Bilal OLGUN

Üyeler
 • İçerik sayısı

  1.872
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  222

Topluluk Puanı

1.775 Çok İyi

Bilal OLGUN Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 19-04-1978

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Antakya
 • İlgi alanları
  Basketbol,Sinema,yüzme,masa tenisi

Erişim Bilgileri

 • MSN
  seytanlardaaglar@hotmail.com

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

2.691 profil görüntüleme
 1. Raket tutan el ralli içerisinde sahaya değebilir..kısa kısa itmelerde kolumuz ve elimizin dışı çoğunlukla değiyor..
 2. Neden bozulsun ki şuana kadar öğrendiğin şeyler oturmuştur..
 3. karşındaki spin çekerken keyif alabilirsin. Peki servis karşılamalarda, topu içeri bıraktıklarında sadece boş top veya sadece şut çekenlerde o kadar da zevkli olmayabilir. şuan sadece düz lastik ile kesiyorsun demek ki karşındaki o kadar kaliteli spin yapmıyor. Düz lastik ile topları yakalayıp kesmek çok çok zordur ve pütüre geçeyim diyeceksin işte o zaman bu kadar zevk alacakmısın :) farklı karakterde oyun ve lastikler
 4. Fh drive ( şutop ) yaptığınızda hemen hemen tüm çin lastiklerinde bu sorun vardır üst yüzey yumuşak alt yüzey sert olunca üstüne birde dinamik bir lastik olmayınca bu ses olacaktır. Nasıl aşarız? güzel booster yapar lastiği yumuşatıp hız kazandırırsanız çoğunlukla aşarsınız ama yinede biraz olacaktır.
 5. Hem sert hem off- çok zor. Bence bunlara takılmadan hem şuan oyununa bakmadan sana off- tahtanın bile hızlı geleceğine inanıyorum. Sadece all tahta alarak marka, model sertlik, yumuşaklık takılmadan oyunu nu geliştirmen tavsiyemdir. Sana tavsiye veren Nezih arkadaşımız iyi derecede amatör oyuncudur o off- kullanıyorsa sana çok fazla bile gelir.
 6. Korbel SK 7 FL sap Sorunsuz 250 lira pazarlıksız. T.boll ALC FL sap 1 ay kadar kullanıldı 500 lira. Nexy OLAM fl sap sıfır gibi 500 lira NExy ve Korbel SK yı alana Tenergy 05 2 antrenman kullanılmış ilandaki lastiğimi hediye edeceğim. 549 480 80 90 iletişim.
 7. T. Bollun son dünya şampiyonasında kullandığı kırmızı tenergy 05 BH lastiği elimde bulunmaktadır. kesilmemiş hali 95,75 gr ağırlığında lastikle oynuyor arkasında da yazılı. Piyasada satılan 05 lerden lastiklerden biraz daha sert ve bh kullandığı için biraz daha spinsiizdir. Bh blok tarzı oynayanlara öneririm fh için kullancak olanlar almasın kontrollü bir lastik sriverin steroidlisi. 300 lira alana yanında en son dünya şampiyonasında kullanılan topu hediye edeceğim. kırmızı rasant powersponge 10 antrenman kadar kullanıldı Dr. neabauer bulldog a göre kesilmiştir 60 lira kırmızı tenergy 05 2 antrenman oynandı carbonado 145 kesim 120 lira. 2 ürün alana kargo benden 549 480 80 90 iletişim
 8. Siteye yeni üye olacak kişilere de referans sistemi getirmeliyiz. Yeniden canlanmak için Eski forum üyelerini ve de bu işi pro seviyesinde yapan arkadaşları Mesela mytebletennisdeki gibi yeni çıkan lastik tahta v.s denemeleri ve yorumlamaları için gönüllü olmalarını sağlayabiliriz. Ülkemizde artık birçok satıcı var sadece açıklama kısmı yetmiyor onlar içinde satış adına alternatif olabilir. Ben forum buluşmalarına 1 yıldır veya daha uzun zamandır göremediğim arkadaşları görmek muhabbet etmek ve sonrasında yemek masasında eğlenmek ve gülmek için geliyorum. İlk gün Bora ile yaptığım maç bana yetti. 7 senedir tanışıyoruz ilk defa maç yaptık ve çok zevk aldım. Ben antrenmanı, maçı fazlasıyla forum dışında yerlerde bulabilirim. Artık her şehirde düzenlenen veteran turnuvaları ve aylık olarak düzenlenen dostluk liğleri var. Turnuva havasını ve maç tecrübesini kazanmaya oraya gidilebilir artık her ne kadar yetecekse.. Selamlar..
 9. Gece gündüz yolunu gözledik..pislik yapıp yine yeniden gelmedin..EEeee ünlü olunca maraba masa tenisi oynayanlar neyine demi
 10. O gece için başka 1 işimiz çıktığı için iptal etmek zorunda kalıyoruz..isimlerimizi silebilirsiniz..
 11. Bilal Olgun Gökhan Kaştaş
 12. gökhan kaştas gökhan kastas- mavi-samsun Cengiz Dikmetaş Cngz52-Ordu-mavi
 13. nittaku perimum ve bty G serisi olsa gerek ses ve dayanıklılık açısından hoşuma gitmiyor. ( premium olmayan nittaku çabuk kırılıyor bty kırılmasa da 1 idman sonra yumuşamaya başlıyor ) 3-4 antrenman sonra üzerindeki yazı silinmeye yüzeyi de parlamaya başlıyor ( eskiyen lastikler gibi ) bundan dolayı lastiğin üzerinde tutuculuk yapmadığından falso almadığını düşünüyorum. böyle olmasa bile bu duruma gelince kırılıyor. Belki fark eden vardır. Resmi maçlar dışında sürekli eski nesil toplar ile oynuyorum çokta benim için fark etmiyor. Maçtan 1 saat önce ısınınca hiç 1 fark olmuyor. O kadar para verip almaya gerek yok 1 lira eski top 3-5 lira yeni top üstüne birde yamukluk ve dayanma süresi çok az.