Enduro

Üyeler
 • İçerik sayısı

  665
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  26

Enduro en son 11 Ocak tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

303 Çok İyi

Enduro Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Kilis
 • İlgi alanları
  Masa Tenisi, Motosiklet, Fotoğraf, Tenis, Akvaryum.

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.134 profil görüntüleme
 1. Butterfly Hadraw SK (FL) tahta üzerine çift taraf Butterfly Tenergy 05-FX (2.1mm) lastikler - 750 TL (2-3 antrenman denendi, tertemiz. Butterfly Hadraw SK: 5 kat Ayous, 2 kat Limba katmanlarından oluşan çok güzel bir top spin tahtası. Nitakku Ludeack ile neredeyse tamamen aynı. Yeni seri tahtalardan, orijinal, Made in Japan.) Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04 Fiyatlar pazarlıksız, takas düşünmüyorum!
 2. Butterfly Sardius (FL) - 400 TL (Orijinal, Made in Japan, sıfır kutusunda. Bana göre TAMCA 5000 serisinin en iyisi. Hızlı bir tahtadır!) Donic Waldner Legend Carbon (FL) - 150 TL (Sadece bir defa lastik yapıştırılıp denendi. Butterfly Primorac Carbon kopyası, Primorac Carbon'dan çok az daha yavaş ve daha kontrollü, ben Gergely'ye daha çok benzettim. Üst katman Hinoki, ergonomisi çok güzel olan dengeli bir tahta, ele çok güzel oturuyor, oldukça kaliteli. TAMCA 5000 serisini beğenenler çok sevecektir.) Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04 Fiyatlar pazarlıksız, takas düşünmüyorum!
 3. Organizasyon ile ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Malatya (2009), Rize (2010), Sivas (2011) ve Artvin (2014) buluşmalarına katılmıştım, umarım bu sene seriye bir yenisini daha eklerim. :)
 4. Hayırlı olsun. Atış açısını merak ediyorum, örneğin Rakza 7 Soft'a göre daha yüksek atıyorsa ilgimi çekebilir.
 5. Önemli bir konu, güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler, emeğinize sağlık.
 6. Vay be, satın alan varmış demek ki... :) (Nittaku Resoud - 2,083.33 Euro / ~ 8.500 TL) http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=78153&PN=1&title=nittaku-resoud-pictures
 7. Pütür dünyasını ben de pek bilmiyorum. Merak ettiğim uzun pütüre geçişte oynaması en kolay olan pütürün hangisi olduğu. Sanki pütürleri yumuşak olursa belki bozucu özelliği az olacaktır ama oynaması daha kolay olurmuş gibime geliyor, yanılıyor da olabilirim. Bir de sünger kalınlığı pütür lastiklerde nasıl bir etki yapıyor (hız, kontrol ve bozma özelliğine etkisi) öğrenmek isterim. BH uzaktan kesme klasik defans oyun tarzı için ucuz Çin lastikleri arasında pütürleri yumuşak, yavaş ve oynaması kolay olan (çok bozmasa da olur) bir uzun pütür var mıdır, varsa yeni pütüre geçecek birisi defans tahtası üzerinde hangi sünger kalınlığını seçmelidir?
 8. Sıradaki sayı sizin için geliyor Onur Bey :) Kudeack'tır o :)
 9. Çok teşekkür ederim Rıdvan, yoğunluğun azalınca haberleşelim.
 10. Ben de Acoustic bana göre Ludeack'den daha fazla titreşimli demek istemiştim. (Denediğim tahta orjinaldi.) Evet Acoustic'in tabla kalınlığı 5.7mm, Ludeack ise 6.5mm kalınlığında! Acoustic'in daha kalın orta katmana sahip olması titreşimli olmayacağı (veya daha az titreşimli olacağı) anlamına gelmiyor. Şuan elimde PG7 de var, PG7'nin de orta katmanı Ludeack'a göre daha kalın ve tabla kalınlığı 6.3mm, PG7 de Ludeack'den daha titreşimli. Şahsi kanaatim Acoustic'in Ludeack'a göre çok daha titreşimli bir tahta olduğu yönünde, Ludeack'ta ise titreşim yok denecek kadar az. (Ludeack serttir demiyorum, yumuşak hisli ve titreşimsiz bir tahta.) Peki titreşim kötü birşey midir? Bence hayır, titreşim demek daha fazla "Dwell time" demek, dolayısı ile daha fazla top hissi demek ama Bilal'in dediği gibi kimisi sever, kimisi sevmez. Maalesef ben titreşimli tahtalarla hiç oynayamıyorum, yoksa alırdım bir Acoustic.
 11. Çok teşekkür ederim Rıdvan. Acil değil tabiki, ayrıca özellikle benim için gidip yorulma kardeş, yolun düşerse benim için de bakarsan sevinirim. Senden öğrenmem gereken çok şey var, başını çok ağrıtacağım. :) Tekrar teşekkürler.
 12. E-Hırdavat'a web siteleri üzerinden sormuştum, istediğiniz kalınlıkta yok, en ince 3mm var diye cevap yazdılar. 3mm işimi görmez, bulunduğum yerde de kestirip inceltme şansım yok maalesef. İnternette ahşap kaplama yazıp aratarak bulduğum diğer firmalara da mail attım, genelde toptan iş yapan büyük firmalar olduğu için ilgileneceklerini pek sanmıyorum. Aslında kolay bulunan ağaçlarmış ama istediğim kalınlıklarda bulunması biraz zor gibi. İstanbul'da olup ahşap kaplama yapan yerlere bizzat giderek aramak lazım. :-(
 13. İlginç, Violin'i bilmiyorum ama denediğimde bana da Acoustic titreşimli gelmişti.