abdullahuslu54

Üyeler
 • İçerik sayısı

  1
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Orta

abdullahuslu54 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 23-08-1994

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Sakarya
 1. Merhabalar, elimde satmak istediğim bir kombinasyon raket var. Raketin genel durumu çok iyi çünkü alalı kısa bir zaman oldu ve raketle çok az oynandı, herhangi bir problemi yok. Raket su bazlı solüsyonla yapıştırılmıştır ve mavi Tibhar kenar bandı mevcuttur. Raketin parçaları; - Tibhar Sensitec Sigma flared sap tahta : http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=81 - Andro Rasant Beat 2.1 mm kırmızı ve siyah lastik : http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=1100 Raketin parçalarının piyasa fiyatı ve çok iyi durumda olması sebebiyle istediğim fiyat 370 TLdir. Duruma göre parçaları ayrı şekilde satış da düşünülebilir.
 2. Herkese merhabalar. Bu konuyu açma nedenim piyasada aradığımız özellikteki ürün sayısının çok fazla olması ve bunun yarattığı kafa karışıklığı. Misal yumuşak süngerli ofansif lastik arıyoruz her markanın ikişer üçer çeşit yumuşak süngerli lastiği mevcut. Aynı şekilde mesela orta sertlikte karbonsuz ofansif bir tahta arıyoruz her markanın sürüyle ürün çeşidi mevcut. En mantıklısı alıp her ürünü tek tek kombine edip denemek ancak böyle bir imkan olmuyor haliyle. Aslında her ürün arasındaki farkı anlayacak kadar profesyonel de değilizdir çoğumuz. Bu noktada ürün seçerken en doğruyu aramak samanlıkta iğne aramaya dönüşüyor. Tecrübeli ve bolca ürün denemiş kişiler bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda fikirlerini belirtirse sevinirim.
 3. Merhabalar, elimde satmak istediğim bir kombinasyon raket var. Raketin genel durumu çok iyi çünkü alalı kısa bir zaman oldu ve raketle çok az oynandı, herhangi bir problemi yok. Raket su bazlı solüsyonla yapıştırılmıştır ve mavi Tibhar kenar bandı mevcuttur. - Tibhar Sensitec Sigma flared sap tahta : http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=81 - Andro Rasant Beat 2.1 mm kırmızı ve siyah lastik : http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=1100 Raketin mevcut parçalarının fiyatı ve çok iyi durumda olması sebebiyle istediğim fiyat 420 TLdir. Duruma göre parçaları ayırıp ayrı ayrı satış da düşünülebilir.