Slowhand

Üyeler
 • İçerik sayısı

  31
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  3

Slowhand en son 31 Mart tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

24 Çok İyi

Slowhand Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 25-12-1995

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Diyarbakır

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

225 profil görüntüleme
 1. Abi Liu Guoliang mı alındı takımdan, Neden bir bilgin var mı ?
 2. Avalox P500 FL sap. Ürün sıfırdır ve kutusundadır. Çok iyi hisli her türlü lastikle kullanılabilecek çok kaliteli OFF- bir tahtadır. 85 gr. civarı Fiyat : 180 TL Pazarlık veya takas düşünmüyorum. Kargo benden.. İletişim : 05067449955 Fotoğraflar: https://i.resimyukle.xyz/OfMM3.jpg https://i.resimyukle.xyz/1N5bL.jpg https://i.resimyukle.xyz/32xOK.jpg https://i.resimyukle.xyz/K7eHK.jpg https://i.resimyukle.xyz/VfMQ8.jpg
 3. Bir kaç ay önce duyurulan ve piyasaya yeni sürülen Andronun, plastik toplardaki sorunları gidermek amacıyla ürettiği yeni Rasanter serisi.. "R" Rotation yani spin i simgeliyor. "V" ise velocity yani hız. kodun sonundaki sayı ise sünger sertliğini belirtmek için kullanılmış. Örn "R47" 47 derece sünger demek.. Bu seride MAX sünger kalınlığı ise 2.3 mm ye çıkarılmış ve klasik andro renginde.. İyi Seyirler..
 4. Bu lastikte de Tenergy serisi gibi "Spring Sponge" ve "high tension" teknolojileri kullanılmış, 35 derece sünger sertliği var yani T05 den biraz daha yumuşak. Butterfly in verilerine göre "intolerance" yani daha stabil daha hata affeden bir lastik yani karşı spine daha az hassas. İng de "incoming spin" diye geçiyor. Bu yüzden de spini haliyle T05 den daha az. Tahminimce 64 civarlarında. Sünger rengini çok beğendim çok can alıcı. Yani Tenergy ayarında lastik isteyip de Tenergy nin kontrolsüzlüğünü, hata affetmezliğini bir nebze azaltsın diyorsanız Butterfly, al abi sana "Rozena" verelim diyor. Bakalım merakla bekliyoruz..
 5. Foruma hayırlı olması dileğiyle, başarılar dilerim selim hocam..
 6. Butterfly Timo Boll ALC FL : Yeni üretim, 2 antreman kullanılmıştır, köşesinde oyunu ve lastik takmayı engellemeyecek ufak bir vuruk vardır onun dışında kusursuzdur. Az bulunan balık pulu (fish scale) yüzeydir. (89 gr civarı.) - (SATILDI) Butterfly İnnerforce Layer ALC FL : 1 antreman kullanılmıştır, sıfırdan farkı yoktur. (87 gr.) - (SATILDI) Butterfly Tenergy 05-FX : Kırmızı renk 2.1mm yeni sürüm poşetinde - (SATILDI) Butterfly Tenergy 05-FX: Bİr çift (kırmızı-siyah), 2.1mm yeni sürüm. 2 antreman kullanılmıştır. Süngerde herhangi bir kusur yok. - (SATILDI) Xiom I-Clean Köpük ve Tibhar Temizleme süngeri : Kullanılmamıştır, Çift olarak satılıktır - (SATILDI) Pazarlık, Takas vs düşünmüyorum. Kargo alıcıya aittir.. Fotoğraflar: http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Z77 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7oFA http://www.hizliresimyukle.com/image/v7ujK http://www.hizliresimyukle.com/image/v7nMR http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Pe4 http://www.hizliresimyukle.com/image/v75Bb http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Le5 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7W5I http://www.hizliresimyukle.com/image/v7lT6 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7pSq http://www.hizliresimyukle.com/image/v7IC1 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7jDi http://www.hizliresimyukle.com/image/v7NFo http://www.hizliresimyukle.com/image/v7U39 http://www.hizliresimyukle.com/image/v7KMJ http://www.hizliresimyukle.com/image/v7tTV http://www.hizliresimyukle.com/image/v7DqP http://www.hizliresimyukle.com/image/v7cSU http://www.hizliresimyukle.com/image/v70aF http://www.hizliresimyukle.com/image/v7Jex http://www.hizliresimyukle.com/image/v7VWO
 7. Hocam erkekler takımda marmara üni. kızlar takımda ise çukurova üni. birinci oldular. Ferdi lig de ise erkekler de Gencay Menge (marmara üni.) kızlar da ise İpek Karahan (çukurova üni) birinci oldu. yanlış hatırlamıyorsam sıralamalar şöyle idi. Erk Takım; 1-Marmara Üni, 2-İstanbul Aydın Üni, 3-Girne Amerikan Üni, 4-İnönü Üni. Kız Takım; 1-Çukurova Üni, 2-Marmara Üni. 3-Ankara Üni.
 8. Hayaller Tenergy, Hayat Mark V Buda benden olsun ;
 9. Hayırlısı olsun kardeşim seneye inşallah :)
 10. 09-14 Nisan arası Antalya Limak Limra Hotel'de yapılacak olan şampiyonaya Dicle Üniversitesi olarak katılıyoruz. Forumdan kimler geliyor ? :)
 11. ...

  Silinebilir, Teşekkürler..
 12. Bende şöyle bir yorum getireyim, Size bazı noktalarda katılıyorum sonuçta bu bir kanal ve reklam yapmaya da ihtiyaçları var. Ayrıca Stiga Dan & Tom un sponsoru olduğu için bence de özellikle Stiga ürünlerini biraz taraflı inceliyorlar ama mesela xiom vega euro & asia DF ikilisini inceledikleri video bence çok başarılı olmuştu çünkü iki lastiği de kullanmış biri olarak verdikleri bilgiler gayet tutarlı ve yeterliydi. Sünger yapıları,sertliği atış açıları,ses,his,atış menzilleri (trajectory). Beğendiğim noktalardan biri de özellikle tahta incelemelerin de verdikleri katman listeleri karşılaştırmalar kalınlık, karbon miktarı vs.. bunu heryerde bulmak hep mümkün olmuyor. Tabi ortalama 10 dk ya sığdırdıkları biraz bilgi, biraz reklam olduğu için doğal olarak çok ayrıntıcı insanlara yeterli gelmiyor olabilir. :)
 13. Tabletennisdaily stiganın yeni çıkardığı Mantra lastiklerinin 3 versiyonunu incelemiş (Sert,Orta,Yumuşak). İzlemenizi tavsiye ederim..