sasha_digweed

Üyeler
 • İçerik sayısı

  36
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  1

Topluluk Puanı

13 İyi

sasha_digweed Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

264 profil görüntüleme
 1. İlk Toplama Raket İçin İdeal mi ?

  Oyun seviyenizi bilmiyorum ama bu ekipman fazlasıyla defans olmuş. Bence FH tarafına 1.8mm Xiom Vega Europe, BH tarafına da 1.8mm Xiom Vega Elite alabilirsiniz.
 2. DENGELİ TAHTA

  Bulmadın ki bir tane Flared
 3. DENGELİ TAHTA

  Abi sen daha öncede kullanmıştın diye hatırlıyorum ama önerim Donic Waldner Allplay olacak. Kesinlikle oynadığım en iyi ALL+ tahta. Appelgren Allplay ile de oynadım. Hissi Waldner Allplay'den biraz daha sertti. Bulabilirsem bende Donic Waldner Allplay'e dönüş yapacağım.
 4. Pin Pon

  Merhaba arkadaşlar, Kimsenin ping pong diye bir spor dalı olduğundan haberi yok sanırım :) Masa dışında birçok kural farklılık gösteriyor. Buyrun 2017 Ping Pong Dünya Şampiyonası
 5. Lastikleri Cornilleau diye biliyorum.
 6. Backhand Lastik

  Atakan arkadaşımızın uyarılarına dikkate alın bence. Şuan BH'te Andro Rasant Beat 1.9mm kullanıyorum. Gerek sesi gerek hızı gayet yeterli. Ancak Hexer Powersponge'un yerini hiçbir lastik tutmaz :)
 7. Aruna Quadri - Kreanga Kalinikos

  Fransa ligindeki maçlar çok güzel. Favorim Stephane Ouaiche.
 8. Tibhar Stratus Powerwood Vs Stiga Infinity Vps

  Selam hocam, Hız olarak hemen hemen aynı seviyedeler. İkiside medium sertlikte tahtalar. Tibhar Stratus Powerwood'da, VPS'e göre titreşim biraz daha az. VPS'teki titreşimden rahatsız olmuştum. Ancak ikisinde de oynadığın lastikler farklıydı. Tibhar Stratus Powerwood kombinasyonum FH Andro Rasant Powergrip 1.9mm BH Andro Rasant Grip 1.9mm'du. Stiga Infinity VPS kombinasyonum FH Butterfly Tenergy 05 1.9mm BH Butterfly Tenergy 05 1.9mm idi. Tibhar tahtası kombinasyon olarak durmakta almayı düşünürseniz mesaj atabilirsiniz. İyi günler.
 9. Timo Boll Vs. Kuka

  Bizim firmada var. Masa tenisi oynatmıyoruz ama iyi kaynak yapıyor :)
 10. Tıbhar Ve Butterfly

  Olmasına güzel olur da size olur mu önemli olan o ;)
 11. İngilizce-Türkçe Terimler ?

  Umur Loop'u bende tam anlayamadım ama geriden top şişirme Lob diye geçiyor.
 12. Kou Lei - Ouaıche Stéphane

  Video çekim açısı, maç, ortam herşey güzel :)
 13. Waldner Allplay İçin Lastik

  Geçen ay Waldner Allplay aldım. Fh tarafında Andro Rasant Grip 1.9mm, BH tarafında ise Donic Acuda S1 1.8mm lastikerle 2 hafta oynadım. 2 haftada elimi düzeltti desem yalan olmaz. Ancak şuan kullanmış olduğum Stiga Ebenholz NCT5 tahtamın hissi daha güzel olduğundan geri dönüş yaptım. Tahtanın Rasant Grip uyumu güzel oldu. Acuda S1 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. S1 sert bir lastik olduğundan BH tarafına çok uyumlu olmadı. Bu tahtaya Donic Bluefire M2 çok iyi olur diye düşünüyorum. Çift taraf 2.0mm olursa çok iyi olur.
 14. 2016 Rio Olimpiyatı Avrupa Kıta Elemeleri

  Tebrikler hocam. Kuralar maç tarihleri ne zaman belli olacak?
 15. Indoor Ayakkabı Tavsiyesi.

  Merhaba hocam hem Mizuno hem de Asics kullanıyorum. İkisinden de memnunum ancak Asics daha dayanıklı çıktı. Daha önce Stiga'nın da bir modelini denemdim. 3 ayda yırtıldı. Mizuno'nun Wave Twister 3 modelini, Asics'in ise Gel-Rocket 7 modelini kullanıyorum.