melangee

Üyeler
 • İçerik sayısı

  42
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  2

Topluluk Puanı

7 Orta

melangee Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

322 profil görüntüleme
 1. Tibhar fx-p kombo

  Tahta stiga all wood nct. 80 gr civari. Lastikler tibhar evaulation fx-p Yaklaşık bir yılllık kombo. Sıfırı 540 tl. 190 tl bırakırım son. Kontrolü ve spini iyi hızı ortalama bir raket.
 2. Sifir ayarında. Yalnızca birkaç saat kullandım. 44 giyenlere tam olur kalıbı normaldir. Sıfırı 450 tl. Ben 280 tl bırakırım son. Ayakkabı fazlaliktan satılıktır.
 3. Etkili Servis Atamıyorum

  Tarifinizden anladığım kadarıyla sizin karşılamakta zorlandığınız servislerde side spin mevcut. Çünkü top dağlara taşlara gidiyor demişsiniz. Sizin attığınız ise ya spinsiz ya da sadece backspinli servis.
 4. Hazır Raketle Ne Kadar Oynamalı?

  Masa tenisi oynamayı gerçekten öğrenmek istiyorsanız en başından itibaren kombo raketlerle oynamanız en doğrusudur. Kombo raketler hem spin hem hız anlamında hazır raketlerden daha üstündür. 100 liralık da olsa, ikinci el de olsa bir kombo raket almanızı öneririm. Dikkat etmeniz gereken bu işte yeniyseniz all hızında bir tahta ve iyi spin üreten lastikler kullanmanız diye düşünüyorum.
 5. 22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde Mamak Spor Salonunda Veteranlar Ferdi İl Birinciliği masa tenisi yarismalari yapılacaktır. Yarışmaya katılacak sporcuların kayıt icin 22 Temmuz Cumartesi günü saat 9.00da salonda olmaları gerekmektedir. Kuralar 9.30da cekilecektir. Kaynak : Ankara Masa Tenisi İl Temsilciliği Facebook sayfası
 6. 8-9 Temmuz 2017 tarihlerinde Mamak Spor Salonunda Büyükler Ferdi ve Çiftler Ankara Şampiyonası düzenlenecektir. İlginenenlere duyurulur.
 7. Timo Ball Black Nasıl?

  Hazır raketlerden uzak dur derim. Hiç değilse ikinci el kombo al.
 8. Ankara Masa Tenisi Federasyon İl Spor Temsilciliğinin 2016 yılı Faaliyet programında yer alan Ankara Veteran Takım Turnuvasının 1. Etap maçları 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Mamak spor salonunda yapılacaktır. Turnuvaya diğer illerden de sporcular katılabilirler. Turnuvada 30-39 Yaş, 40-49 yaş ve 50+ yaş gruplarında corbillon sistemi ile maçlar yapılacaktır. Takım en az iki sporcudan oluşacaktır. Takım maçları 3'lü veya 4'lü grup maçlarından sonra ilk iki takım final serisinde eleme usulü ile maçlara devam edeceklerdir. Cumartesi günü takım maçları biterse Pazar günü ferdi maçlar yapılacaktır. Tüm takım maçları saat 10.00 da başlayacaktır. Turnuvaya katılmak için sporcuların saat 09.30 da kura için salonda bulunmaları gerekmektedir.
 9. Ankara Zafer Kupası

  Teşekkürler bilgi için.
 10. ZAFER KUPASI MÜSABAKASI TARİH DEĞİŞİKLİĞİ 30 Ağustos Zafer Kupası maçlarının 30-31 Ağustos 2016 tarihlerinde Mamak Spor Salonunda yapılacağı duyurulmuştu. Spor Salonunun 27-28 Ağustos’ta boş olması nedeniyle, Zafer Kupası müsabakaları 27-28 Ağustos 2016 tarihlerinde Mamak Spor Salonunda yapılacaktır. Yarışma; Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler, 40-49 Yaş Veteranlar, 50-59 Yaş Veteranlar ve 60 yaş üstü Veteran kategorilerinde Tek Erkek ve Tek Bayan olarak oynatılacaktır. 27 Ağustos Cumartesi günü Büyükler ve Veteranlar kategorisinde, 28 Ağustos 2016 Pazar günü ise Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde oynatılacaktır. Yarışmaya katılacakların en geç saat 09.30 da kura için isimlerini yazdırmaları gerekmektedir. Kuralar çekildikten sonra kayıt alınmayacaktır.
 11. Arkadaşlar olimpiyatların sitesinden sonuçlara bakarken TOKIC Bojan - OVTCHAROV Dimitrij maçının ilk setinin 33-31 bittiğini gördüm. Fakat maça ait görüntüleri bulamadım. Böyle bir sonuç görmüş müydünüz şimdiye kadar? http://imgur.com/a/4X0Dd
 12. Andro Nightmare Ve Friendship Super Soft

  Tekniğinin doğru olduğuna emin misin? Bir kombo raket ne kadar kötü olursa olsun yine de bir şeyler yapabilmen lazım az ya da çok.
 13. Joo Se Hyuk - Timo Boll 1/4 (2011 Men's World Cup)

  Bir masa tenisi maçında böylesine güzel bir ortam gerçekten hayret verici. Maç da mükemmelmiş bu arada.
 14. Ankara 11. Veteran Masa Tenisi Turnuvası

  Turnuvada katılımcılar oyun seviyelerine göre A ve B olarak ayrılacaklar ve bu gruplar kendi aralarında oynayacaklar.
 15. Arkadaslar yaklasik 1.5 yıldır kombo raketlerle oynuyorum. Yani orta alt düzeyim. Hissi iyi olan ,kontrol sorunu olmayan bir tahta alacağım. Masaya yakın vveuygun pozisyonda topspin ve şut vurarak oynuyorum. topun ilk bir kac gidis gelisinde de push yapıyorum. Hangi tahtayı alayım sizce. Ayrica alacağım tahtayla uyumlu 2 adet de lastik aalacağım. Karsi tarafin servislerini karsilamakta zorlanmayacagim cok ziplak olmayan, iyi spinli ve hizli lastik istiyorum. Tek lastik 150 tl civari olmali.el-p ya da fx-p nasil olur sizce? Uzun oldu biliyorum ama kafam cok karisik. Cevaplarınızi bekliyorum.