haruncoskun

Üyeler
 • İçerik sayısı

  338
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  11

Topluluk Puanı

125 Çok İyi

haruncoskun Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 23-01-1988

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  İstanbul

Erişim Bilgileri

 • MSN
  aaroncoskun@gmail.com
 • Web Sitesi
  http://www.facebook.com/aaroncoskun

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

5.716 profil görüntüleme
 1. Elimde ihtiyaç fazlası durumunda bulunan ürünleri uygun fiyata elden çıkarmayı düşünüyorum. Tahta: DHS Wang Liqin FL sap Minik bir iki vuruk haricinde kusursuz. Fiyat:100 lira Lastik: Xiom Vega Japan Siyah, 2.0mm, sıfır ambalajında. Fiyat:120 lira Pazarlık yok, iki ürünü alana kargo benden. Detaylı bilgi için: aaroncoskun@gmail.com ya da 5345517253 ile ulaşabilirsiniz.
 2. Merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar forum buluşmasına katılacak olduğum için son derece keyifliydim. 2-3 yıldır masatenisi sporundan uzaktım. Yeni bir şehir, yeni bir iş, evlilik, balayı derken artık masatenisiyle yeniden buluşacak olmanın heyecanını taşıyordum. Çok sevdiğim, saygı duyduğum, keşke aynı şehirde olsak ya da aynı şehirde olsak bile daha çok vakit geçirebilsek dediğim birçok abim ve arkadaşımla iki harika gün geçirmeyi umut ediyordum... Ancak işler hiç de beklediğim gibi olmadı. Müsabakalar iki farklı salonda oynandığı için ne diğer salondaki maçları izleyebildim ne de diğer salonda bulunan arkadaşlarla muhabbet edebilme şansını bulabildim. Kura adaletsizliği, buluşmaya katılabilmek için son dakika foruma üye olan elliden fazla oyuncu, "forum kültürü" olmayan, burada bir mesajı bile olmayan dolayısıyla da hiçbir amatöre tek kalem faydası olmamış kimselerin tahta, lastik,madalya ve türevi pekiştireçler hasebiyle buluşmaya katılmış olması benim için oldukça üzücüydü. Forumun birkaç demirbaşı ile de bu üzüntümü paylaştım. Umarım seneye böyle olmaz. Hâsılı kelâm, dün biraz fazla zorladım sanırım ve sıcak olduğu için de anlayamamışım. Sakatlandığım için bugünkü müsabakalara katılamıyorum. Ancak benim için asıl üzücü olan derece yapıp kürsüye çıkamayacak olmak falan değil, Türkiye'nin çeşitli illerinden yüzlerce-binlerce mesafe kat edip buraya gelmiş olan abilerimi arkadaşlarımı bir gün daha göremeyecek olmam. Pendik Masatenisi Ailesine de bir parantez açıp yazımı bitiyorum. Kimseden ses çıkmadığı bir dönemde taşın altına elinizi sokarak böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğiniz için size şükranlarımı sunuyorum. Genç arkadaşlar oldukça yetenekliler ve umarım çok başarılı olurlar. Binaenaleyh umarım bir daha İstanbul, Ankara vb bir ilde "Forum Buluşması" düzenlenmez. Sevgiyle kalın.
 3. Teşekkür ederim Mehmet abi
 4. Merhaba, Ümraniye'den salona nasıl gelebilirim? Adres ve kullanabileceğim toplu taşıma araçları hususunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
 5. Merhaba, Ümraniye'den salona nasıl gelebilirim? Adres ve kullanabileceğim toplu taşıma araçları hususunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
 6. Harun Coşkun, renk olarak neyi uygun görürseniz o renkte oynarım.
 7. Tarih henüz belli değilken bir ricada bulunayım. Umarım 20 Temmuz sonrası olur. Daha erken olursa katılamayacağım. Temmuzun ilk iki haftası düğün ve beraberinde balayı muhabbeti ile geçecek.
 8. Güzel haber, umarım tarih de güzel olur. Şu ana kadar sadece üç buluşmaya katılabildim ki birinde ev sahibiydim. Tarih güzel olursa sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarım.
 9. Hayırlı olsun Selim abi.
 10. Hoş geldiniz Levent Bey
 11. Adana olabilir, Bursa da olabilir. Yeter ki uygun bir tarihte olsun, bizler de değerli masatenisi dostlarıyla buluşmayı ertelemeyelim.
 12. İl antrenörü Melih, bir de emekli komutan vardı orta düzeyde.. Antrenörün numarasını verebilirim Bilal abi eğer istersen.. Aynı zamanda da üniversite takımında oynayan Amasyalı Murat ve Sinoplu genç bir arkadaş da Kastamonu'da..
 13. Bir iki yıla kalmaz, ihtiyacım olacak gibi görünüyor :) Hayırlı olsun, iyi çalışmalar.
 14. Hanno maç topları gayet iyi, ancak antrenman topları hakkında bir bilgim yok. Tek bildiğim iki farklı kalitede antrenman topu olduğu. Yani 3 çeşit Hanno top var. İkisi antrenman topu ve biri de maç topu. Öğrencilerimiz de şu ana kadar en çok Hanno maç topundan keyif aldılar.
 15. Benim kırmızı olduğum bir yerde, Furkan Çırpıntı ve Yıldıray Elbaşı da kırmızıdır. Gençler hayli iyiler.