ikaank

Üyeler
 • İçerik sayısı

  7
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Orta

ikaank Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü
 1. önerinizi dikkate alıcam, teşekkür ederim hocam.
 2. öneriniz için teşekkür ederim fatih bey. dediğiniz gibi moon pro ile fh'de daha iyi randıman aldım ancak bh'de friendship problem oldu. o nedenle fh friendship aldım. çin lastiğini fh'ye almanın avantajı da hemen kendisini gösterdi. eskiden top açmada ve kesik topa spinlerde zorlanırken friendshiple gözüm kapalı yaptığımı farkettim. DHS Hurricane 3-50 lastiğini de hem masa üstünde (yapışkan yüzeyi ile) spin yapmakta hem de orta mesafede (yumuşak süngeri ile) spin yapmakta kullanmayı planlamıştım. sorun şu ki yabancı sitelerdeki yorumlarla türk sitelerindeki Hurricane 3-50 yorumları çelişiyor. bu noktada lastiği denemiş sizlerin yorumlarına ihtiyacım oldu.
 3. Merhabalar, uzun aradan sonra hobiye tekrar dönüş yaptım. ara vermeden önce FH Sriver fx - BH Tackiness Chop II kullanmıştım. Şuan ise ikinci el aldığım Tibhar Samsonov Alpha ST + YINHE Moon Pro BH + Friendship Lightening FH kullanıyorum. BH'de moon pro ile zahmetsizce push yaparken zaman zaman hafif spinler çekiyorum, ataklarımı genelde FH ile orta - kısa mesafe top spinlerle yapıyorum, top masanın üzerinde çok yükselmediği sürece spinsiz şut çekmiyorum. Şuan kullandığım friendship yakın mesafe top spinlerde ve top açmalarda çok kullanışlı olsa da orta mesafe top spine geçtiğimde hissiz ve zayıf kalıyor. Yabancı forumlardan yaptığım araştırmalara ve lastik istatistiklerine göre yumuşak süngerli ve yapışkan yüzeyli bir lastik olan DHS Hurricane 3-50 ihtiyacımı karşılayacak gibi duruyor. Sizler ne düşünüyorsunuz?
 4. Fethiye içinde 3 veteran abimle, haftada 2-3 kere antrenman için buluşuyoruz. katılmak isteyenleri aramıza bekleriz. iletişim : 0555 642 11 64
 5. Şuan Fethiye'de 3 veteran abimle beraber, haftada 2-3 kere antrenman için buluşuyoruz. iletişim için 0555 642 11 64