melihcan.akkurt

Üyeler
 • İçerik sayısı

  4
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

melihcan.akkurt Hakkında

 1. “Kafayı Yemeden” Başarılı Olunur Mu?

  Birçok kişinin “popi” diye 3 hafta oynadığı masa tenisi sporumuzda, başarılı olmanın ve başarılı kalmanın anahtarı nedir?
 2. Var Mı Önerisi Olan?

  Mesajı attığımda ikisi de kayıptı, fakat tekini şans eseri buldum :) Teki yok şuan. Bu seçenek de güzel, benim pencerem de ufak, fakat biraz enine dolgun :) Uygun bulabilirsem güzel olur dediğiniz gibi.
 3. Var Mı Önerisi Olan?

  Önerileriniz için hepinize teşekkürler! CD kapağını pürüzsüz-eli kesmeyecek şekilde malesef kesemedim. Her ince zımpara işleminde derinden çatlamalar oluştu, belki benim elimin ayarsızlığı belki bendeki cd kabının plastik gevrekliği =) Balsa fikrini henüz denemedim (malzemem yok) fakat kulağa mantıksız gelmiyor =) sadece deliklerde tutunma tırnağı olmadığı için çok kuvvetli bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyacağım. Ahşap talaşı ve 404, tahta sapımın içi tamamen boş olduğu için malesef uygulayabileceğim bir yöntem değil, tutunacak bir yerleri olamaz kapak gibi konumlandıramam tümünün doldurmam gerekebilir. Ayrıca Aydım Hoca'nın önerisi olan mantar tıpa da deneyeceğim, strafor ile aynı mantık fakat biraz daha güzel görünüm için=) tabi ağırlık farı olacak strafordansa mantar ağır gelecek. Sonuçları bildiririm hepinize teşekkürler =)
 4. Var Mı Önerisi Olan?

  Herkese merhaba. Senelerdir Stiga Carbo Wrb 7.6 kullanıyorum. Bilmeyenler için tahtamın sapının içi boş. Geçtiğimiz aylarda maalesef sapta bulunan camlar (marka- modelin yazıldığı plastik) düştü ve kayboldu. Şuan inanılmaz rahatsız ve sap boş olduğu için, elimi sıkıştırıyorum. Grip aldım şimdilik fakat hiç kalıcı çözüm gibi gelmiyor bana bu yol... Bildiğiniz gibi aynı marka ve model iki tahta aynı seriden çıksa bile, (özellikle yıllarca aynı raketle olanların anlayabileceğiniz gibi) farklı hisli geliyor ve tahtamı bu ufak talihsiz olay sebebiyle yenisiyle değiştirmek istemiyorum. Piyasada bu plastik parçayı bulabilir miyim veya alternatif çözüm önerileriniz var mı? Önerilere sonuna kadar açığım.
 5. Merhabalar. Hepsi çok az kullanıldı. Stiga Wrb 7.6 için kesilmiştir. Xiom Vega Europe Kırmızı, Donic Baxter LB Siyah Kısa Pütür, Donic Formula Piranja Kırmızı Ox Pütür Sadece resimde de görebileceğiniz gibi Xiom’un üzerinde turnuvada oluşan kenarında 2 adet tırnak kadar yırtık mevcuttur. Milimetrelerini bilmediğimden fotoğrafını çektim dileyene atabilirim. Her biri ayrı ayrı 65TL’dir.