bellek

Üyeler
 • İçerik sayısı

  876
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  44

bellek en son 28 Şubat tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

518 Çok İyi

bellek Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  istanbul

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

4.162 profil görüntüleme
 1. Üye görüntüleri de çok şık olmuş..İnsanın devamlı yazası geliyor.. Çok güzel bir görüntüsü var.
 2. Forumun yeni yüzü çok sakin görünüyor. Eski Masatenisi org forum yazısı renkliydi..Eski yazı şekli olmasa bile farklı bir yazı karakterinde en azında farklı bir renkte olması daha iyi durur gibi geliyor. Sayfanın hakimi benim burası benim anlamında... Önemli olan ben nasıl burada hala duruyorum onuda pek anlamış değilim..Forum format yiyor ve ben hala buradayım..Yapıştım kaldım.. Ben buradayken forumun her yüzü güzel...ben olmasam ...hııııımmmm...dışarıdan forumun camlarına taş atarım..
 3. Sayın ledo .... Kötü niyetli biriyle malzeme alış verişine girişirsek vede iyi niyetliysek yanarız.. Verilen yüzdeler hiçbir şey ifade etmez... Ya tanıdık (güvendiğimiz ...her tanıdık değil) birinden alacağız yada görerek alacağız . Yaklaşık 2 sene önce kendine hoca diyen biri çin tenergy ( ikinci el) lerini bir arkadaşımıza satmıştı.İyide bir paraya ..çakma olduğu ortaya çıkınca ...rezilliğin boyutuna bakın...yazılanlarla ortaya çıkan bu durumu birde siz düşünün....hoca ve ne sattığını bilmiyor...Bu kötü niyettir.. Bu örnekler çoktur... Bu durum insan faktörüyle ilgilidir..Malzeme iyi imiş kötü imiş dert edilecek konu bu değil....Malzemeyi satan iyi niyetli midir kötü niyetli midir...Önemli olan bu dur..
 4. Bende de aynı durum var..Almasak bile gözümüzü, gönlümüzü bayram ettiriyoruz.. Konu.....ölücüler...Kimdir bu malı öldürüp almak isteyenler.. Bu arkadaşlar bellidir..Sattığı mal ne kadar çöp ise talip olacağı mala da aynı bakış içinde almak isteyenler.. Kendi çöp ekipmanını uygun fiyat adı altında satmak istiyorsa aynı muameleyi düzgün ekipman satan içinde uygulamak isteyen kişi...Akbaba yada leş yiyicisi.. Çöpünü satacak ama düzgün ikinci el malzemeyi de çöp fiyatına almak isteyecek... Böyle rahatsız edici mesajlara hiç takılmayın cevap bile vermeyin...Bıktıracak şekilde mesaj atmaya devam ederlerse mesaj kutunuzu bile kapatın...
 5. Tam benim gibi kalın kafalıların bile algılayacağı bir üslup de ....iyi bir anlatım ile çok iyi bir yazı oluşmuş... Hayalinde kurgula vede uygula..
 6. Vallahi bu çocuk her sporda başarılı olur..Elinden tutan biri olsa.... Kırkpınar baş pehlivanlığın da bile final oynar bu..
 7. Hadi hayırlısı ...Veteran olma yolunda ufak ufak malzeme alışlarına başladınız..Bu malzeme alışları sıklaşırsa tam veteran olmuşsunuz demektir.. Güle güle kullanın diyem..
 8. Güle güle kullanın... Yukarıdaki yaptığınız net açıklama bile bu robotun kullanma kılavuzunda yoktur..
 9. Görmeden giymeden almak biraz sıkıntılı olması doğal...Normal şartlarda üst baş alırken eldeki olana vede üreticinin verdiği değerlere vede kullanıcıların yorumlarına bakar alırız....Genelde çok problem çıkmaz gibi görünür.. Atladığımız en önemli husus.... birde şansımız da yoksa ...fabrikanın yaptığı hatalı etiketleme vede üretim.. Başımdan geçen bir olayı anlatayım...Oğluma lacoste mağazasından klasik polo yakalı bir tişört aldım 4 numara oğlum giydi tamamdır..Aradan 1 yıl geçti ama bizim oğlan tişörtü bir türlü giymiyor..Ya sen giymeyeceksen ben giyeyim dedim tamam dedi..İyi bedava bir tişört sahibi oldum..Giydim ama bir terslik var..Omuzun biri iyi diğeri sıkıntılı gibi öyle baktım yakayı çekiştirdim üzerime otursun diye çık..olmadı..problem yakadan bir sol omuza 20 cm ise diğer yakadan sağ omuza 22 cm... Sonuç direk her hangi bir lacoste mağazasına tişörtü kapıp gittim...bu ürünü değiştirmek istiyorum dedim..tezgahtar kullanmışsınız dedi..evet kullanmadan önce yıkayıp ütüledik dedim aradan da bir sene geçmiş...Problem ne dedi ..buyurun bakın ..baktı ama bir şey bulamadı..Müdür lütfen dedim..Md.bey teşrif etti o da baktı bulamadı.. Ürettiler ama kontrol yok..Omuzları problemli deyince aldı metreyi eline ölçtü hayret dedi..Kurnaz müdür bu arada etiketine de bakıyor kesik mi diye..(kesik olanlar fabrika satış mağazasında satılanlar defolu da olabilir)..Kurnaz ürünü derdi almamak..Bu ürün kırmızı elimiz dede yok....evet...E biz işte bu ürünü fabrikaya yollayalım ne çıkarsa bahtınıza der gibi beni gıdıklıyıp duruyor..Arayın fabrikayı dedim aradı..Fabrika ürünü gönderin bir bakalım cevabını bana konuşmasından sonra söylüyor..iyi o zaman ben şimdi gidiyorum bu defolu ürününüzü sonra kimden alırsınız bilemem dedim..Müdür baktı bu kandırılacak gibi değil..Yeni bir ürün veriyor.. Kırmızı tişört anında beyaza dönmüş oldu.. Sözün özü ...buradan da alsanız yurt dışından da alsanız problem çıkacaksa çıkıyor...
 10. Cem Karaca - Barış Manço "Uzun İnce Bir Yoldayım"
 11. Barış Akarsu Islak Islak Çok genç yaşta hayattan ayrıldı... Allah Rahmet Eylesin