Enduro

Üyeler
 • İçerik sayısı

  672
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  29

Enduro en son 1 Ekim tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

313 Çok İyi

Enduro Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Kilis
 • İlgi alanları
  Masa Tenisi, Motosiklet, Fotoğraf, Tenis, Akvaryum.

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.398 profil görüntüleme
 1. Butterfly kombinasyon + Donic Waldner Legend Carbon tahta = 750 TL! Toplu alımda aşağıdaki ekipmanların tamamı 1000 TL'dir! Tek alımlarda yanda belirtilen fiyatlar geçerli. Pazarlıksız fiyat, takas düşünmüyorum. (İletişim: Kişisel mesaj veya ahmetgurbuz (at) gmail (nokta) com) Fotoğraflar: https://1drv.ms/a/s!AlXnw8JtpkuWgkZv2lhmDE8FNF04 (650 TL) Butterfly Hadraw SK (FL) tahta üzerine çift taraf Butterfly Tenergy 05-FX (2.1mm) lastikler. 2-3 antrenman denendi, tertemiz. Butterfly Hadraw SK 5 kat Ayous, 2 kat Limba katmanlarından oluşan, orta mesafeden top spin oyun tarzı için geliştirilmiş çok güzel bir Off-/Off tahta, Nitakku Ludeack ile neredeyse tamamen aynı. Yeni seri tahtalardan, orijinal, Made in Japan. - SATILMIŞTIR - (400 TL) Butterfly Sardius (FL) tahta. Orijinal, Made in Japan, sıfır kutusunda. Bana göre TAMCA 5000 serisinin en iyisi. Hızlı bir tahtadır! (150 TL) Donic Waldner Legend Carbon (FL) tahta. Sadece bir defa lastik yapıştırılıp denendi. Butterfly Primorac Carbon kopyası. Primorac Carbon'dan çok az daha yavaş ve daha kontrollü, ben Gergely'ye daha çok benzettim. Üst katman Hinoki. Ergonomisi çok güzel olan dengeli bir tahta, ele çok iyi oturuyor. TAMCA 5000 serisini beğenenler çok sevecektir.
 2. Forum Buluşması Öneriler

  Rize'de Harun'un organize edeceği bir forum buluşması... Ne diyebilirim ki, bence 10 numara olur. Not: Boyun fıtığı problemim var Harun, seyahat edemiyorum. Yapacaksan ben iyileşmeden sakın yapma! :) Sevgi ve selamlar bizden...
 3. Masa uzeri

  Kendiniz yapmayı düşünüyorsanız sentetik mat dekorasyon boyası diye geçiyor, ben DYO'nun Dyomat boyasını sentetik tiner ile incelterek kullanmıştım. Elbette profesyonel masalara uymaz ama bana göre sonuç hiç de fena değil.
 4. Forum Buluşması Öneriler

  Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer... :) Edit: ahmet.kilis.edu.tr/gezi/
 5. Masaya Dokunmak Hurafesi Video Açıklama

  1- Masayı yerinden oynatmamak şartıyla masanın üzerine çıkıp oynamak kurallara uygun mudur? Örneğin servis karşılarken kendi sahanızda masanın üzerine çıkp bekleyebilir misiniz? Rakip sahanın üzerine çıkıp bekleyebilir misiniz? 2- Raket tutan el ralli içerisinde rakip sahaya değebilir mi?
 6. Butterfly Rozena

  Banana flick'te ağzı da yamultmak gerektiğini bilmiyorudum. (1:22) -> Böyle yapınca daha etkili gidiyor demek ki.
 7. Forum Buluşması Öneriler

  Bana göre de en uygun yöntem bu. Forumun demirbaş üyelerinden bir heyet oluşturulur, bu heyetin kimlerden oluştuğunu üyeler bilmez. Buluşmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdırırlar ve bu heyet üyeleri listedeki isimlere katılsın veya katılmasın diye oy verir. Kimin kime ne oy verdiğini kimse bilmez. Kimin katılacağına da oylarıyla heyet karar vermiş olur. Üyelik tarihi, mesaj sayısı, şehir seçimi... vs. hiç biri belirleyici olamaz, misal çok az yazıp buluşmalara renk katacak üyeler var, veya tam tersi. Bana göre dikkat edilmesi gereken esas kriter katılımcının muhabbetinin oyunundan iyi olmasıdır. :) Bunu da üyeleri az çok tanıyan forumun demirbaşları bilebilir. Elbette bu yöntemin de olumsuz tarafları olacaktır, örneğin katılması uygun görülmeyen kişileri küstürmek gibi. Ne yapalım her güzelin bir kusuru olacak, herkesi memnun etmek imkansız.
 8. xiom toplar

  Xushaofa ile oynuyoruz, hiç falsolu çıkmadı. Xiom'un 2 yıldız plastik toplarını hiç beğenmedim, neredeyse hepsi falsolu, 3 yıldızları düzgündür muhtemelen.
 9. 13. Forum Buluşması Ne Durumda?

  Organizasyon ile ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Malatya (2009), Rize (2010), Sivas (2011) ve Artvin (2014) buluşmalarına katılmıştım, umarım bu sene seriye bir yenisini daha eklerim. :)
 10. Masa Tenisinde Imgelemenin Önemi

  Önemli bir konu, güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler, emeğinize sağlık.
 11. Vay be, satın alan varmış demek ki... :) (Nittaku Resoud - 2,083.33 Euro / ~ 8.500 TL) http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=78153&PN=1&title=nittaku-resoud-pictures
 12. Sizce En Iyi Uzun Pütür (Acil)

  Pütür dünyasını ben de pek bilmiyorum. Merak ettiğim uzun pütüre geçişte oynaması en kolay olan pütürün hangisi olduğu. Sanki pütürleri yumuşak olursa belki bozucu özelliği az olacaktır ama oynaması daha kolay olurmuş gibime geliyor, yanılıyor da olabilirim. Bir de sünger kalınlığı pütür lastiklerde nasıl bir etki yapıyor (hız, kontrol ve bozma özelliğine etkisi) öğrenmek isterim. BH uzaktan kesme klasik defans oyun tarzı için ucuz Çin lastikleri arasında pütürleri yumuşak, yavaş ve oynaması kolay olan (çok bozmasa da olur) bir uzun pütür var mıdır, varsa yeni pütüre geçecek birisi defans tahtası üzerinde hangi sünger kalınlığını seçmelidir?
 13. Nittaku Ludeack

  Sıradaki sayı sizin için geliyor Onur Bey :) Kudeack'tır o :)