Saadettin

Üyeler
 • İçerik sayısı

  1.422
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  13

Topluluk Puanı

231 Çok İyi

Saadettin Hakkında

 • Derece
  Std.
 • Doğum Günü 14-09-1970

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Tarabya-Ferahevler / İstanbul

Erişim Bilgileri

 • MSN
  SaadettinSalman@windowslive.com
 • AIM
  Saadettin Salman
 • Yahoo
  salman@izocam.com.tr
 • Web Sitesi
  http://www.saadettinsalman.com

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

2.624 profil görüntüleme
 1. Yeni Yıl Mesajı

  Yeni yıl umutlarımızı gerçeğe dünyamızı barışa çevirsin.
 2. Tahta ve lastik yapıştırabilecek kişi

  İstanbula yollarsan ücretsiz yapıştırırım. Sadece kargo parası ödersin. Yapıştırıcıya da gerek yok..
 3. Etkili Servis Atamıyorum

  Seyirciye değil kazanmaya oynadığımıza göre öncelikle uzun uzun yıllar iyi oyuncularla ve bilinçli bir şekilde doğru antrenman yapıp bol bol maç yapmayı deneyin. Oynadıkça ve antrenman yaptıkça çözersiniz. Basit örnek: iyi oynayan bir arkadaşım antrenmanlarda 1000 servis atıp 1000 karşılıyor. Ondan sonra normal antrenmana başlıyor. Kısacası moralinizi bozmak yerine bu sporda ne kadar ciddi olduğunuzda önemli..
 4. Ayakkabı Tavsiyesi

  Dostum Mizuno ayakkabıları tavsiye ederim. Özellikle Wave medal serisi olanları.. Numara olarakta 42,43 gibi terimler yerine senin ayakkabındaki jpn numarası olan 27-27,5 gibi numarayı bul. Tam doğruyu söyler..
 5. Orada yer olduğunua göre elbet seviyene uygun partner arkadaşıda bulursun. Önemli olan önce kapıdan içeri girmek.. ;-)
 6. Şişli Terakki lisesinin içinde masa tenisi oynanabiliyor ama araştırmanız gerek.
 7. Rica ederim. Şimdiden başarılar dilerim.
 8. Spor kıyafetlerinle ve raketinle beraber git. Genelde 1. Kademe Antrenörlük kursunda daha çok akademik eğitim ve devamında hemen sınav ortamı olacak. Yanii masa tenisi nasıl oynadığının çok önemi yok ama masa tenisi ile bilgilerin ve sporcu eğitiminin ve beslenme şekillerinin önemine vurgu yapılıyor. İstanbul'daki kurs kaç gün sürüyordu açıkçası belgeyi alalı çok olduğu için unuttum ama yine bir 10 gün gibi zaman ayırman gerek. Sabahtan akşama kadar sınıflarda ders dinleyeceksiniz hemen peşinden sınav.. ;-)
 9. yeni butterfly logo

  Butterfly neden böyle bir uygulamaya gittiğini açıklasa aslında daha iyi olur. Bence şimdiki logo sıkışmış gibi bir izlenim yaratıyor eski logosuna alışınca...
 10. Var Mı Önerisi Olan?

  Yinhe yada HRT tahtaların logo plastikleri uyacaktır.
 11. Var Mı Önerisi Olan?

  Selamlar, Camlar derken 2 tarafta da vardı ve düştü anlıyorum. Doğru mudur? Amatör markaların birçoğu çift taraflı reklam plastiği saplara yapıştırıyor. Ucuz bir tahta alıp onların plastiğini söküp kendi tahtanıza yapıştırın. Elinizde kalan ucuz tahtanın da sapını bir şekilde doldurup üstüne kullanılmış bir çift lastik takarak imkanı olmayan genç bir arkadaşa hediye edin.. Bundan iyisi Şam'da kayısı ;-)
 12. Hurricane 3

  Eğer Çin'de bir tanıdığınız bir yakınınız varsa masa tenisi malzemesi satan bir firmadan rica etsin masa altından inanılmaz kaliteli DHS H3 lastik satıyorlar. Ben Çin'de okuyan bir arkadaş aracılığıyla yaklaşık 7-8 tane kadar getirmiştim ve fiyatlarıda aynı en ucuz olanla aynıydı ama bende verdiğim arkadaşlarda sanırım 1,5-2 sene sorunsuz kullandılar. Hatta devam bile edebilirlerdi sanırım ama ben sıkılıp yeter demiştim. Ama üst lastiği hala çok iyi derecede çekiyordu. Lastiğin arkasında fazladan birkaç baskı daha vardı ama tam özelliğini bilemiyorum. Kısacası Çin'e gidip gelen arkadaşlarınıza sordurun.
 13. Hafif ama güçlü tahta önerisi

  Ma Long kardeşim insanın böyle nicki olupta tahta sorması ilginç oluyor ama inan Ma Long'ta çok sormuştur. ALL+, OFF- arası bir tahta rahatlıkla işini görecektir ve zaman içinde açık ara ilerlediğini ve yaptığın maçlarda maçlarını kazandığını göreceksin. Tabii bunun içinde yine normal hızda ve üst lastiği biraz daha yumuşak lastikler seçmelisin. Bunun için marka farketmez ama tabii ki mümkünse tutulan modellerden seçmelisin. Farkındaysan özellikle marka kastetmedim çünkü önemli olan senin bu işe ayıracağın saat. Ne kadar vakit ayırırsan o kadar ilerlersin. Ve mümkünse hergün ritimli bir şekilde 1 saat kadar koş. Bu senin reflekslerini de inanılmaz hızlandıracaktır. Sen hızlandıktan sonra zaten tahtanın hızı ve spinide daha güçlü olacaktır. Ve aynı anda rakibine karşıda kontrollü oynamayı sağlamış olacaksın. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Çünkü daha uzun yazmak istesemde telefondan ancak bu kadar..