine askerde merak sardım birazda olsa oynamayı öğrendim. Yaşım geçmişmidir? Bahsettiğiniz Balçova daki spor kompleksinde yaşıtlarımı bulabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Değerli arkadaşım

Masatenisi sporunun en önemli özelliği her yaşta yapılabilmesidir.Bizler profesyonel olabiliriz ya da lisanslı sporcular.Ancak sizin gibi bu sporu yapmak isteyen ve yer arayışı içinde olanlar için Halkapınar da İl temsilciliği salonunda Ptesi çarşamba ve cuma günleri top oynama şansını akşam saatlerinde bulabilirsiniz.Oyun düzeyinize uygun bir partner ile karşışalma şansınız yüksek olabilir.

Balçova da ise daha ziyade bu spor ile lisanslı düzeyde ilgilenen ya da veteran statüsündeki sporcularımıza olanak verilebiliyor.Ancak her akşam saat 18.00 den sonra istediğiniz kadar top oynama şansınız var.

Kısaca akşamları kendi partneriniz ile birlikte bu sporu yapabilirsiniz.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

konudan bayağı geçmiş ama karsıyaka veya çiğli taraflarında masa tenisi oynayabilecek partner arıyorum 16 yaşındayım ona göre gelin yeni merak sardım çok uzun zaman önce oynardım ama işte tekrar merak sardım anadolu lisesi öğrencisiyim dersler falan malumunuz o yuzden hem antreman yapabilecek ve biraz bilgi edinebilecegim biri olursa sevinirim yaklaşık 2 yıldır düzgün bir sekilde oynuyorum mesajlarınızı bekliyorum...adam akıllı oynamıyacak olan arkadaslar sormasın bile

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba

Sevgili Ufuk

Şimdilik bu kadar.

Sevgi ve selamlar

iyi günler neredeyse 6 aylık bir topik, siteye yeni üye oldum, bu yukarıda yazan uygulamam hala devam ediyormu acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam , izmirli masatenisi sever arkadaşlara bir teklifte bulunmak istiyorum. pazartesi, çarşamba ve cuma günleri Atatürk stadı altında antremanlar oluyor. Benim önerim ise şu salı ,perşembe cumartesi günleri 17:00-20:00 saatleri arasında evka4 te bulunan spor salonunda toplanalım kaç kişi gelmek ister acaba bir tane de facebook grubu kuralım buradan haberleşiriz

cevaplarınızı bekliyorum.

Facebook grubunu kurdum .

grubun adı : İzmir masatenisi gönüllüleri

buradan haberleşelim.Sayın masatenisi severler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..