yusuf06nk

Üyeler
 • İçerik sayısı

  18
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

yusuf06nk Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Ankara-Dikmen

Erişim Bilgileri

 • MSN
  yusufozer1030@gmail.com
 1. Ankara Dikmende Partner Aranıyor.

  (yukarı çıkması için yapılan yorum)
 2. Merhaba arkadaşlar. orta seviye oynuyorum dikmende olan varsa haftasonları veya haftaiçi bazı günler oynayabiliriz bu akşam için müsait olan varsa (09.12.2017) 0545 435 0784 no lu telefondan whatsapp tan bana ulaşabilir. Saygılarımla.
 3. http://www.tabletennisdb.com/blade/xvt-archer-b-carbon.html Arkadaşlar bu tahta neden bu kadar ucuz çokmu kalitesiz yoksa bilinmediğinden mi böyle ucuz tahtalar var mı ? fazla bilinmeyen ama kullanıma uygun olan ?
 4. Pistol Raket

  Arkadaşlar hiç pistol raket ile oynayan varmı aliexpress te gezinirken denk geldim bi kaç nasıl kullanıldığıyla ilgili video izledim. Aranızda hiç kullanan varmı ? https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20171202021206&SearchText=pistol+raket
 5. Cornilleau Nasıl ?

  İlk toplama raket için çok kaliteli bişey olmasına gerek yok en boktan toplama hazırdan iyidir gibi lafları herkesten duymaktayız Aşağıdaki raketi almayı düşündüm fakat korkum hazır raket daha iyi çıkarsa boşunamı para vermiş olcam ? hiç cornilleau kullanan varmı ? http://www.hazerspor.com/AERO-ALL,PR-172.html http://www.hazerspor.com/DRIVE-SPIN-ALL,PR-226.html http://www.hazerspor.com/DRIVE-SPEED-ALL,PR-225.html
 6. Verilen tavsiyelere göre ucuz ve allround tahta seçimi yaptım orta düzey all+ ayardada bir lastik dahamı ucuz bişeyler seçmeliyim bir tarafın 2.0 bir tarafın 1.5 mm olmasının ne gibi farkı olur ( bilmediğimden soruyorum)
 7. Kulüpte oynayan arkadaşlar ?

  Birde bir takım en fazla kaç kişiden oluşabilir ? (oyun esnasında değil genel olarak)
 8. Kulüpte oynayan arkadaşlar ?

  Arakdaşlar masa tenisini kulüpte oyuncu olarak nasıl oynuyorsunuz ? Nasıl derken amatör kulüplerde maaş belli 300-500 birkaç kişiden duyduğuma göre çoğu kişi hem çalışıyor hem oynuyor antrenmanlarınız akşammı oluyor ? mesela ankarada herhangi bir kulüpte oynayan varmı kulübe girerken seçmeylemi alınıyor ? seçmelerde dikkat edilen kriterler neler ? iş saatinizle antrenman veya maç saatinin çakıştığı oluyor mu ? ekipmanınızı kulüp mü karşılıyor ? Bilmediğimden soruyorum arkadaşlar.
 9. Arkadaşlar masa tenisine başlayanlar genelde selex-altis-artengo marklarının 15-20 liralık raketiyle oyuna başlıyor. sonradan merak sararsa 50-60 liralık bir hazır rakete geçiş yapıyor. (benim gibi enayiyse 100 liralık para tuzağı hazır raketler arası geçiş yapıyor.) 1.raket: Butterfly Timo Boll Bronze 2.raket:Stiga Bounce Control 1. raketle bi 5 ay oynadıktan sonra 2. raketi aldım 1 ay oynadıktan sonra timo boll bronze un daha iyi spin ürettiğini top kontrolünün daha iyi olduğunu anladım geri kalan 6 ayda 1. raket ile devam ettim yani yaklaşık 1 yıldır hazır raketle oynuyorum siz profesyonellere ve tecrübelilere sorum ne kadar hazır raketle devam etmeliyim. Ve combo raketle toplama raket arasındaki fark nedir geçerken önce comboyamı geçmeli yoksa toplama raketemi ?
 10. Ucuz Top Önerisi

  dechatlonda artengonun 2 yıldızlı olan topu fiyatına göre gayet dayanıklı sekme kaliteside iyi bir antrenman topu ha yok ben antrenman topuyla oynamam diyosan ucuz kavramını aklından çıkar.
 11. Ankarada Masa Tenisi Kursu Varmı ?

  http://www.fenerbahce.org/masatenisi/detay.asp?ContentID=9781 http://www.fenerbahcesporokullari.com/tr/iletisim/iletisim_33.html İnternette iletişim bilgileri istanbul çıkıyo hep giden birinden bilgi almak istiyorum burda olduğunu düşünüyorum.
 12. Merhaba dostlarım; Yaklaşık 2-3 ay sonra hazır raketten prof rakete geçmeyi düşünüyorum. 1 Yıldır Butterfly Timo Boll Bronze raketle oynadım elim sapına,tahtasına ve ölçülerine çok alıştı bende ilk prof olarak all veya all+ bir tahta almayı düşünüyorum söylediğim tahtaya benzeyen bildiğiniz bir tahta varmı ?
 13. Merhabalar; Hazır raketleri veya combo veya toplanmış herhangi bir raketin lastiklerini ıslak mendille silmek rakete zarar verirmi ardından kuru bir bezle kurulasak ? 1 kere öyle yaptım top tutuşu arttı fakat sürekli yaparsak ne gibi sonuçlar doğurabilir ?
 14. Merhaba yaklaşık 1 yıldır masa tenisi oynuyorum ilk 2 ay normal işletmelerde bulunan selex altis vb marka raketlerle oynadım ardından timo boll bronze raket aldım 6 ay onu kullandıktan sonra stiga bounce kontrol hazır raket aldım 1 ay kullandıktan sonra ilk raketteki performansı yakalayamadığımı farkettim hep timo boll bronze kullandım. Defans oynamayı seviyorum fakat arada hücumda yapıyorum. Önerilerde Hazır raketlerin sizin oyun stilinizi öne çıkarmaz gibi öneriler yer alıyordu. şimdi prof rakete geçmeyi düşünüyorum konulardan önerileri okudum kendi raketiminde tipine baktım All tipindeymiş ilk prof raket olarak Tahta:Butterfly Timo Boll Control All Lastikler:Xiom Yanus DF 1.5mm yaklaşık 500 tl bi maliyeti var sizce bu uygunmudur önerilerinizi bekliyorum
 15. Detaylı Servis Videosu

  Yararlı bir video olmuş teşekkürler