34ekin06

Üyeler
 • İçerik sayısı

  6
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

34ekin06 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü
 1. TIBHAR CARBON SHOT + TAHTAMA UZUN PÜTÜR OX. YA DA 1.0 OLUR MU? Biraz araştırma yaptım sordum tüm tanıdıklarıma; " genelde takabilirsin tahta orta sertlikte ve çok hızlı olmadığı" için bir sorun yaşamazsın ama alışman gerek dediler...Bu konuda değerli fikirlerinizi MERAKLA bekliyorum
 2. Sizce En Iyi Uzun Pütür (Acil)

  TİBHAR GRASS DTECS OX(SÜNGERSİZ) YA DA 0.5 DÜŞÜNÜYORUM BH TARAFIMA... BH TARAFIMDAN ÖLÜ TOP,BLOK OYNAYAN BİRİYİM... DOĞRU TERCİH Mİ ACABA???? :)
 3. TIRTIK( PÜTÜR) YARDIMI ????

  lastik seçimi için sormuştum... Zaten en üstteki yazıyı DİKKATLİ OKURSAN HAFTADA 4-5 GÜN ANTRENMAN YAPABİLİYORUM YAZDIM... GÜNLÜK 3-4 SAAT...
 4. TIRTIK( PÜTÜR) YARDIMI ????

  Yüksel hocam merak ettiğim 2 konu var : 1- kısa pütürde bloklarım uzun pütür gibi ya da uzun pütüre yakın ölü top etkisini yaratır mı yoksa boş top olarak mı karşıya gider ? 2- kısa pütürde kesme vuruşları uzun pütürdeki gibi yapılabilir mi? teşekkürler yardımınız için :)
 5. Ertan Hocam saygılar,  foruma yeni üye oldum kısa tırtık ve uzun tırtık konusunda bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Bu konu hakkında profilimde yeni konu açtım. Oraya da bakabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler,saygılar.

 6. Sayın hocalarım herkese merhaba , fh tarafımdan "amatör" olarak belirli bir seviyenin üstünde olduğumu düşünüyorum... Tahtam; Tibhar Carbon Shot+ , iki tarafında da Xıom Vega Europe 2.0 var..Haftada 4-5 gün antrenman yapabiliyorum ve artık turnuvalara katılmaya başlıyorum, inşallah :) Bh tarafımdan daha çok pasif olarak oynayıp (BLOK) bazen kesme , ayak hızıma güvendiğim için fh ile genelde karşılık vermeye çalışıyorum. Bh tarafına tırtık (pütür) taktırmayı düşünüyorum. Ama şöyle bir sorum olacak ve kafam çok karışık? uzun tırtıkla oynamak daha zor deniliyor, kısa tırtıkla oynamak biraz daha atak imkanı sağlıyor ve tam anlamıyla defans değil deniliyor? Ben tamamen bh tarafından " ölü top " ve blok tarzı oynamayı istiyorum. Yani atak yapmayı tam olarak düşünmüyorum. KISA TIRTIK OLARAK Dr.Neubauer Killer 1.5 mi? Tibhar Speedy Soft D.TecS 1.5 & 2.0 mı? UZUN TIRTIK OLARAK Dr.Neubauer Aggressor 1.3 mü? Xıom Vega Lpo (1.0) mu? Bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ediyorum. Herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar.