smetmusti91

Üyeler
 • İçerik sayısı

  1.339
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  33

Topluluk Puanı

306 Çok İyi

smetmusti91 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 12-05-1991

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.232 profil görüntüleme
 1. Ya karşiim niye Dünya Kupası ve Avrupa En İyi 16'ları da yazmıyosuun
 2. Kurs almak istediğimden değil abi, ilgilenen arkadaşlar varsa görürler diye yazdım, yoksa Batman'da çalışıyorum ben şu anda
 3. Her şey iyi güzel de sayın abicim, bu çalışmalar hangi şehirde, hangi ilçede, forumda ülkemizin her yanından arkadaşlar var biliyorsunuz :)
 4. Turnuva başladı ve Ahmet elendi...Ya sakatlıktan sonra hiç kendine gelemedi çocuk, valla üzüldüm :/
 5. Sağol dostum, vallahi Takım finalini görmek lazımdı be, sağlam maç olmuştur.
 6. Valla Ito Mima'yı vitrine koyup alttan alttan Miu'yu yetiştirdiler ya :) Helal olsun kıza,1996'dan beri ilk Çinli olmayan Asya Şampiyonu oldu bayanlarda.
 7. Abi maçları anlatacak bir arkadaş yok mu yahu, başlık turnuvadan koptu gitti resmen, helak olduk şurda
 8. Ya arkadaşlar FB mb boşverin şimdi, konu başlığı Üniversiteler maçı, biz gidemeyenleri gidenler en azından az bilgilendirsin desem ?
 9. Bilal abi öyle hayretler içinde ki bu sayıda, sol el yerine dol el yazmış
 10. İrfan abinin bh paralelleri
 11. İbrahim kalitesini bir kez daha gösterdi, bu çocuğa çok güveniyorum.
 12. ITTF'nin puanlama sistemine dair prensipleri oldukça akıl karıştırıcı, olağanüstü emek isteyen bir hesaplama ve sıkı takip gerektiriyor. Müsabakalar belirli başlıklarda ele anılıp, katsayı veriliyor, sisteme giren sporcunun, ITTF sıralamasında yeri olan en az 4-5 sporcuya galibiyet alması bekleniyor vs vs. Tabi belirli bir süre, uluslararası maçlara aktif katılım göstermezse de, sistemde gri listeye alınıyor. Bir sürü detayı var, bunu oturtabilmek için, sırf bu işle uğraşacak bir ekip lazım. Ayrıca çıkan sonucun, sporcular arası farkı yansıtmama durumu da olabiliyor. Mesela bir sporcu ligde 14'te 14 yapar, ancak takımında iki maça çıkan sporcu galibiyet sayısının fazlalığıyla onu geçtiği halde, ondan nitelik olarak bir tık altta olabilir. Hakkaten çok karışık bir iş.
 13. Aylardır foruma girmiyordum, görünce çok şaşırdım
 14. En iyi profesyonel dediğiniz için, yaşına oranla kendine bakan, ısınmasıdır, antreman disiplinidir, maç içi disiplindir, centilmenliktir, bunları düşünerek Vladimir Samsonov diyorum. 39 yaşında ve hâla Avrupa'nın zirvesine oynayabiliyor.