Slowhand

Üyeler
 • İçerik sayısı

  27
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  3

Slowhand en son 31 Mart tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

21 Çok İyi

Slowhand Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 25-12-1995

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Diyarbakır

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

132 profil görüntüleme
 1. Bu lastikte de Tenergy serisi gibi "Spring Sponge" ve "high tension" teknolojileri kullanılmış, 35 derece sünger sertliği var yani T05 den biraz daha yumuşak. Butterfly in verilerine göre "intolerance" yani daha stabil daha hata affeden bir lastik yani karşı spine daha az hassas. İng de "incoming spin" diye geçiyor. Bu yüzden de spini haliyle T05 den daha az. Tahminimce 64 civarlarında. Sünger rengini çok beğendim çok can alıcı. Yani Tenergy ayarında lastik isteyip de Tenergy nin kontrolsüzlüğünü, hata affetmezliğini bir nebze azaltsın diyorsanız Butterfly, al abi sana "Rozena" verelim diyor. Bakalım merakla bekliyoruz..
 2. Foruma hayırlı olması dileğiyle, başarılar dilerim selim hocam..
 3. Butterfly Timo Boll ALC FL : Yeni üretim, 2 antreman kullanılmıştır, köşesinde oyunu ve lastik takmayı engellemeyecek ufak bir vuruk vardır onun dışında kusursuzdur. Az bulunan balık pulu (fish scale) yüzeydir. (89 gr civarı.) - 450 TL Butterfly İnnerforce Layer ALC FL : 1 antreman kullanılmıştır, sıfırdan farkı yoktur. (87 gr.) - 400 TL Butterfly Tenergy 05-FX : Kırmızı renk 2.1mm yeni sürüm poşetinde - 200 TL Butterfly Tenergy 05-FX: Bİr çift (kırmızı-siyah), 2.1mm yeni sürüm. 2 antreman kullanılmıştır. Süngerde herhangi bir kusur yok. - (SATILDI) Xiom I-Clean Köpük ve Tibhar Temizleme süngeri : Kullanılmamıştır, Çift olarak satılıktır - 20 TL Ayrıca elimde ihtiyac fazlası booster, yapıştırıcı, top vs.. vardır ilgilenenler iletişime geçebilir. Pazarlık, Takas vs düşünmüyorum. Kargo alıcıya aittir.. İletişim : 05067449955 Fotoğraflar: http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Z77 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7oFA http://www.hizliresimyukle.com/image/v7ujK http://www.hizliresimyukle.com/image/v7nMR http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Pe4 http://www.hizliresimyukle.com/image/v75Bb http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Le5 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7W5I http://www.hizliresimyukle.com/image/v7lT6 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7pSq http://www.hizliresimyukle.com/image/v7IC1 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7jDi http://www.hizliresimyukle.com/image/v7NFo http://www.hizliresimyukle.com/image/v7U39 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7KMJ http://www.hizliresimyukle.com/image/v7tTV http://www.hizliresimyukle.com/image/v7DqP http://www.hizliresimyukle.com/image/v7cSU http://www.hizliresimyukle.com/image/v70aF http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Jex http://www.hizliresimyukle.com/image/v7VWO
 4. Hocam erkekler takımda marmara üni. kızlar takımda ise çukurova üni. birinci oldular. Ferdi lig de ise erkekler de Gencay Menge (marmara üni.) kızlar da ise İpek Karahan (çukurova üni) birinci oldu. yanlış hatırlamıyorsam sıralamalar şöyle idi. Erk Takım; 1-Marmara Üni, 2-İstanbul Aydın Üni, 3-Girne Amerikan Üni, 4-İnönü Üni. Kız Takım; 1-Çukurova Üni, 2-Marmara Üni. 3-Ankara Üni.
 5. Hayaller Tenergy, Hayat Mark V Buda benden olsun ;
 6. Hayırlısı olsun kardeşim seneye inşallah :)
 7. 09-14 Nisan arası Antalya Limak Limra Hotel'de yapılacak olan şampiyonaya Dicle Üniversitesi olarak katılıyoruz. Forumdan kimler geliyor ? :)
 8. ...

