scragnoth

Üyeler
 • İçerik sayısı

  19
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  2

Topluluk Puanı

7 Orta

scragnoth Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

286 profil görüntüleme
 1. Yeni bir Waldner geliyor.

  2-3 hafta önce Cristian Pletea ile bir maçı var. Son zamanlarda izlediğim en güzel maçlardan biridir. Pletea da kendisi kadar iyi ama biraz çirkef kategorisinden gibi. Son şampiyona'da takımlar da gene karşılaştı ikisi hatta, yine seyir ve gerginlik seviyesi yüksek bir maç oldu.
 2. Evet biliyorum zamanında okuduğum okul zaten :) Antrenman yapmak isteyen birilerini bulsam orada yapmayı düşünüyorum zaten. Öneriniz için teşekkürler.
 3. DENGELİ TAHTA

  Çok klasik bir öneri olacak ama Samsonov alpha. Kafası küçük olduğu için ağırlık merkezi diğer raketlere oranla raketin sap kısmına daha yakındır. Hızı da all+ / off- aralığında. Gramajı da düşük. Zaten denemişsinizdir diye tahmin ediyorum ama anlattığınız özellikler bana bu tahtayı hatırlattı.
 4. Beyoğluspor paradoks yaşattı biraz bana, tam levent metronun dibinde otursam nefis evet ama Ulus civarında olduğum için metroya yürüme mesafeleri, bir metro değişimi, in çıklar vs derken minimum 50 dk ulaşım zamanı çıkmışyı önüme. Aracım var ve uzak yerlerdeki salonlar, (Asya yakası dahil) trafik yokken bana çok daha yakın oluyor. Öncelikle kendi bölgemde bir antrenman partneriyle çözüm arayışındayım. Olmazsa öncelikli alternatiflerimden. Öneriniz için teşekkürler. Avrupa yakası, özellikle Sarıyer- Beşiktaş civarı bu konuda nedense çok kısır.
 5. Merhaba, Levent / Ulus / Ortaköy civarında antrenman yapacak partner ve yer arıyorum. Sürekli kendini geliştirmeye çalışan, antrenman yapmaya ve turnuvalara katılmaya çalışan biriyim. Seviyem profesyonel değil, ama antrenman disiplinim vardır. Şutop, spin ve kombinasyon çalışabilir, top dağıtabilirim. İlgilenen özelden mesaj atabilir. İyi günler.
 6. Hurricane 3

  Bildiğim kadarıyla DHS çinli sporcular için özel üretim yapıyor ve o lastikler piyasaya sürülmüyor. Yani piyasada pahalı olarak satılan national versiyonlar (mavi süngerliler) da Çinli oyuncuların kullandığı değil aslında, sadece pazarlaması o şekilde. Nerede okudum hatırlamıyorum, bu forum da olabilir yabancı forumlar da.
 7. Kenta Matsudaira oyun tarzı hakkında

  İzlemesi en keyifli oyunculardan biri. Ben de kendisinin attığı servislere özenmiştim zamanında, geçkin yaş ve 1.83'lük boyun etkisiyle zor gelmişti fazlasıyla :)
 8. Beyoğlu Spor Kulübünde Masa Tenisi

  Merhaba, Buraya gidenler var mı? Ortam nasıl? Her akşam doluyor mu? Rastgelen gitsek de oynayacak birilerini bulabiliyor muyuz? Üye olan veya sürekli kullanan birileri varsa bilgilendirirse sevinirim.
 9. Gauzy Vs Shiabev Kavgalı Dövüşlü :)

  Hakem değilim ama bildiğim kadarıyla filenin her parçası, vidasından mengene kısmına kadar hepsi file sayılıyor. Yani top mantıken iki kere fileye değip rakip alana değmeden çıkmış oluyor. Karar doğru.
 10. Gauzy Vs Shiabev Kavgalı Dövüşlü :)

  Bence normal. Son katıldığı turnuvalarda beklentiyi karşılamadı. Olimpiyattan sonra masa tenisini bırakmayı düşündüğünü söylemişti. Ondan sonra Almanya'da yapılan, ev sahibi olduğu dünya kupasında ilk turda elendi. Avrupa şampiyonasında da Jakub Dyjas'a çok erken elendi,. Form olarak düşüşteydi. Böyle bir duygu patlaması normal. Ço'ları da konsantrasyonuna verelim :)
 11. Stefan Fegerl Vs Jakub Dyjas (Champions League Highlights )

  kreanga yerine dyjas izleyeceğiz bu gidişle bh için :) son avrupa şampiyonasında da çok iyiydi, bronz almıştı sanırım. onun dışında fegerl servislere de çözüm bulamamış, dyjas üçüncü toplarda hep cezayı kesmiş.
 12. 2016 Olimpiyatlarında rekor kırmışlardı fakat yayın haklarından dolayı bir türlü izlemek nasip olmamıştı. Birisi youtube'a koymuş sonunda. https://www.youtube.com/watch?v=moDEw-29jyA Video biraz garip. Olimpiyat videolarını yükleyenler yerdeki yeşil alanları gölgeliyorlar nedense ama idare eder.
 13. En Iyi Profesyonel Oyuncu

  o belli olmaz. aşağıdan tomokazu harimoto diye bir çocuk geliyor, 13 yaşında bir ara rankingde dünya 60'ıncısı falandı. kendinden yaşça büyük gayet iyi adamları deviriyor. çok yolu var tabi ama onun yaşında onun kadar başarılı olmuş biri yok bildiğim kadarıyla.
 14. Combo Tavsiye

  eğer ilk combi raketin olacaksa carbon tahtayı falan unut. all+ bir tahta bak, 1.8-2.00 mm kalınlığında all+/off- civarında fazla pahalı olmayan lastikler al. hazır raketten sonra böyle bir kombinasyon bile bisikletten ferrariye geçmiş hissiyatı verir. dediğim gibi ilk kombinasyonunsa...
 15. Masa Kalitesi?

  Merhaba, Ben uzun zamandır hepsiburada'dan aldığım bir masa üstünde antrenman yapıyorum. Fakat farklı bir yerde maç yaptığım zaman, başka marka masalarda sanki topun sekmesi, spini bana daha farklı geliyor. Oyunumun değiştiğini hissediyorum. Bu psikolojik mi yoksa gerçekten masadan masaya hissiyat ve topun reaksiyonu değişebilir mi? Oynadığım masa da şu: http://www.hepsiburada.com/delta-elegance-masa-tenisi-masasi-ag-demir-set-hediyeli-p-SPORDELTA01 Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.