Enduro

Üyeler
 • İçerik sayısı

  669
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  28

Enduro en son 7 Ağustos tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

309 Çok İyi

Enduro Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Kilis
 • İlgi alanları
  Masa Tenisi, Motosiklet, Fotoğraf, Tenis, Akvaryum.

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.247 profil görüntüleme
 1. 1- Masayı yerinden oynatmamak şartıyla masanın üzerine çıkıp oynamak kurallara uygun mudur? Örneğin servis karşılarken kendi sahanızda masanın üzerine çıkp bekleyebilir misiniz? Rakip sahanın üzerine çıkıp bekleyebilir misiniz? 2- Raket tutan el ralli içerisinde rakip sahaya değebilir mi?
 2. Banana flick'te ağzı da yamultmak gerektiğini bilmiyorudum. (1:22) -> Böyle yapınca daha etkili gidiyor demek ki.
 3. Butterfly Hadraw SK (FL) tahta üzerine çift taraf Butterfly Tenergy 05-FX (2.1mm) lastikler - 650 TL (2-3 antrenman denendi, tertemiz. Butterfly Hadraw SK 5 kat Ayous, 2 kat Limba katmanlarından oluşan, orta mesafeden top spin oyun tarzı için geliştirilmiş çok güzel bir Off-/Off tahta, Nitakku Ludeack ile neredeyse tamamen aynı. Yeni seri tahtalardan, orijinal, Made in Japan.) Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04 Pazarlıksız fiyat, takas düşünmüyorum! İletişim: Kişisel mesaj veya ahmetgurbuz (at) gmail (nokta) com
 4. Butterfly Sardius (FL) - 400 TL (Orijinal, Made in Japan, sıfır kutusunda. Bana göre TAMCA 5000 serisinin en iyisi. Hızlı bir tahtadır!) Donic Waldner Legend Carbon (FL) - 150 TL (Sadece bir defa lastik yapıştırılıp denendi. Butterfly Primorac Carbon kopyası. Primorac Carbon'dan çok az daha yavaş ve daha kontrollü, ben Gergely'ye daha çok benzettim. Üst katman Hinoki. Ergonomisi çok güzel olan dengeli bir tahta, ele çok iyi oturuyor. TAMCA 5000 serisini beğenenler çok sevecektir.) Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04 Fiyatlar pazarlıksız, takas düşünmüyorum! İletişim: Kişisel mesaj veya ahmetgurbuz (at) gmail (nokta) com
 5. Bana göre de en uygun yöntem bu. Forumun demirbaş üyelerinden bir heyet oluşturulur, bu heyetin kimlerden oluştuğunu üyeler bilmez. Buluşmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdırırlar ve bu heyet üyeleri listedeki isimlere katılsın veya katılmasın diye oy verir. Kimin kime ne oy verdiğini kimse bilmez. Kimin katılacağına da oylarıyla heyet karar vermiş olur. Üyelik tarihi, mesaj sayısı, şehir seçimi... vs. hiç biri belirleyici olamaz, misal çok az yazıp buluşmalara renk katacak üyeler var, veya tam tersi. Bana göre dikkat edilmesi gereken esas kriter katılımcının muhabbetinin oyunundan iyi olmasıdır. :) Bunu da üyeleri az çok tanıyan forumun demirbaşları bilebilir. Elbette bu yöntemin de olumsuz tarafları olacaktır, örneğin katılması uygun görülmeyen kişileri küstürmek gibi. Ne yapalım her güzelin bir kusuru olacak, herkesi memnun etmek imkansız.
 6. Xushaofa ile oynuyoruz, hiç falsolu çıkmadı. Xiom'un 2 yıldız plastik toplarını hiç beğenmedim, neredeyse hepsi falsolu, 3 yıldızları düzgündür muhtemelen.
 7. Organizasyon ile ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Malatya (2009), Rize (2010), Sivas (2011) ve Artvin (2014) buluşmalarına katılmıştım, umarım bu sene seriye bir yenisini daha eklerim. :)
 8. Önemli bir konu, güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler, emeğinize sağlık.
 9. Vay be, satın alan varmış demek ki... :) (Nittaku Resoud - 2,083.33 Euro / ~ 8.500 TL) http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=78153&PN=1&title=nittaku-resoud-pictures
 10. Pütür dünyasını ben de pek bilmiyorum. Merak ettiğim uzun pütüre geçişte oynaması en kolay olan pütürün hangisi olduğu. Sanki pütürleri yumuşak olursa belki bozucu özelliği az olacaktır ama oynaması daha kolay olurmuş gibime geliyor, yanılıyor da olabilirim. Bir de sünger kalınlığı pütür lastiklerde nasıl bir etki yapıyor (hız, kontrol ve bozma özelliğine etkisi) öğrenmek isterim. BH uzaktan kesme klasik defans oyun tarzı için ucuz Çin lastikleri arasında pütürleri yumuşak, yavaş ve oynaması kolay olan (çok bozmasa da olur) bir uzun pütür var mıdır, varsa yeni pütüre geçecek birisi defans tahtası üzerinde hangi sünger kalınlığını seçmelidir?
 11. Sıradaki sayı sizin için geliyor Onur Bey :) Kudeack'tır o :)
 12. Çok teşekkür ederim Rıdvan, yoğunluğun azalınca haberleşelim.
 13. Ben de Acoustic bana göre Ludeack'den daha fazla titreşimli demek istemiştim. (Denediğim tahta orjinaldi.) Evet Acoustic'in tabla kalınlığı 5.7mm, Ludeack ise 6.5mm kalınlığında! Acoustic'in daha kalın orta katmana sahip olması titreşimli olmayacağı (veya daha az titreşimli olacağı) anlamına gelmiyor. Şuan elimde PG7 de var, PG7'nin de orta katmanı Ludeack'a göre daha kalın ve tabla kalınlığı 6.3mm, PG7 de Ludeack'den daha titreşimli. Şahsi kanaatim Acoustic'in Ludeack'a göre çok daha titreşimli bir tahta olduğu yönünde, Ludeack'ta ise titreşim yok denecek kadar az. (Ludeack serttir demiyorum, yumuşak hisli ve titreşimsiz bir tahta.) Peki titreşim kötü birşey midir? Bence hayır, titreşim demek daha fazla "Dwell time" demek, dolayısı ile daha fazla top hissi demek ama Bilal'in dediği gibi kimisi sever, kimisi sevmez. Maalesef ben titreşimli tahtalarla hiç oynayamıyorum, yoksa alırdım bir Acoustic.