alişen

Üyeler
 • İçerik sayısı

  6
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3 Orta

alişen Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 30-12-1981

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  İZMİR

Erişim Bilgileri

 • MSN
  alisen-ttm@hotmail.com

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

156 profil görüntüleme
 1. XIOM Vega EURO Carbon Az kullanılmış temiz 320 tl XIOM Hayabusa Zi Yaklaşık Bir yıl kullanıldı temiz 280 tl TIBHAR 5Q VIP Siyah 2,1 mm kalınlıkta sıfır paketinde. 140 tl TIBHAR Evolution FX-S Kırmızı 2,1 mm 3 ay kullanıldı temiz 90 tl TEL:05300353475 08:00-22-00 Arası arayabilirsiniz.
 2. Bu Raketin Modeli Nedir?

  Selex TR 600 http://www.n11.com/selex-tr-600-masa-tenisi-raketi-ittf-onayli-6-adet-pinpon-topu-P15246162 Selex TR 400 modeli de güzeldir.
 3. Yapışma Sorunu

  Bazen bulunduğumuz ortam aşırı nemli olmaktadır.Böyle ortamlarda yapıştırma işlemi özellikle"sıfır lastiklerde" çoğu zaman gerçekleşmez. Bu şekildeki problemleri saç kurutma makinasıyla aşabilirsiniz.Tutkallı kısımlara tahta ve lastiğe birer dakika sıcak hava uygulamanız yeterli olmakta. Bu yöntemi soğuk havalarda da kullana bilirsiniz.
 4. Samsanov Alpha Icin Uygun Lastik Tavsiyesi

  El-p 'e en yakı ve uzun ömürlü bir lastik ararsan cevabın Xiom Vega Pro olacak.El-p ten hızlı spin ve hissi nerdeyse aynı.
 5. Vega Asia ?

  Vega Asya yı yaklaşık 4-5 farklı tahtada kullandın hepsinde de çok güzel sonuçlar aldım. Özellikle spinlerde çok etkili bir lastiktir. Raketini hızlandırma konusuna gelince Asya ile bunu çok rahat yapabilirsin. Ama Vega Asya yı Fh kullanman gerekli.
 6. İzmir Gaziemirde Oynalıcak Yer

  Murat abinin bahsettiği 5-6 kişiden biride benim.İnşalla en kısa zamanda tanışırız.
 7. Dandoy Siparişlerimi Yollamıyor.

  Arkadaşlar 19 Aralık 2011 tarihinde Dandoydan iki adet “aurus soft” bir adet “joola mambo GP” sipariş geçtim. 30 Aralıkta mail atmışlar elimizde joola mambo GP olmadığından yerine joola tango tavsiye ediyoruz diye.Maile ,”tavsiyeniz olumlu kabul ediyorum” şeklinde yanıt verdim. Aradan bir hafta daha geçti siparişlerim hala kargoya verilmemişti.Bunun üzerine tekrar kapsamlı bir mail attım, “siparişlerimle ilgili herhangi bir problem mi var? beni bilgilendirir misiniz” diye, cevap gelmedi. Bugüne kadar 5-6 defa mail attım herhangi bir problem mi var diye hiçbir cevap gelmedi. Telefonla 3-4 defa aradık flemence konuşan bir telesekreter çıkıyor konuşmayı sonuna kadar bekliyoruz canlı olarak karşımıza kimse çıkmadan telefon meşgule düşüyor. Şuanda da siparişlerim bölümünde siparişler iptal yazıyor.Sipariş geçeli yaklaşık 40 gün oldu “Dandoy”dan ses seda yok. Arkadaşlar sizce bu aşamadan sonra hangi yolu izlemeli nasıl hareket etmeliyim. Yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Not: 2005 yılından bu yana yaklaşık olarak 15 defa sipariş geçtim “Dandoy”dan bu tarz bir olay ilk defa başıma geldi.