TSuBaSa

Üyeler
 • İçerik sayısı

  4.038
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  131

TSuBaSa en son 10 Aralık tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

1.122 Çok İyi

1 Takipçi

TSuBaSa Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

3.604 profil görüntüleme
 1. Ayakkabı Tavsiyesi

  Asics'in Türkiye'de satılan ayakkabıları voleybol için. O yüzden daha ağır ve sert. Ben pek sevmiyorum.
 2. Ayakkabı Tavsiyesi

  Wave medal serisi de wave drive serisi de geniş ayakkabılar. Butterfly energy force veya Adidas tenzone vs gibi ayakkabılar daha dar kalıplı. Dolayısıyla mizuno tavsiye ederim. Ama fiyatları malum.
 3. Yeni bir Waldner geliyor.

 4. Yeni bir Waldner geliyor.

  Finalde daha önce 4-0 yendiği cinliye yenilip 2. Olmuş. Hiç önemli değil, bu çocuk yetenekli, çalışırsa Avrupa'nın yeni umudu olur.
 5. Tekniğini, oyun zekasını çok beğendim. Çocuk Waldner gibi oynuyor, fransizka'nin timo boll'un özentisi olması gibi değil. Gerçekten çok çok umutluyum, şu yaşında kazanır kaybeder beni ilgilendirmez ama bu çocuk geleceğin Chinese killer'i olabilecek bir çocuk.
 6. Cornilleau Nasıl ?

  Bu lastikler subazli yapıştırıcı değil klasik yapıştırıcılar için üretilmiş gibi bir ibare yazmışlar. Klasik bir lastik diyor. Dolayısıyla spinli olabilir ama pek fazla atmaz gibi geliyor bana.
 7. Cevat abi, Gencay hep vardı ama şimdi süper lig oyuncuları yine süper lig oyuncuları ile eş olmuş. Dolayısıyla iş imkansız hale geliyor :)
 8. 10 gibi başlar. 2 sene önce final oynamıştık, şimdi gelenlere bakıyorum da gruptan çıksak iyi :) maşallah süper lig oyuncuları Fink atıyor...
 9. Kulüpte oynayan arkadaşlar ?

  Takımda oyuncu sayısı sınırsız ama genelde 4 kişi olur 3u oynar. Takımlarda hiç para almayan, para almayıp ekipmanı alınan, hem para hem ekipmanı verilenler var. Ligine ve oyuncusuna göre değişir. Parası da oyuncusuna göre değişir.
 10. Ptt ukim takilan ürün

  Hocam siz 1500 euroyu geçen bir mal mı sipariş ettiniz? Veya yasaklı olan yiyecek, parfüm, kozmetik vs gibi bir ürün mu aldınız? Normalde ukim'e ürün takılmaz. 30euroyu geçerse vergisi hesaplanır ve %18 KDV tutarini sizin adresinize gelen PTT görevlisine verip ürünü alırsınız.
 11. Bisikletle gidelim mı Rıdvan?
 12. DENGELİ TAHTA

  Bu arada yasaka, extra adlı modeli artık sweden extra adıyla üretmeye devam ediyor.
 13. Xiom 7.0 s mi Toplama Raket mi ?

  http://www.timtts.be/Shop/index.php?main_page=product_info&cPath=83_124_85&products_id=713 İngilizce biliyorsan ve kredi kartın varsa 37 euroya kargo dahil başlangıç için uygun toplama raketin olabilir.
 14. Sayın TSuBaSa Konuya Buyurun

  Bana ve bir iki diğer üyeye hakaret ettiniz. Forumdan atılacakken kendiniz üyeliğinizi sildirttiniz ( o zaman nick KTM idi) daha sonra bu nick ile geri döndünüz. Dönerken Ertan abiden de özür dilediniz diye hatırlıyorum. hatta eski konulardan birinde ben yine atıldığınızı sanıp böyle yazmıştım da siz "Atılmadık şekerim kovulduk ama hala yazıyoruz.." demiştiniz. Galiba atılmanıza karar verilmişti de siz önce davranıp üyeliği mi silmiştiniz hatırlamıyorum vallahi... kafama hep üyeliği sildik diye kodlamışım. Eskiden moderatördüm ve üyelerin özel mesajlaşmalarını görebiliyordum. O yüzden sizin yalanlarınızı ve hakaretlerinizi gözümle gördüm. Mesela x bir üyeye özel mesajınızda bana hakaret ederken, bana attığınız özel mesajınızda da x üyeye giydiriyordunuz. sonra x üyesine geri dönüp sen merak etme ben onu azarladım vs diyordunuz. Şimdi bunları kanıtlayacak vs halim yok. Ama Ertan abiye rica ederiz buraya kopyalayıp yapıştırabilir. Bu olaylar üzerinden 5 sene geçti. Sizle tartışacak halim de yok. Bıktım ve usandım. Buradan sizi tebrik ediyorum. Küfür edenler, moderatör şifresini kırıp ele geçirenler, özelden malzeme satanlar vs hepsi başka nick ile burada. Ama kurallara uyan, sinirlense de küfür etmeyen üyelerimiz boşa uğraştıklarını görmüş, soğumuş ve foruma girmez olmuş. Demek ki siz kazandınız biz kaybettik.
 15. YASAKA GATİEN EXTRA

  Neresi ilginç? Siz küfür edip forumdan atıldıktan sonra özür dileyip gelmediniz mı? Bu beyefendi bana küfür edip atılmadı mı? Bakınız hepiniz buradasınız. Ben niye kurallara uydum? Niye salak yerine konuyorum? Yazdıklarımın neresi yanlış? Neresi ilginç? Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar, face'ten yazar vs.