bellek

Moderatör
 • İçerik sayısı

  990
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  58

bellek en son 5 Ağustos tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

622 Çok İyi

bellek Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  istanbul

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

5.443 profil görüntüleme
 1. Bırakın tahtaları lastikleri bir yana....
 2. www.masatenisi.site

  Hayırlı olsun. Kaynak olarak Masatenisi.org/forum sayfalarından alıntı yapmış olduğunuz bilgilerin (kaynağın) altına.....ileri tarihlerde sorun yaşamamız için ...alıntının altına...Masatenisi.org/forum ibaresini lütfen ekleyin. İyi çalışmalar dilerim.
 3. Bayram Kutlaması

  Hepimiz için İyi Bayramlar dilerim.
 4. Forum Buluşması Öneriler

  Sevgili Çağan, Buluşmaya hangi üye ne şartlarda katılacak....Şartları uymayan üyeler için başka bir üyenin referansı ile katlımı sağlanacak mı. Turnuva kısmı ne şekilde oluşacak. Bu soruların cevaplarını üyelerin önüne koyup nabız yoklanması gerekir.
 5. Forum Buluşması Öneriler

  Buluşmaya üye katılımcısının şartlı olarak seçilmesi çok zor bir durum. Bu şartlı durumu koymak istememizin nedeni ise turnuva. Buluşmalarda ki turnuva kısmını, turnuva olmaktan bir şekilde çıkarmamız gerekir. Turnuva, üyelerimizi anlamsız bir rekabetin içine alıyor, bu da buluşmanın tadını kaçırıyor. Yazılanın Özeti dersek...bir şekilde turnuva kısmını üye rekabetinden uzaklaştıracak bir hale getirmek.
 6. ÇİN LASTİK SORUNU

  Sayın ahmetayaz. İki yorumdan ilk yorum sert Çin lastiklerinde bu çıtlama sorunu var. İkinci yorum da ise lastiğinizin kaliteli olmadığından bu çıtlamayı yaptığını anlıyoruz. Bence lastiğinizin markasını modelini yazmış olasıydınız. Kullanan arkadaşlar daha net cevaplar verebilirlerdi.
 7. Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

  Stiga, Yasaka, Donic gibi İsveç üretimi All+ ve Off- arasında bir tahta alabilirsiniz.
 8. -

  Konu başlığı ve konu içeriği silindiği için....Konu kilitlenmiştir.
 9. Forum Buluşması Öneriler

  Sayın vede sevgili o kadar da Ping Hocam, 12 yılık dinleme sonunda bizim şarabın tadı sirkeye dönmüş. Konuya bir el atsak da eski şarapların tadını hep beraber varsak.
 10. Forum Buluşması Öneriler

  Ayhan Hocam buluşmada ileti şartı konursa ben seni listenin en başına adını yazarım.....sadece sen renk tercihini yaparsın. Önemli olan bu buluşmayı turnuva sanıp üye olacak arkadaşların yarattığı sıkıntılardan arınmak. Bu konuda üye arkadaşlar konuya yeterli ilgiyi göstermiyorlar. Eski tas eski hamamı yaşamak istemiyorsak. Bu işler sıcak sıcağına üretilir.
 11. Forum Buluşması Öneriler

  2013 senesinde üye olmuşsunuz. Sene 2017 . 4 senede 4 turnuva...arada hiç nefes bile almamışsınız. Karne notunuz 10...Maşallah diyelim ......de 48 ayda 80 ileti de ise karne notunuz 4,5 tan 5 olmuş. Buluşmayı bir şekilde hepimizi memnun edecek bir hale yola koymak gerekir.
 12. Ülen Swan nazarın değdi bak. Alıcam elinden gitarı. Konserlerine telleri kopmuş mandalin ile katılırsın inşallah.
 13. Forum Buluşması Öneriler

  Katılım şartlarında hem fikir olursak, aramıda maçlar (turnuva kısmı) yapmak konusunun nasıl olması gerektiğini masaya yatırırız. Bu adam kıpkırmızı ma longu (Swan için) bile evire çevire dün ağzını burnunu kırdı.....Höööö.....katılması kimin umrunda ki...
 14. Forum Buluşması Öneriler

  Burada ortaya dökülen fikirlerin bir tıklık ankete dönüştürülmesi şart, yazılan önerilerin tamamı havada kalıp zaman aşımından unutulacak. Bir iki ay içinde oluşan fikirlerimizi netleştirip bir anketle üyelere sunup hangi üyeler katılabilir diye okeylerini almamız gerekir. Çağan sen hakkaten gaddar çıktın, 5 sene ....yöneticileri bile abilerinizden referans alıp gelin yoksa katılamazsınız demene az kaldı.