Slowhand

Üyeler
 • İçerik sayısı

  37
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  4

Slowhand en son 2 Ekim tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

29 Çok İyi

Slowhand Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 25-12-1995

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Diyarbakır

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

337 profil görüntüleme
 1. Masaya Dokunmak Hurafesi Video Açıklama

  Sonuçta, masanın ayakları hareket etmese bile titreyeceği için faul olacağı kanaatindeyim.
 2. ÇİN LASTİK SORUNU

  Merhabalar Ahmet Bey, bahsetiğiniz ses birçok sert süngerli Çin lastiğinde karakteristik olarak vardır. Yani lastiğin yapısından kaynaklanıyor. Bu ses sizi rahatsız ediyorsa daha yumuşak süngerli çin lastikleri veya Avrupa-Japon lastikleri kullanabilirsiniz..
 3. Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

  Şahsen ben Stiga'nın cr,wrb,nct,vps tarzı modellerini sevmiyorum. Ağacın karakteristiğini ve top hissini baya değiştiriyor. "CR" modelleri üstü kimyasallarla sertleştirilmiş modeldir. "WRB" ise boş sapı temsil ediyor. "VPS" özel bir fırınlama tekniği, güya tahtayı stabilleştiriyor. "NCT" İse kontrol kaybı olmadan hız katıyor. Bence hepsi gereksiz şeyler. Yumuşak tahta üzerine yumuşak lastik kullanırsan max esneme elde edersin. buda daha fazla "tolerans" ve spin demek.Ama bazı insanlara ise jel kıvamında geliyor :).
 4. Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

  Tibhar Samsonov Alpha, Avalox p500, primorac off-, stiga allround evolution. Bu tahtaların hepsi isteklerinize uygun. olacaktır. Lastik olarak da xiom vega euro, omega 4 elite, Andro rasant beat, donic bluefire big slam, stiga calibra lt sound, uygun fiyatlı olsun derseniz 729 Focus III Snipe önerebilirim..
 5. Çin AÇIK ta protesto

  Abi Liu Guoliang mı alındı takımdan, Neden bir bilgin var mı ?
 6. Bir kaç ay önce duyurulan ve piyasaya yeni sürülen Andronun, plastik toplardaki sorunları gidermek amacıyla ürettiği yeni Rasanter serisi.. "R" Rotation yani spin i simgeliyor. "V" ise velocity yani hız. kodun sonundaki sayı ise sünger sertliğini belirtmek için kullanılmış. Örn "R47" 47 derece sünger demek.. Bu seride MAX sünger kalınlığı ise 2.3 mm ye çıkarılmış ve klasik andro renginde.. İyi Seyirler..
 7. Butterfly Rozena

  Bu lastikte de Tenergy serisi gibi "Spring Sponge" ve "high tension" teknolojileri kullanılmış, 35 derece sünger sertliği var yani T05 den biraz daha yumuşak. Butterfly in verilerine göre "intolerance" yani daha stabil daha hata affeden bir lastik yani karşı spine daha az hassas. İng de "incoming spin" diye geçiyor. Bu yüzden de spini haliyle T05 den daha az. Tahminimce 64 civarlarında. Sünger rengini çok beğendim çok can alıcı. Yani Tenergy ayarında lastik isteyip de Tenergy nin kontrolsüzlüğünü, hata affetmezliğini bir nebze azaltsın diyorsanız Butterfly, al abi sana "Rozena" verelim diyor. Bakalım merakla bekliyoruz..
 8. Yeni Moderatörümüz

  Foruma hayırlı olması dileğiyle, başarılar dilerim selim hocam..
 9. Hocam erkekler takımda marmara üni. kızlar takımda ise çukurova üni. birinci oldular. Ferdi lig de ise erkekler de Gencay Menge (marmara üni.) kızlar da ise İpek Karahan (çukurova üni) birinci oldu. yanlış hatırlamıyorsam sıralamalar şöyle idi. Erk Takım; 1-Marmara Üni, 2-İstanbul Aydın Üni, 3-Girne Amerikan Üni, 4-İnönü Üni. Kız Takım; 1-Çukurova Üni, 2-Marmara Üni. 3-Ankara Üni.
 10. Tenergy japan video

  Hayaller Tenergy, Hayat Mark V Buda benden olsun ;
 11. Hayırlısı olsun kardeşim seneye inşallah :)