Slowhand

Üyeler
 • İçerik sayısı

  19
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  1

Slowhand en son 28 Ocak tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

7 Orta

Slowhand Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 25-12-1995

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Diyarbakır

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

72 profil görüntüleme
 1. Eğer çin lastiği veya sert süngerli lastikler kullanıyorsanız size Haifu marka yapıştırıcıyı önerebiliirim. Kolay sürülüyor, hızlı kuruyor ve sökmesi de baya kolay tek parça olarak çıkıyor süngerden. İnce kıvamlı bir yapıştırıcıdır ve bir kaç kat sürerseniz hafif bi hızlandırıcı etkisi veriyor, yok Xiom, Tenergy gibi Tensorlar kullanıyorsanız Stiga Attach Power da gayet iyi bir yapıştırıcı. Zaten Nittaku ile hemen hemen aynı diyebilriiz sadece nittaku daha kolay sökülüyor lastikten. Bu yapıştırıcı koyu kıvamlı olduğu için tek sürmek bile kafi..
 2. Viscaria nın TB ALC ile kompozisyonu aynı. TB ALC 5.7 mm Viscaria 5.8 mm dir. Aradaki tek fark sap ergonomisi. Viscaria nın sap ergonomisi TB ALC den biraz daha büyük, kanatlar biraz daha geniş. Buda Viscaria nın daha fazla esnemesine ve biraz daha hisli bir tahta olmasını sağlıyor. TB ALC de ağırlık hız ve dengeyi pek değiştirmezken, Viscaria da 85 gr olanı ile 90 ve üstleri arasında baya fark var. (ZJK 94 gr. Viscaria Kullanıyor.) Viscaria Light ise aynı kompozisyonun 5 katlısıdır. daha hafif daha yavaş biraz daha hisli diğler iki tahtaya göre. Benim tercihim ise kesinlikle Viscaria dan yana olurdu. Çünkü hem lastik seçmiyor hem de diğer alc lere göre (innerforce serisi hariç.) daha esnek ve hisli..
 3. Eğer evladiyelik bir tahta arıyorsan Timo Boll ALC veya Viscaria Light alabilirsin. TB ALC nin ort. ağırlığı 84-86 arası değişiyor. gayet hızlı ve üst seviye bir tahtadır. Seviyeni bilmiyorum ama büyük ihtimalle sana kontrolsüz gelecektir. Hem dış katmanın koto olması hem kompozit malzemenin dış katmanın hemen altında olması tahtayı baya kontolsüz ve hissiz yapıyor. Ayrıca lastik seçen bir tahtadır, ne tür lastikler ile kullanacağını bilmen lazım. Viscaria light ise ince, karbon hissi incelikten dolayı daha fazla yani oda hissiz ama TB ALC kadar değil..
 4. Table tennis daily güzel bir inceleme yapmış yeni bryce için. İzlemenizi öneririm..
 5. https://www.youtube.com/embed/toMw5LwiYeA
 6. Abi bence Ma Long değil de arkaplandaki biri küfür ediyor
 7. Çöptür. Mangal yaparken maşa olarak kullanabilirsin, başka bir işe yaramaz hem o kadar para vermek günah. Yeni başladığını varsayıp allround bir tahta ve 1.8 - 2.0 mm arası yumuşak bir lastik kombinasyonu yapabilirsin..
 8. Fatih hocam, Aynı lastiğin iki farklı versiyonu ile oynamış biri olarak şöyle bir yorum getirebilirim. (Vega Euro DF/ Vega Euro). DF in üst yüzeyi normal vega euroya göre daha tutucu, hafif yapışkanlı gibi desek doğru olur, ayrıca süngeri daha yumuşak. DF 37,5 derece iken normal vega euro 42,5 derece. Vega euro, DF ye göre daha zıplak. Plastik top ile oynarken vega df biraz daha iyi spin veriyor biraz daha hisli. normal vega da hız ve spin biraz daha azalıyor topun materyali yüzünden. Ama selüloz topta vega df bana biraz yalpalıyor gibi geliyordu spinler tam oturmuyor bazen masa dışına çıkıyordu. Bu arada iki lastiği de aynı tahta üstünde kullandım. Aynı durumu yinhe big dipper , hurricane 8 ile de yaşadım. ama aradaki en bariz fark hurricane 8 de idi. Plastik top ile oynarken neredeyse selüloz gibi hissetirip iyi mancınık etkisi veriyordu, ama selüloz topta garip bir his veriyor, yalpalıyordu. Bence ebediyen plastik topa geçtiyseniz yeni ona uygun olan lastikleri almak mantıklı, yok iki topu da kullanıyorsanız o kadar da gerekli değil bence. Tabi bunlar benim kişisel görüşlerimdir..
 9. Rakza 7 yi tavsiye ederim hocam. Soft olanı değil yalnız. Gayet dengeli bir lastiktir. Ağırlıklı olarak blok ve şut oynuyorsanız xiom vega asia bu iş için biçilmiş kaftan. İkisinden birini seçebilirsiniz.
 10. Tüm yurdumuz ve masatenisi camiası için huzurlu, mutlu yıllar dilerim..
 11. Backhand için Vega Asia yi öneririm. Sert Sünger, yumuşak üst yüzey birleştirilmiş. BH için iyi bir şut ve blok lastiğidir. FH için Vega Euro DF gayet iyi bir seçim..