Ahmet44

Üyeler
 • İçerik sayısı

  13
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Orta

Ahmet44 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü
 1. Xiom Omega 5 Pro

  Toptaki spinden etkilenme tartisilabilecek bir konu.Ancak burada ele aldığımız lastiğin karşıdaki spine verdiği tepkiden bahsediliyor.Yani spine normal derecede bir tepki veren ile spin atılınca deliren lastik bir olamaz ki bunu hepimiz biliyoruz.bu lastik te spine rahat bir şekilde karşılık verme olanağı sunuyor.Bu yüzden spinden etkilenmemesi tabirini kullanmayı tercih ettim.
 2. İdeal Lastik Seçimi

  Pardon profesyonel hariç olacaktı
 3. İdeal Lastik Seçimi

  Benim düşüncem calibra lt sonunda lastiğinin hem herkese (profesyonel) spin ve hız açısından hem de oyunun geliştirilmesi yönünde ki düşüncelerimı bu lastiği kullanmış biri olarak savunuyorum.
 4. Xiom Omega 5 Pro

  Vega asia df lastiğini denedim bunun da incelemesini yakında yazacağım
 5. Andro Rasanter (R & V) Serisi

  Andro bu lastikleri yeni çıkardı fakat benim düşüncem bu lastiğin çok kalın olduğu yönünde ve yeni başlayan veya tekniği tam oturmamış kişiler için kontrolü zor bir lastik olduğunu düşünüyorum ve lastiklerin ince versiyonlarını çıkacağını umudu ediyorum.
 6. Xiom Omega 5 Pro Şahsen bu lastiği test ettim ve bu bilgilerime dayanarak birazdan okuyacaklarınızı yazacağım. Xiom Omega 5 Pro lastiğinin benim en çok hoşuma giden özelliği karşı taraftaki oyuncunun topa verdiği spinden diğer lastiklere oranla çok daha az etkilenmesi.Ve bu sayede topa rahatça spin verebilme avantajına sahip olabilirsiniz! Tabii ki yukarıda bahsettiğim avantajı ele geçirdikten sonra bu avantajı iyi değerlendirmek için birde lastiginizin bolca spine ihtiyacı var.Bu konuda da bizi üzmeyen Xiom muazzam derecede spine sahip bir lastiği karşımıza koyuyor.Bu konuda Xiom a sonsuz teşekkürler. Yukarıdaki özelliklerle kalmayan Xiom birde bu lastiği İTTF nin getireceği yeni poli plastik toplarla uyumlu hale getirmiş. Lastiğin ekstra özelliklerine göz attıktan sonra şimdide spin hız ve kontrol değerlerine göz atalım. HIZ:14 SPİN:15 KONTROL:13,5 Bu konuda da bizi üzmeyen xiom bu lastiği (özelliklerine bakılırsa) oldukça makul bir fiyat üzerinden piyasaya sürmüş. Şimdi gel gelelim bu lastiğin oyuncu derecelendirmesine daha doğrusu bu lastikleri hangi oyuncuların kullanabileceğine: Öncelikle bu lastiği kullanmak için belirli bir teknik seviyeye sahip olunması gerekir.Peki bu seviye ne kadar?Ulaşmanız gereken seviye şudur; Genel bilgileri öğrenip temel vuruşları tam olarak yapabilme kabiliyetine sahip olmak.Eger dediğim şartlara sahipseniz bu lastiğin birde bildiğiniz üzere oyun stili var.Öncelikle şunu söylemeliyim ki eğer bir defans oyuncusuysanız, kesmeciyseniz, lob yapıyorsanız veya blok oyunu oynuyorsanız eğer bu lastiği size tavsiye etmem.Fakat ben iyi spin çekerim şut atarım diyorsanız bu lastiği bir deneyin bence (Aynı bravo reklamında gibi konuştum). Umarım bu yazı işinize yaramıştır. Bundan sonra birçok ekipman yazısı yazmayı düşünüyorum ve aklımda birçok (denediğim) lastik var.İstediklerinizi belirtirseniz sevinirim.
 7. Forehand Topspin

  Bu videoyu daha önce izledim fakat denemeye çalıştığımda yapamadım
 8. Avalox p900 tahtama uygun bir cift xiom lastik

  Benim düşüncem şu FH xiom omega 5 serisinden herhangi bir lastik BH xiom vega europe df yönünde olur fakat eğer kontrol edebileceksiniz al derim yoksa hem boşuna almış olur hem de masa tenisinden soguyabilirsin.
 9. Arkadaşlar forehand topspin nasıl çekilir biri anlatabilir mi uzun zamandır üzerinde çalışıyorum fakat bir türlü başaramıyorum. Tarif edebilir misiniz çok ihtiyacım var.
 10. Malatya 1.sının raketi ihtiyacı var!!!!!!!

  Abi yanlış anladın biz takım olarak malatya 1.siyiz
 11. Malatya 1.sının raketi ihtiyacı var!!!!!!!

  Zaten Orhan ALTAY hocadan bahsediyorum zaten hemde arkadaşımın hocası.
 12. Malatya 1.sının raketi ihtiyacı var!!!!!!!

  Malatyada türkiye 2.si bir hoca var ona danısayim o zaman
 13. Arkadaşlar biz okul takımı olarak malatya 1.siniz ve bölgeye gidiyoruz.Acilen malzemelere ihtiyacım var.Aklımda birçok malzeme var fakat aralarında seçim yapmakta zorlanıyorum ve uyumlu olup olmayacağından korkuyorum.Bir raket, bir salon ayakkabısı bana yeter.Oyun tarzımı sorarsanız genelde atak oynar, bh açarım.Bu arada birisi fh ile spin nasıl çekilir anlatır mısınız loop yaparım fakat spinı tam yapamam.