fortispuer

Üyeler
 • İçerik sayısı

  7
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

fortispuer Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü
 1. Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

  Merhabalar, konu biraz atıl kalmış gibi. Ben elimden geldiğince haftada 2-3 kez antrenman yapmaya çalışıyorum. Antrenman yapacak yer sıkıntısı devam ediyor olmakla birlikte eğer ortak bir alan bulunabilrse ben düzenli olarak antrrenman yapmak isterim.
 2. Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

  Tarık hocam Ulus Gençlik Merkezi'nde haftasonları oynamaktayız. Gelirseniz seni de bekleriz. Bu arada ben Gazi Üni. Gölbaşı Yerleşkesindeyim ama masa tenisi göremedim orada..
 3. Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

  Güzel oyundu Coşkun hocam, pazar günleri gençlik merkezindeyiz artık :)
 4. Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

  Coşkun hocam mesaj attım size. Ulus Gençlik merkezinde ben de oynadım, 2 adet masa var, masalar boş olduğu zaman alanı genişletip rahatça oynanabiliyor. Fakat haftasonu 7'de kapanıyor iş çıkışı yetişmek neredeyse imkansız.
 5. Ankara'da Masa Tenisi Oynanacak Mekan Ve Partner

  Yücel hocam haklıın gerçekten, bu mekan sorunu Ankara'nın kanayan yarası resmen. Bir garaj kiralayıp 5-6 masa koyup işletmeyi planlamaktayım sermayeyi denkleştirebilrsem :)
 6. Merhaba, Amatör olarak orta-ileri seviyede oynamaktayım. Anakara'da haftaiçi akşam ve özellikle haftasonu her saat uygun olmak üzere oynayacak partner arıyorum. Bu arada Plaza'dan başka masa tenisi oynanacak Yaşam Merkezleri hariç bir salon var mıdır Anakarada? Teşekkürler...
 7. Ankara Gölbaşı

  Hocam merhabalar. Ben ve bir arkadaşım Gölbaşı'nda çalışıyoruz ve masa tenisi oynayacak mekan bulmakta çok zorlanıyoruz. Haftaiçi akşam 6'dan sonra ya da haftasonu salonunuzdan faydalanma imkanımız olabilir mi? Teşekkürler...