smetmusti91

Üyeler
 • İçerik sayısı

  1.331
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  33

Topluluk Puanı

300 Çok İyi

smetmusti91 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 12-05-1991

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.161 profil görüntüleme
 1. Bilal abi öyle hayretler içinde ki bu sayıda, sol el yerine dol el yazmış
 2. İrfan abinin bh paralelleri
 3. İbrahim kalitesini bir kez daha gösterdi, bu çocuğa çok güveniyorum.
 4. ITTF'nin puanlama sistemine dair prensipleri oldukça akıl karıştırıcı, olağanüstü emek isteyen bir hesaplama ve sıkı takip gerektiriyor. Müsabakalar belirli başlıklarda ele anılıp, katsayı veriliyor, sisteme giren sporcunun, ITTF sıralamasında yeri olan en az 4-5 sporcuya galibiyet alması bekleniyor vs vs. Tabi belirli bir süre, uluslararası maçlara aktif katılım göstermezse de, sistemde gri listeye alınıyor. Bir sürü detayı var, bunu oturtabilmek için, sırf bu işle uğraşacak bir ekip lazım. Ayrıca çıkan sonucun, sporcular arası farkı yansıtmama durumu da olabiliyor. Mesela bir sporcu ligde 14'te 14 yapar, ancak takımında iki maça çıkan sporcu galibiyet sayısının fazlalığıyla onu geçtiği halde, ondan nitelik olarak bir tık altta olabilir. Hakkaten çok karışık bir iş.
 5. Aylardır foruma girmiyordum, görünce çok şaşırdım
 6. En iyi profesyonel dediğiniz için, yaşına oranla kendine bakan, ısınmasıdır, antreman disiplinidir, maç içi disiplindir, centilmenliktir, bunları düşünerek Vladimir Samsonov diyorum. 39 yaşında ve hâla Avrupa'nın zirvesine oynayabiliyor.
 7. İleriyi şimdiden görmek zor ama Sports TV yayınları bile umut verici sinyaller iletiyor bence..
 8. Bugün Kerim başkan yayındaydı Tahsin hocayla
 9. Ben kontrol diyince bir kavram değil de, bir sporcu düşünüyorum, o geliyor aklıma. O da Jan Owe Waldner.
 10. Kontrollü olamıyor demirem loo Valla kontrol kavramını irdelersek, mevzu derin diye düşünüyorum. Ayrıca , zjk diyince ne biliyim bi antipati geliyor herşeyden önce aklıma
 11. Mental noktada yapaydı, Zang cike gibi Çin'de birsürü dengi olan adama madalyaları bırakmazdı ki dayi. Büyük turnuvalarda, geçmişte mental yönden sıkıntılar yaşadı malesef aslanım Ma. Ama olur öyle vakalar..
 12. Atak yapacağı topu seçen, her topa körü körüne atak yapmayan, karşı taraftan çok etkili bir top geldiğinde , sadece karşı tarafa atıp rallinin devamını sağlayan, aklıyla da oynayan sporcudur desem anlatırım umarım. Ha ayrıca, kolay kolay sinirlenmeyen, maçtan düşmeyen oyuncuya da kontrollü denebilir, mental olarak kontrol ediyor işte kendini :)
 13. Ooo, kim bu yakışıklı
 14. Adana ve Bursa dışında bir alternatif olursa, düşünülür mü ? Lüleburgaz'da da, talep yüksek olursa ayarlanabilir, ben gerekli irtibati kurdum. Lüleburgaz İstanbul'a 1.5 saat mesafede, Ankara - Çorlu uçuşu da var ayrıca.