vedaty

Üyeler
 • İçerik sayısı

  50
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  2

Topluluk Puanı

16 İyi

vedaty Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 29-11-1973

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  antakya
 • İlgi alanları
  m.tenisi. bilgisayar oyunları. müzik

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

328 profil görüntüleme
 1. Tahta ve lastik yapıştırabilecek kişi

  Kargoya vereceğin para ile internetten 37 ml olan bir yapıştırıcı al. İnternetten yapılışını izle. Zaten zor değil. 37 ml ile 4-5 combo yapışır.
 2. 2017 yılı ittf yılın starı Timo BOLL!!!!!!!!!...

  1) Harimoto 2) Ma long 3) Timo Boll 4) Fan Zendong
 3. “Kafayı Yemeden” Başarılı Olunur Mu?

  Seviyenize uygun kaliteli bir combo, düzenli ve disiplinli bir antrenman, iyi bir partner ve sabır iyi ve hızlı bir yol almanıza yeterli olur sanırım. Belli bir seviyeye ulaştıktan sonra farklı oyuncularla oynarsanız iyice demlenir.. Size Albert Einstein nasihati.. :))
 4. Hafif raket için.

  Lastikleri ve tahtayı gayet iyi tanıyorum. Bence göreceğiniz en hafif combolardan birisi. Sizin antrenman eksiğiniz var diye düşünüyorum. Bilek kol vs. güçlendikçe comboyu daha rahat kullanırsınız..
 5. Maçta tehdit edildim. Ne yapmalıydım?

  Evet bazı hakemler maalesef kuralları pek bilmiyor. Benim de yaptığım bir maça lise öğrencisi hakem olarak konulmuştu. Herhangi bir problem olmamıştı ama olsa ne yapardım hiç düşünmedim. Bence hakkını aramalısın. Herhalde federasyona söylemen lazım. Kolay gelsin..
 6. En Iyi Servisi Atan Kim?

  Yıl: Eylül 2017 Hala Ma Lin'den daha orijinal, daha estetik ve etkili servis kullanan çıkmadı..!
 7. Calderano hugo nun harimoto ile yaptığı maçı izledim. Calderanonun lastiklerini merak ettim. Zannediyorum cornilleau target pro GT 47 imiş. Bu lastikleri ya da daha sert ya da yumuşak olan versiyonlarını daha önce kullanan var mı..? Varsa fikrinizi öğrenebilir miyiz. Ayrıca bu lastikleri Xiom omega 5 euro ve omega 5 asia ile kıyaslayabilecek olan var mı.? Teşekkürler.. İyi bayramlar..
 8. Bayram Kutlaması

  Bayram GÖNLÜNÜZCE olsun::))
 9. Calde-tomokazu maçı muhteşemdi..! Calderanonun kazanmasını isterdim. Bu arada calde'nin zannediyorum fh lastiği cornilleau target pro GT 47 miş. Doğru mu? Bi de bh lastiğini bilen var mı?
 10. THY Euroleague Final-Four Şampiyonu

  Ben de Galatasaraylıyım ve keyiften "6" köşeyim. Tebrikler Fenerbahçe..
 11. Servis kuralları

  Hatırlatmalar için teşekkürler. Evet uyarılınca çok bozulan ya da hemen tepki vererek "yanlış kullanmadım" diyen bir sürü insan var. İmam ı Azam demiş ki: - Ne zaman cahillerle tartışsam kaybederim..!
 12. Butterfly Rozena

  2,3 mm Sünger mi? Milföy hamuru kalınlığında desenize..! yani lastikler biraz daha hızlanacak.
 13. ZJK & JOO

  Güzel maç olmuş..
 14. Butterfly Rozena

  Fiyatlar gerçekten de çok yüksek. Şöyle 30 euroluk bi lastik yapsalar ne var sanki. ? Kim takar sünger rengini.? Adamların parası çok. Bizim gibi gariban değiller.. :)
 15. Ademir Balaban (LUX) VS Christopher Wheeler (SCO)

  Yazık..! adam çakacam diye çırpınıyor ama karavana..::)) "Her önüne gelene çakana iyi bir ders" örneği olmuş. Ademir i kutluyorum. Ben de geçenlerde cassini tarzı birine karşı ademir gibi kısa pütürümle oynamıştım adam deli olmuştu..! Her fileye taktığında eliyle kafasına ve dizine vurmuştu. Ben maçtan önce "bu adamdan sayı bile alamam" demiştim. Ama 11-4, 11-5 gibi setlerle 3-0 yendim adamı. Sonra "maçı keşke kameraya alsaymışım" demiştim...::))))