scragnoth

Üyeler
 • İçerik sayısı

  13
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  1

scragnoth en son 1 Şubat tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

5 Orta

scragnoth Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

190 profil görüntüleme
 1. Kenta Matsudaira oyun tarzı hakkında

  İzlemesi en keyifli oyunculardan biri. Ben de kendisinin attığı servislere özenmiştim zamanında, geçkin yaş ve 1.83'lük boyun etkisiyle zor gelmişti fazlasıyla :)
 2. Beyoğlu Spor Kulübünde Masa Tenisi

  Merhaba, Buraya gidenler var mı? Ortam nasıl? Her akşam doluyor mu? Rastgelen gitsek de oynayacak birilerini bulabiliyor muyuz? Üye olan veya sürekli kullanan birileri varsa bilgilendirirse sevinirim.
 3. Gauzy Vs Shiabev Kavgalı Dövüşlü :)

  Hakem değilim ama bildiğim kadarıyla filenin her parçası, vidasından mengene kısmına kadar hepsi file sayılıyor. Yani top mantıken iki kere fileye değip rakip alana değmeden çıkmış oluyor. Karar doğru.
 4. Gauzy Vs Shiabev Kavgalı Dövüşlü :)

  Bence normal. Son katıldığı turnuvalarda beklentiyi karşılamadı. Olimpiyattan sonra masa tenisini bırakmayı düşündüğünü söylemişti. Ondan sonra Almanya'da yapılan, ev sahibi olduğu dünya kupasında ilk turda elendi. Avrupa şampiyonasında da Jakub Dyjas'a çok erken elendi,. Form olarak düşüşteydi. Böyle bir duygu patlaması normal. Ço'ları da konsantrasyonuna verelim :)
 5. Stefan Fegerl Vs Jakub Dyjas (Champions League Highlights )

  kreanga yerine dyjas izleyeceğiz bu gidişle bh için :) son avrupa şampiyonasında da çok iyiydi, bronz almıştı sanırım. onun dışında fegerl servislere de çözüm bulamamış, dyjas üçüncü toplarda hep cezayı kesmiş.
 6. 2016 Olimpiyatlarında rekor kırmışlardı fakat yayın haklarından dolayı bir türlü izlemek nasip olmamıştı. Birisi youtube'a koymuş sonunda. https://www.youtube.com/watch?v=moDEw-29jyA Video biraz garip. Olimpiyat videolarını yükleyenler yerdeki yeşil alanları gölgeliyorlar nedense ama idare eder.
 7. En Iyi Profesyonel Oyuncu

  o belli olmaz. aşağıdan tomokazu harimoto diye bir çocuk geliyor, 13 yaşında bir ara rankingde dünya 60'ıncısı falandı. kendinden yaşça büyük gayet iyi adamları deviriyor. çok yolu var tabi ama onun yaşında onun kadar başarılı olmuş biri yok bildiğim kadarıyla.
 8. Combo Tavsiye

  eğer ilk combi raketin olacaksa carbon tahtayı falan unut. all+ bir tahta bak, 1.8-2.00 mm kalınlığında all+/off- civarında fazla pahalı olmayan lastikler al. hazır raketten sonra böyle bir kombinasyon bile bisikletten ferrariye geçmiş hissiyatı verir. dediğim gibi ilk kombinasyonunsa...
 9. Masa Kalitesi?

  Merhaba, Ben uzun zamandır hepsiburada'dan aldığım bir masa üstünde antrenman yapıyorum. Fakat farklı bir yerde maç yaptığım zaman, başka marka masalarda sanki topun sekmesi, spini bana daha farklı geliyor. Oyunumun değiştiğini hissediyorum. Bu psikolojik mi yoksa gerçekten masadan masaya hissiyat ve topun reaksiyonu değişebilir mi? Oynadığım masa da şu: http://www.hepsiburada.com/delta-elegance-masa-tenisi-masasi-ag-demir-set-hediyeli-p-SPORDELTA01 Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
 10. Ttnpp.com Sitesi Güvenilir Mi ?

  ttnpp sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ama kaygılarım var. Önce dhs tek yıldız top almak istedim, fiyatının çok düşük olmasından şüphelendim, bazı yabancı forumlarda da topların sahte olup olmadığına dair tartışma görünce vazgeçtim. http://ttnpp.com/store/1-star/122-dhs-1-stars-balls-white-x-144-1-gross-39.html Şimdi Avalox p500 almak istiyorum fakat fiyatı diğer sitelere oranla oldukça ucuz. http://ttnpp.com/store/116-avalox TT11'de 58 euro burada, 39 dolar. Herkes güvenilir olduğunu yazmış ama İsveç yapımı bir raketin çin'de bu kadar ucuza satılması bende şüphe yarattı. Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.