  Silinebilir, Teşekkürler..
 9. Bende şöyle bir yorum getireyim, Size bazı noktalarda katılıyorum sonuçta bu bir kanal ve reklam yapmaya da ihtiyaçları var. Ayrıca Stiga Dan & Tom un sponsoru olduğu için bence de özellikle Stiga ürünlerini biraz taraflı inceliyorlar ama mesela xiom vega euro & asia DF ikilisini inceledikleri video bence çok başarılı olmuştu çünkü iki lastiği de kullanmış biri olarak verdikleri bilgiler gayet tutarlı ve yeterliydi. Sünger yapıları,sertliği atış açıları,ses,his,atış menzilleri (trajectory). Beğendiğim noktalardan biri de özellikle tahta incelemelerin de verdikleri katman listeleri karşılaştırmalar kalınlık, karbon miktarı vs.. bunu heryerde bulmak hep mümkün olmuyor. Tabi ortalama 10 dk ya sığdırdıkları biraz bilgi, biraz reklam olduğu için doğal olarak çok ayrıntıcı insanlara yeterli gelmiyor olabilir. :)
 10. Tabletennisdaily stiganın yeni çıkardığı Mantra lastiklerinin 3 versiyonunu incelemiş (Sert,Orta,Yumuşak). İzlemenizi tavsiye ederim..
 11. Eğer çin lastiği veya sert süngerli lastikler kullanıyorsanız size Haifu marka yapıştırıcıyı önerebiliirim. Kolay sürülüyor, hızlı kuruyor ve sökmesi de baya kolay tek parça olarak çıkıyor süngerden. İnce kıvamlı bir yapıştırıcıdır ve bir kaç kat sürerseniz hafif bi hızlandırıcı etkisi veriyor, yok Xiom, Tenergy gibi Tensorlar kullanıyorsanız Stiga Attach Power da gayet iyi bir yapıştırıcı. Zaten Nittaku ile hemen hemen aynı diyebilriiz sadece nittaku daha kolay sökülüyor lastikten. Bu yapıştırıcı koyu kıvamlı olduğu için tek sürmek bile kafi..
 12. Viscaria nın TB ALC ile kompozisyonu aynı. TB ALC 5.7 mm Viscaria 5.8 mm dir. Aradaki tek fark sap ergonomisi. Viscaria nın sap ergonomisi TB ALC den biraz daha büyük, kanatlar biraz daha geniş. Buda Viscaria nın daha fazla esnemesine ve biraz daha hisli bir tahta olmasını sağlıyor. TB ALC de ağırlık hız ve dengeyi pek değiştirmezken, Viscaria da 85 gr olanı ile 90 ve üstleri arasında baya fark var. (ZJK 94 gr. Viscaria Kullanıyor.) Viscaria Light ise aynı kompozisyonun 5 katlısıdır. daha hafif daha yavaş biraz daha hisli diğler iki tahtaya göre. Benim tercihim ise kesinlikle Viscaria dan yana olurdu. Çünkü hem lastik seçmiyor hem de diğer alc lere göre (innerforce serisi hariç.) daha esnek ve hisli..
 13. Eğer evladiyelik bir tahta arıyorsan Timo Boll ALC veya Viscaria Light alabilirsin. TB ALC nin ort. ağırlığı 84-86 arası değişiyor. gayet hızlı ve üst seviye bir tahtadır. Seviyeni bilmiyorum ama büyük ihtimalle sana kontrolsüz gelecektir. Hem dış katmanın koto olması hem kompozit malzemenin dış katmanın hemen altında olması tahtayı baya kontolsüz ve hissiz yapıyor. Ayrıca lastik seçen bir tahtadır, ne tür lastikler ile kullanacağını bilmen lazım. Viscaria light ise ince, karbon hissi incelikten dolayı daha fazla yani oda hissiz ama TB ALC kadar değil..