bellek

Moderatör
 • İçerik sayısı

  986
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  58

bellek en son 5 Ağustos tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

620 Çok İyi

bellek Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  istanbul

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

5.202 profil görüntüleme
 1. Sevgili Çağan, Buluşmaya hangi üye ne şartlarda katılacak....Şartları uymayan üyeler için başka bir üyenin referansı ile katlımı sağlanacak mı. Turnuva kısmı ne şekilde oluşacak. Bu soruların cevaplarını üyelerin önüne koyup nabız yoklanması gerekir.
 2. Buluşmaya üye katılımcısının şartlı olarak seçilmesi çok zor bir durum. Bu şartlı durumu koymak istememizin nedeni ise turnuva. Buluşmalarda ki turnuva kısmını, turnuva olmaktan bir şekilde çıkarmamız gerekir. Turnuva, üyelerimizi anlamsız bir rekabetin içine alıyor, bu da buluşmanın tadını kaçırıyor. Yazılanın Özeti dersek...bir şekilde turnuva kısmını üye rekabetinden uzaklaştıracak bir hale getirmek.
 3. Sayın ahmetayaz. İki yorumdan ilk yorum sert Çin lastiklerinde bu çıtlama sorunu var. İkinci yorum da ise lastiğinizin kaliteli olmadığından bu çıtlamayı yaptığını anlıyoruz. Bence lastiğinizin markasını modelini yazmış olasıydınız. Kullanan arkadaşlar daha net cevaplar verebilirlerdi.
 4. Stiga, Yasaka, Donic gibi İsveç üretimi All+ ve Off- arasında bir tahta alabilirsiniz.
 5. -

  Konu başlığı ve konu içeriği silindiği için....Konu kilitlenmiştir.
 6. Sayın vede sevgili o kadar da Ping Hocam, 12 yılık dinleme sonunda bizim şarabın tadı sirkeye dönmüş. Konuya bir el atsak da eski şarapların tadını hep beraber varsak.
 7. Ayhan Hocam buluşmada ileti şartı konursa ben seni listenin en başına adını yazarım.....sadece sen renk tercihini yaparsın. Önemli olan bu buluşmayı turnuva sanıp üye olacak arkadaşların yarattığı sıkıntılardan arınmak. Bu konuda üye arkadaşlar konuya yeterli ilgiyi göstermiyorlar. Eski tas eski hamamı yaşamak istemiyorsak. Bu işler sıcak sıcağına üretilir.
 8. 2013 senesinde üye olmuşsunuz. Sene 2017 . 4 senede 4 turnuva...arada hiç nefes bile almamışsınız. Karne notunuz 10...Maşallah diyelim ......de 48 ayda 80 ileti de ise karne notunuz 4,5 tan 5 olmuş. Buluşmayı bir şekilde hepimizi memnun edecek bir hale yola koymak gerekir.
 9. Ülen Swan nazarın değdi bak. Alıcam elinden gitarı. Konserlerine telleri kopmuş mandalin ile katılırsın inşallah.
 10. Katılım şartlarında hem fikir olursak, aramıda maçlar (turnuva kısmı) yapmak konusunun nasıl olması gerektiğini masaya yatırırız. Bu adam kıpkırmızı ma longu (Swan için) bile evire çevire dün ağzını burnunu kırdı.....Höööö.....katılması kimin umrunda ki...
 11. Burada ortaya dökülen fikirlerin bir tıklık ankete dönüştürülmesi şart, yazılan önerilerin tamamı havada kalıp zaman aşımından unutulacak. Bir iki ay içinde oluşan fikirlerimizi netleştirip bir anketle üyelere sunup hangi üyeler katılabilir diye okeylerini almamız gerekir. Çağan sen hakkaten gaddar çıktın, 5 sene ....yöneticileri bile abilerinizden referans alıp gelin yoksa katılamazsınız demene az kaldı.
 12. Buluşmanın turnuva kısmında sebest masalarda olabilir. Bizim gibi rengi belli olmayan yada renk sıkıntısı çekmiyen üyeler için.
 13. Bu tür organizeler zordur. Bencede Pendik buluşmasını organize eden arkadaşların bu kadar yoğun insanı memnun etmesi büyük bir başarıdır. Ufak tefek hatalar bu organize için hata bile sayılmaz gibi geliyor.
 14. Ayhan Hocam, anket fikrini senin daha buluşmaya çok zaman var, yazılanlar unutulur fikrinden yola çıktım. Anketler uzun bir zaman içerir hemde üye katılımının çokluğunu sağlar ...hemde net sonuçlar verir. Anketide 2018 buluşması üye katılım şartları diye forumun uygun bir bölümüne asarız.
 15. Buluşma katılım şartlarını bir anket açıp , anketten çıkan sonuca göremi düzenlesek. Örnek buluşmaya katılım tarihinden 1 ay önce 2 ay önce...........6 ay önce gibi. En azından hangi tarihten sonra kayıt yaptıran üye katılamayacak. Bu durumu çözeriz. Aynı anket sayfasında ise zaman olarak katılabilen ama şartların uygunluğunu anketliye biliriz. Rıdvan nın dediği gibi. Malzeme satışı hariç 10 yorum 15 yorum......50 yorum gibi. Yada en az 5 senesini doldurmuş 2 üyenin referansı. Detaylar çoğaltılabilir. Bana anket ile bu işi daha hızlı vede kolay çözebiliriz gibi geliyor. İyi bir anket için iyi fikirler türetmek şart. Çağanın açtığı bu sayfaya üyelerimizden kendi fikirlerini beyan etmesi gerekir. Buluşmanın turnuva kısmıda aynı ankette nasıl olacağı oylanabilir. Aklımdan birşeyler geçtikçe saçmada olsa yazıyorum.