mhcvx90av

Üyeler
 • İçerik sayısı

  176
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  6

Topluluk Puanı

44 Çok İyi

3 Takipçi

mhcvx90av Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 26-06-1973

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Tokat
 • İlgi alanları
  Bilgisayar, müzik, spor...

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

1.484 profil görüntüleme
 1. SATILIK TAHTA

  Ekipman fazlalığı nedeniyle az kullanılmış, en ufak bir problemi olmayan; pürüzsüz, 87 gr, FL sap Xiom Omega Tour tahta. Kargo alıcıya ait omak üzere 475 lira, takas yok, pazarlık yok. Resim ve detaylar bilahare eklenecektir.
 2. DENGELİ TAHTA

  Evet doğru hatırlıyorsun kardeşim, kullanmıştım onu ama açıkçası bir Extra Gatien gibi etkisi hiç olmadı, hafif kaldı yanında. Kontrol mükemmeldi ama güç ve his olarak hiç tatmin etmedi.
 3. DENGELİ TAHTA

  Ozan bey aynen dediğiniz gibi, geçen gün loop ta var dediğinizde arayıp konuşmuştum ama siteye resmini koydukları ürün (Yasaka Extra Gatien) yoktu. Ben de yurtdışından bulup bulamayacaklarını sormuştum. Sağolsun Ferhat bey İsveçten araştırıp bugün bana döndü. Yasaka Extra Gatien artık Yasaka Sweden Extra olarak üretiliyormuş. Üstelik bu tahtadan depolarında varmış (siteye koymamışlar). Ben de istedim tahtayı, e tabi AVX P500 de olacak elimde. Bu küçük tahtaları bırakıp diğer ALC, Omega TOUR u elden çıkarıcam artık.
 4. DENGELİ TAHTA

  Bu arada Samsonov Alphaların eski üretimi kafa yapısı olarak küçük, yeniler normal. Arkadaşlarım kullanırken burada denemiştim pek de hoşuma gitmedi. Oysa yıllar önce başka bir arkadaşıma aldığım eski üretim Samsonov Alpha tahta çok hoş gelmişti bana.
 5. DENGELİ TAHTA

  Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, eski üretimlerini bulamadığım için (Yasaka Extra gibi favori tahtalarımın) AvaloxP500 de karar kıldım. Daha önce ayrı ayrı zamanlarda olmak üzere 5-6 kez P700 kullanmıştım. Avalox serisinin bende bıraktığı bu etki nedeniyle, en azından eski üretim Yasaka (Extra Gatien) buluncaya dek P500 kullanıcam. İmzamdaki Xiom Omega Tourun sertlik ve hızından sonra bu tahta ve lastikler (imzada bulunan) daha uyumlu olur gibi geliyor bana.
 6. DENGELİ TAHTA

  5 katlı, yumuşak hisli ve özellikle de kafa yapısı hafif olan (lastik takıldığında bile ağırlık merkezi kafa tarafında olmayan) tahta tavsiyelerinizi bekliyorum. All+ veya en fazla Off- hızında kontrollü ve çok yönlü bir oyun tarzı için. (fh & bh spin, kesme, itme ve block; kısacası allround oyuna yatkın) Dediğim gibi en önemlisi ağır lastik takıldığında bile dengeli bir ağırlığa sahip ve yumuşak hisli olmalı, ağırlık merkezi kafa tarafına kaymamalı.
 7. Merhaba

  Açmış olduğun konuda beklediğin yanıtları almanı gönülden isterdim.Her iki tahtayı da deneyen ve kullanan birisi olarak öneride bulundum.Zaten tek başına tahta oyun tarzını belirlemez sanırım.Lastikler ile birlikte gerçek bir değerlendirme yapılabilir.

  Ben söz konusu şahsın en son yazdıklarından şunu anlıyorum.Teorik olarak derleme konusunda çok iyi olabilir.Ancak bu sporun en önemli özelliği uygulamadır.Yani sporcu tahta ve lastik ile antrenör gözetiminde çalışma.Ötesi sadece üretici katalog bilgisidir.Bunu da herkes okur zaten.Kişiye özel kasalarda saklanmıyor.

