beyazfil

Üyeler
 • İçerik sayısı

  5
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

beyazfil Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

156 profil görüntüleme
 1. Hala Fethiye'de olan var mı acaba? En son 2013'te yazılmış.
 2. Muğla Fethiye'de Partner Ve Yer Arıyorum

  Maalesef yok, Muğla ise antrenman yapmak için çok uzak.
 3. Merhaba, Ümitsizim ama yine de şansımı denemek istiyorum. Fethiye'ye yeni taşındım, lisansımı da bugün çıkarttım. Hem oynayabileceğim bir partner hem de yer arıyorum. Buradaki ilçe müdürlüğünde bile masa yok maalesef.
 4. Beşiktaş-Levent Civarında Oyun Partneri Arıyorum

  Hakan bey, uyarınız için teşekkür ederim, neden böyle bir şeye ihtiyaç duydunuz bilmiyorum. Bir süredir dişli, profesyonel rakiplerle mücadelem olmadı, dolayısıyla kendimi net bir gruba sokmam zor pek tabii. Amacım, zevk aldığım bir sporu düzene sokarak kendimi geliştirmek. Ümraniye bana oldukça uzak. Pazar gününün turnuva günü olması ve benim o gün şirkette olmam gerekiyor, büyük talihsizlik. Eğer halledebilirsem, gelmeye çalışacağım. Teşekkürler.
 5. Herkese merhaba, İş yerim Levent'te, ben de Levent'te oturuyorum. Rahatça oynayabildiğim ve bildiğim tek yer, Beşiktaş'taki pasajın altındaki Cosmic Bowling salonu. 3 masa var, fena değil. Ben ortanın üstünde, iyiye yakın bir oyuncuyum. Ama bir butterfly'ım da yok. Zevkli de bir oyuncuyum. İş çıkışlarında ve/veya haftasonlarında düzenli olarak masa tenisi oynamak amacım. Ama zevkli ve iyi bir rakiple. Belirttiğim bölgede partner olabilecek olan var mı?