Pesymace

Üyeler
 • İçerik sayısı

  91
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  12

Topluluk Puanı

53 Çok İyi

Pesymace Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 22-02-1991

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  İstanbul
 • İlgi alanları
  masa tenisi,bilardo,satranç

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

364 profil görüntüleme
 1. Sürpriz bir sonuç, kazanan elemanı ilk kez duyuyorum;
 2. Hazır Raketle Ne Kadar Oynamalı?

  Çok fazla ekipman değiştiren birisi olarak ben de şunu eklemek isterim; arkadaşların dediği gibi all,all+ hızında bir tahta al ama onun yanında alacağın lastikleri yumuşak ve ince seç. Lastiklerin sertliklerini ve inceliklerini açıklamalarında görebilirsin. Lastiğin inceliğinden kastım max almak yerine 2.0,1.9,1.8 almak. Bu tarz lastikler yeni başlayanlar için daha uygundur, daha kontrollü oynamanı sağlar.
 3. 11:39'daki bloklar...oh my god... Güzel maç olmuş.
 4. Donic blue fire

  m1 en sert olanı m3 en yumuşak ona göre kendiniz karar verin. Ben kendime M3 sipariş edeceğm yakında. Çünkü forehand tarafında kontrollü bi lastikle oynamayı tercih ediyorum.
 5. Backhand Lastik Tavsiyesi.

  Tibhar Nimbus serisi öneririm
 6. Bu konu ortamı fazlasıyla gerdi. Konuyu komple kapatıp kilitlemesek mi sayın moderatör arkadaşlar? Daha fazla birbirini kıran insan görmesek şu güzelim ortamda..
 7. Joo Se Hyuk <> Tomokazu Harimoto 2017

  25:00'daki sayı fevkalade
 8. Samsanov reis 41 yaşının baharında, 22 yaşındaki Gauzy'e karşı oynamış ve Avusturalya açık turnuvasında şampiyon olmuş. **3:20'deki karşılıklı bloklar efsane**
 9. Katılıyorum. Kuranın adaletsizliği biraz da kendini mavi veya kırmızıya yazan arkadaşların kabahatiydi. Benim yeşil olduğum takım da güçsüzdü gruptan çıkamadan elendik. Fakat benim için gün bitmedi gittim maçları izledim, yeni insanlarla tanışıp muhabbet ettim. Eskiden ikamet etmiş olduğum Ankara'dan tanıdığım arkadaşlarımla karşılaştım onlarla konuştum. İyi ki buraya gelmişim diyip akşam 7'de evimin yolunu tuttum. Evim Sefaköy'de :)
 10. Salim Alpaslan - Yeşil - Ankara
 11. Aykut Tamir - Pesymace - Yeşil - İstanbul
 12. Efendim bildiğiniz üzre penhold oynayan oyuncular git gide azalmakta, bu yüzden gözüme çarpan ender penhold oyuncularını gördükçe paylaşmadan edemiyorum. Hung Tzu-Hsiang kardeşimiz Wang Hao'ya benzer stilde geleneksel backhand kullanmadan oynuyor. Ters backhand ile oynayan modern penholder. Maç içerisinde ters backhand ile yaptığı birkaç vuruşu beni mest etti; 0:19 > Penholderda çok nadir görülecek bir vuruş, ters backhad ile ters tarafa bırakma. 1:03 > Masa altından yaptığı ters backhand vuruş çok güzel, edge ball olsa da. 2:16 > Ters backhand ile boş köşeye bırakış.
 13. Ustalardan Eski Güzel Bir Maç

  Guoliang'ın saç kesimi beni bitirdi...
 14. Yurtdışı Alışveriş

  Benim bildiğim paypal Türkiye'ye tekrar hizmet vermeye başlayacak, Mart ayında geri geleceklerdi diye hatırlıyorum. Araştır bulursun illaki nette.
 15. Lastiğin özelliklerine bi etkisi olmuyomu yağın ?