Enduro

Üyeler
 • İçerik sayısı

  677
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  32

Enduro en son 14 Ocak tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

326 Çok İyi

Enduro Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Kilis
 • İlgi alanları
  Masa Tenisi, Motosiklet, Fotoğraf, Tenis, Akvaryum.

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.591 profil görüntüleme
 1. Fan Zhendong

  Fan'a motor mı taktılar ne yaptılar, Turbo Supercharger Fan olmuş.
 2. DENGELİ TAHTA

  Murat hocam Yasaka Sweden Classic'i bir araştır istersen. Ben denemedim ama merak ettiğim bir tahta olduğu için biraz araştırmıştım. Yapılan yorumlarda yumuşak hisli ve esnek olduğundan bahsediliyor, hız ise All/All+ ayarında. Kafa ölçülerini bulamadım, Extra ile aynıdır muhtemelen, ağırlık konusunda dengeli olacağını tahmin ediyorum. Türkiye'de satılıyor. Biliyorum, denemeden yorum yapmak pek doğru değil, ben aşağıdaki linklerin yalancısıyım. Elçiye zeval olmazmış deyip durumu kurtarmaya çalışayım. :) http://www.tabletennisdb.com/blade/yasaka-sweden-classic.html http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=59846&title=yasaka-sweden-classic https://www.tabletennisspot.com/yasaka-sweden-classic-review/ http://www.tabletennis11.com/other_eng/yasaka-sweden-classic-new https://www.adilspor.com/sweden-classic-sap-sekliflaired--fl--u1300 http://www.masatenisionline.com/Blade-Sweden-Classic-strcon,PR-53.html
 3. Dimitrij Ovtcharov'un raketi. Tahtası özel Donic saplı Timo Boll ALC muhtemelen. Lastikler (Tenergy 05) kenarlardan bayağı taşmış, kafayı ağırlaştırıp raketi daha da hızlandırmak için olabilir. Aslında allround bir tahta ve yavaş lastiklerle oynasa elini düzeltip tekniğini oturtur ama gençler söz dinlemiyor işte.
 4. Koudai Hiraya

  Kim bu Koudai Hiraya? Onlar nasıl kesiklerdir öyle? Kesmiyor, doğruyor resmen. :)
 5. Forum Buluşması Öneriler

  Rize'de Harun'un organize edeceği bir forum buluşması... Ne diyebilirim ki, bence 10 numara olur. Not: Boyun fıtığı problemim var Harun, seyahat edemiyorum. Yapacaksan ben iyileşmeden sakın yapma! :) Sevgi ve selamlar bizden...
 6. Masa uzeri

  Kendiniz yapmayı düşünüyorsanız sentetik mat dekorasyon boyası diye geçiyor, ben DYO'nun Dyomat boyasını sentetik tiner ile incelterek kullanmıştım. Elbette profesyonel masalara uymaz ama bana göre sonuç hiç de fena değil.
 7. Forum Buluşması Öneriler

  Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer... :) Edit: ahmet.kilis.edu.tr/gezi/
 8. Masaya Dokunmak Hurafesi Video Açıklama

  1- Masayı yerinden oynatmamak şartıyla masanın üzerine çıkıp oynamak kurallara uygun mudur? Örneğin servis karşılarken kendi sahanızda masanın üzerine çıkp bekleyebilir misiniz? Rakip sahanın üzerine çıkıp bekleyebilir misiniz? 2- Raket tutan el ralli içerisinde rakip sahaya değebilir mi?
 9. Butterfly Rozena

  Banana flick'te ağzı da yamultmak gerektiğini bilmiyorudum. (1:22) -> Böyle yapınca daha etkili gidiyor demek ki.
 10. Forum Buluşması Öneriler

  Bana göre de en uygun yöntem bu. Forumun demirbaş üyelerinden bir heyet oluşturulur, bu heyetin kimlerden oluştuğunu üyeler bilmez. Buluşmaya katılmak isteyenler isimlerini yazdırırlar ve bu heyet üyeleri listedeki isimlere katılsın veya katılmasın diye oy verir. Kimin kime ne oy verdiğini kimse bilmez. Kimin katılacağına da oylarıyla heyet karar vermiş olur. Üyelik tarihi, mesaj sayısı, şehir seçimi... vs. hiç biri belirleyici olamaz, misal çok az yazıp buluşmalara renk katacak üyeler var, veya tam tersi. Bana göre dikkat edilmesi gereken esas kriter katılımcının muhabbetinin oyunundan iyi olmasıdır. :) Bunu da üyeleri az çok tanıyan forumun demirbaşları bilebilir. Elbette bu yöntemin de olumsuz tarafları olacaktır, örneğin katılması uygun görülmeyen kişileri küstürmek gibi. Ne yapalım her güzelin bir kusuru olacak, herkesi memnun etmek imkansız.
 11. xiom toplar

  Xushaofa ile oynuyoruz, hiç falsolu çıkmadı. Xiom'un 2 yıldız plastik toplarını hiç beğenmedim, neredeyse hepsi falsolu, 3 yıldızları düzgündür muhtemelen.
 12. 13. Forum Buluşması Ne Durumda?

  Organizasyon ile ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Malatya (2009), Rize (2010), Sivas (2011) ve Artvin (2014) buluşmalarına katılmıştım, umarım bu sene seriye bir yenisini daha eklerim. :)
 13. Masa Tenisinde Imgelemenin Önemi

  Önemli bir konu, güzel bir yazı olmuş. Teşekkürler, emeğinize sağlık.