   

  Herşey gönlünüzce olsun

  1. mhcvx90av

   mhcvx90av

   Ben her ikiniz adına da çok üzgünüm, açtığım konudan dolayı bir tartışma ortamının alevlenmesine! Ne yapacağımı bilemedim. Keşke hiçbiriniz incinmeseydiniz, tahtanın da lastiğin de bir önemi yok benim için. Bu arada, dediğiniz gibi tek başına tahtanın lastiksiz bir anlamı olmadığı gibi aynı lastiklerle bile raketler her kişi de benzer tadı vermeyebiliyor. Oyuncu ve ekipmanı karakteristik özellikleri ile birlikte değerlendirmek gerek sanırım. İlginiz için teşekkür ederim.

 8. YASAKA GATİEN EXTRA

  İlle de yasaka olsun diye bir şey yok ama yeter ki, Gatien Extra nın hissine yakın yada benzer olsun
 9. YASAKA GATİEN EXTRA

  Yasaka Extranın modeli çok. 3D var, Sweden olanı var, classic olanı var? His olarak Gatien Extra ile aynı ya da yakın olanı deneyebilirim.
 10. YASAKA GATİEN EXTRA

  Evet, loop spor. Ferhat beyle görüştüm hatta sitede duruyor dedim. Sanırım siteyi güncellemeyi unutmuşlar. Stokta 4-5 tane vardı ama sattık dedi.
 11. YASAKA GATİEN EXTRA

  Teşekkür ederim kardeşim, arayıp sordum biraz önce, depoda olabilir dediler. Ama maalesef bulamadılar, yokmuş.
 12. YASAKA GATİEN EXTRA

  Ozan bey, google da çok arattırdım ama bir türlü ulaşamadım. Ebay üzerinden almıştım öncekini ama şimdi orda da yok. Yabancı forumlardan da yabancı dil sorunu nedeniyle güvenip de bakamıyorum.
 13. Bu site ve sitedeki arkadaşlarımla tanışıp da pro ekipman kullanmaya başladıktan sonra üzerinden epeyce uzun bir süre geçti. Belki birçokları gibi ben de ekipman hastalığına yakalandığımdan olsa gerek çok fazla tahta ve lastik denedim. Oyun gelişimimin gecikmesine yolaçan en büyük sebeplerden biri de buydu. Zamanla ayaklarım yere sağlam basmaya başlasa da ekipman deneme huyumdan bir türlü vazgeçemedim, sadece ekipman değişimini çok aza indirdim ve kullanımda istikrara yöneldim. İtiraf etmeliyim ki, bu süreç içerisinde bazı ekipmanların yeri bende bambaşka oldu. Butterfly Kong Linghui Special, Nittaku Acoustic, Yasaka Extra Gatien gibi zor ulaşarak yurtdışından getirttiğim bu ekipmanlardan bir kaçı var ki, onları elimden çıkardığım için şimdi çok pişmanım. Yasaka Gatien Extra sattığım için pişmanlık yaşadığım tahtaların en başında geleniydi. Benim oyun seviyemdeki biri için tahta özellikleri açısından daha makul ve gerçekten ayrı bir hisse sahip olması bunun en büyük nedeniydi. Şu an Xiom Omega Tour kullanıyorum; güzel , kontrolü bayağı iyi olan bir tahta, ancak yine de sert hisli geliyor bana. Extra Gatien deki o tatlı yumuşak hissi bir türlü bulamadım. Eski tecrübeli arkadaşlar bilirler; Yasaka Extra Gatiendeki tatlı ve yumuşak hisse sahip başka hangi tahtalar var, genellikle eski üretim olan o tahtalardan bulma imkanım var mı?
 14. 5322407187  alc nin fotolarını gönderirmisiniz

  fiyat nedir Stiga Carbonado 145 ile takas düşünürmüsünüz

  1. mhcvx90av

   mhcvx90av

   Osman bey, maalesef takas düşünmüyorum. Ama istersen ALC resimlerini ilandan görebilirsin. Tahtayı alalı çok olmadığı gibi fazla da kullanamadım diğer ekipmanı (Omega Tour) kullandığım için, bilirsin işte ekipman hastalığı yüzünden almıştım. El kiri hariç kusursuzdur emin olabilirsin.

  2. Cako67

   Cako67

   gönderiseniz sevinirim bide son fiyat nedir

 15. Hurricane 3

  Ozan bey kişisel mesajla ulaşamıyorum size(mesaj kabul etmiyor, sanırım mesaj kutusu dolu), aşağıdaki telefonumdan görüşebilir miyiz?