Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım

Guest Tolgaa

Recommended Posts

arakadaşlar iyi günler

bende atak ve kontrollü orta düzey bir raket ariyorum,primorac off- ile tibhar rapid soft düşündüm,sizin başka tavsiyeleriniz olabilir mi?seçtiğim tahtayla butterfly lastikler kullanmam daha iyi sonuçlar verir mi?

ilginize şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dogru seçim bence çok iyi bende primorac kullan1yorum rapid soft çok iyi olur kolay gelsin :P:

osman rapid soft demişsin ama off- tahta rapid ile atk oyunda kullanılmaz...bizim çocukalrın bazıların bazılarında var bırak atak yapmayı topu içeri zor atıyorum...tabi benim beceriksizliğim de eklenince bu sonucu veriyor..ama sriver fx ile daha atak bir kombinasyon elde etmiş olursun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rapid soft ile sriver fx çok benzer lastikler. Sriver fx ile oynanıyorsa rapid soft ile de hemen hemen aynı şekilde oynanabilir.

Bence lastik tahta kombinasyonunda "şu tahta ile bu lastik olur diğeri olmaz" gibi kural koymak yanlış. Önemli olan size en uygun tahta ve lastiği kullanmaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan bey rapid ile sriver fx çok benzer diyorsunuz da ben ikisini de kullanıyorum...rapid ile daha az verim aldım...atak yaparken sriver fx'den daha güçsüz atak yapıyorum...ama dediğiniz doğru...kişiye uyan lastik-tahta kombinasyonu ile oynamak en doğrusu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..