Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikasından Tenis Oynayacak Arkadaş Arıy

Guest arnoldd75

Recommended Posts

Umur cuğum,hoşgeldin Bursa ya..Ankara da okul bitti herhalde..Üniversite olayları nasıl oldu? Yoksa Bursa yı mı kazandın?Bizim okulda da şu an malum açılış dolayısı ile,boya-badana,tamiratlar,ek inşaat vesaire bayağı bi yoğunluk var,dolayısı ile bizde bi süredir ara verdik..Bizim süper lig maçlarıda kasım gibi başlayacak,bizim de antremana başlamamız lazım..

Geçenlerde Ümit kardeşimlede tanıştık..Şu okullar açılsın 1-2 hafta içinde ben sizi okula davet edicem inşaallah..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoş bulduk hocam.okulu bitirdik çok şükür.ünivetsite bu sene bursaya yetiyordu ama ben istanbul olsun diye bir sene daha çalışmaya karar verdim o yüzden bu sene burda sınava çalışacam.ne zaman çağırırsanız ben oynamaya hazırım.görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umur kardeşim ne tarafta oturuyorsun, ben ihsaniyede oturuyorum, ortak bi noktada buluşup oynayabiliriz. Bana mesaj atarsan nerde ne zaman buluşuruz diye bi plan yapabiliriz, bende geçenlerde Ersun hocamızla tanışma fırsatını buldum, dediği gibi okul şu an tadilatta, kendiside sağolsun masa tennisinde bize destek oluyor, en yakın zamanda görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhabalar ben Bursa Oyak Renault sağlık servisinde çalışıyorum, ismim Ümit masa tenisini seven bütün herkesi bekliyorum. Valla partner bulmak çok zor, o yüzden artık böyle arayayım dedim.

merhabalar ümit bey. ismim umut yaşım 29 ertuğrulkentte oturuyorum.. haberleşirsek ben partner olmak isterim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

merhaba..

benim de isim umut lise zamanımda lisanslı oynamıştım bir dönem.

şu an bende bursada oynayıp antrenman yapabilceğim bir veya daha fazla arkadaş arayışındayım.

ihsaniyede oturuyorum.

yada bizim gibi amatörler için bir klüp-dernek tarzında biryer varmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba "umut77" bende ihsaniyede oturuyorum, geçenlerde "sumut" arkadaşımızlada tanıştık ve tenis oynamaya gittik hünkara, şimdilik orada oynuyoruz, kişisel mesajla bana telefonunu bırakırsan, hep beraber hepimizin uygun olduğu birgün buluşabiliriz, ben "sumut" arkadaşımada haber veririm hepimiz buluşuruz, çok kişi olunca daha zevkli oyunlar çıkıyor, yanlız hünkarda raketler çok kötü, lastikleri bile kalmamış, bende 3 raket var, hepsini getiririm gelirken. Bildiğim kadarı ile ihsaniyede ve yakınlarda tenis oynayabileceğimiz biryer yok, mecburen artık heykelde buluşup oradanda hünkara gideriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

merhabalar ümit bey. ismim umut yaşım 29 ertuğrulkentte oturuyorum.. haberleşirsek ben partner olmak isterim..

aa ben de ertuğrulkentte oturuyorum nerede oyunuyorsunuz ya da daha önce zamanınız oluyor mu acaba

?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar masa tenisi oynamaya karar verdim, 1 aydır düzenli hergün oynuyorum, bizim evin teras katında benim tenis masam var ama zavallı 1,5 senedir hiç kullanılmadan yatıyor. Aslında depo gibi birazcık alanı olan bi yere koyabilseydim topla tenis meraklılarını oyna bol bol oyna tenisini, aslında walla bu işi ciddi düşünüyorum sadece hobi olarak değilde turnuva düzeyine gelip turnuvalara katılmak isterdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Toplam 2 aydır günde 2-3 saat düzenli antremanlar devam ediyor, artık işin teknik kısmınada girdim, internetten eğitim videoları sürekli onları izliyorum, maçları izliyorum, daha önce işin içine bu kadar girmemiştim, atışlarımda değişmeye başladı, özellikle counterdrive ve loop larda uzun süre topu masada tutamıyordum, ama sürekli oynayınca gözlerimde topu daha iyi görmeye başladı, şimdide basit bir pro raket satın alacağım, Friendship 729 BOMB tahtaya Friendship PRO XT lastiklerden alıp, oyunumu ilerletmek istiyorum, hazır raketlerle oyunu ilerletmek bir dereceye kadar mümkün oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toplam 2 aydır günde 2-3 saat düzenli antremanlar devam ediyor, artık işin teknik kısmınada girdim, internetten eğitim videoları sürekli onları izliyorum, maçları izliyorum, daha önce işin içine bu kadar girmemiştim, atışlarımda değişmeye başladı, özellikle counterdrive ve loop larda uzun süre topu masada tutamıyordum, ama sürekli oynayınca gözlerimde topu daha iyi görmeye başladı, şimdide basit bir pro raket satın alacağım, Friendship 729 BOMB tahtaya Friendship PRO XT lastiklerden alıp, oyunumu ilerletmek istiyorum, hazır raketlerle oyunu ilerletmek bir dereceye kadar mümkün oluyor.

Sevgili Arnoldd75 kardeşim..Bursa ile ilgili gelişmeleri takip etmiyorsunuz sanırım..Bursa veteran derneğimiz,Dikkaldırım kapalı spor salonunda her akşam ve hafta sonları 8 adet maç masaları ve de onlarca farklı kişi ile antreman imkanınız ve maç imkanınız var artık..Hatta bugün biten 12 şer kişilik 10 gruptan oluşan raiting turnuvalarına katılıp ciddi maçlar yapma fırsatınız var..Evin teras katında maalesef bi yere kadar gelişirsiniz..Derneğimize bekleriz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ersun hocam, benim günde 2-3 saat antremanım iş yerinde mümkün oluyor, diğer arkadaşlarla oynuyorum, yada onlar oynamak istemese bile ben masanın diğer tarafına bi tane returnboard tahtası yerine geçen bir tahta koyuyorum ve onunla bile oynuyorum insan gereksinimi olmadan, benim evdeki masayı henüz bu şekilde bile değerlendirme imkanım olmadı, ama değerlendirebilseydim fenada olmazdı, tabi bizim işyerinde ben sürekli oynadığım için oyunum gelişti ve işyerindeki arkadaşlar yetersiz gelmeye başladı, Dikkaldırım kapalı spor salonunu herhalde açıldığı ilk zamandan beri biliyorum fakat tenisle tekrar yakınlığım bu işyerine geçince oldu, birazda bunda internetten sürekli videolar ve maçlar izleyerek aslında bu sporun ne kadar güzel olduğunun daha bi farkına vardım, ve bunu ilerletmek istiyorum, en yakın zamanda Dikkaldırım spor salonunda görüşmek üzere, daha önce tanışmıştık sizinle, sizin okulun tadilat işleri vardı o sıra, ben oyak renaultta çalışan sağlık memuruyum oradan hatırlarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyak Renault a teklif.

Bir uluslararası turnuva sonucunda şampiyon olana Bir adet Oyak renault marka otomobil.

Bunu Bursalı arkadaşlar başarabilirlerse hem bursa yı tanıtmış olurlar hemde masatenisini Türkiyeye tanıtmış olurlar. Belki de Bursa ya Pro tour u da getirmiş olurlar ve hersene bizlerde izlemeye geliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..