murat pek

Üyeler
 • İçerik sayısı

  8
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

murat pek Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

95 profil görüntüleme
 1. Merhaba arkadaşlar, 10 günlük yıllık izine çıkmam sebebiyle 04.06.2012 tarihinden 15.06.2012 tarihine kadar hafta içi sabah saat 10:00 dan akşam saat 18:00 a kadar vaktim müsait avrupa yakasında istediğiniz salona gelebilirim 05375160877 no lu telefonuma mesat atın ben size dönerim muratpek1@hotmail.com
 2. En Hizli Kisa Putur Hangisi

  Arkadaslar merhaba, sizce en hızlı kısa putur lastik hangisi, yorumlarinizi bekliyorum
 3. Uzun Puturlu Lastigi Kimler Ve Neden Tercih Eder

  Yorum yapan tüm değerli arkadaşlara teşekkür ederim, konuyu açmama sebep olan konu şuydu, iki defa başıma geldi, uzun pütürümle yendiğim oyuncunun yakınları benim duyabileceğim bir ses tonuyla, uzun pütürü yaşlılar kullanır, Bh si zayıf olanlar kullanır gibi laflar atmaya başladılar oysaki ben yaşlı değilim ve Bh de fena değil, sadece bu iki görüşle anlatmanın eksik olduğunu düşündüğüm için konuyu açtım, herkese teşekkürler, sağlıklı masatenisleri oynamanız dileğiyle.
 4. Fatih Bolgesinde Yerim Var Antraman Icin Partner Ariyorum

  Tahsin bey müsait zamanınızda gelin misafirim olun, sizin icin 2 raketim hazir, görüşmek üzere
 5. Fatih Bolgesinde Yerim Var Antraman Icin Partner Ariyorum

  Çalıştığım yer Fatih Vefada bir vakıf, bir adet masamiz var fakat masatenisi oynayan kimse yok, rahat edebileceğiniz bir ortam gelip gorebilirsiniz, ayrıntılar icin, MuratPek 05375160877 veya MuratPek1@hotmail.com adresinden iletişim kurabiliriz.
 6. Fatih Bolgesinde Yerim Var Antraman Icin Partner Ariyorum

  Aksamlari 18:00 ve 19:20 arasida musait oluyorum fatih yakınlarında oturan orta ve ileri seviyedeki arkadaslarla antraman yapabiliriz.
 7. Sizce uzun putur lastikle sadece bekendi zayif olanlar veya belli yastan sonra hareketleri agirlasan sporcularmi oynar, cesitli yorumlarinizi bekliyorum.
 8. Arkadaslar islerim sebebiyle aksamlari antraman yapamiyorum sabahlari saat 10:00 a kadar vaktim musait, sabah saatlerinde vakti musait olan varsa isyerimdeki masada antraman yapabiliriz, murat pek muratpek1@hotmail.com 05375160877