haruncoskun

Üyeler
 • İçerik sayısı

  343
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  14

haruncoskun en son 8 Ekim tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

131 Çok İyi

haruncoskun Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 23-01-1988

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  İstanbul

Erişim Bilgileri

 • MSN
  aaroncoskun@gmail.com
 • Web Sitesi
  http://www.facebook.com/aaroncoskun

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

6.355 profil görüntüleme
 1. Forum Buluşması Öneriler

  Ahmet Abi, harika görüntüler. Fotoğrafları gezi yazılarıyla süslemen de pek hoş olmuş. Sevgi ve selamlar.
 2. Forum Buluşması Öneriler

  Evet, Ozan haklısın; ne yazık ki ulaşım açısından pek fazla seçenek bulunmuyor. Ya karayolu tercih edilecek ya da Trabzon'a uçakla gelinip oradan da 45 dakikalık bir yolculukla Rize'ye ulaşılacak. Ancak İstanbul'a ya da diğer büyük şehirlere uzak oluşunun da avantajları yok değil. Misal olarak buluşmayı turnuva olarak gören arkadaşlar yerine sohbet etmek, forumdaşları görmek ve büyük şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen arkadaşlar bu buluşmaya katılacaktır. Ve bu da forum kültürüyle çelişmeyen bir buluşma ortamı sağlayacaktır bizlere. "Tekrar Rize olur mu?" diye sormamın iki nedeni var: ilk nedeni hatırlayabildiğim kadarıyla buluşmadan hemen hemen herkesin mutlu ayrılmasıydı, ikinci neden ise yeni bir buluşma için henüz bir adayın konuşulmuyor olması. Ben de 2 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum ancak şayet çoğunluk "Rize'de buluşma yapılsın" görüşünde birleşirse buluşmayı üstlenmeyi düşünüyorum. Kalacak yer, gezilecek alanlar, sponsor vb unsurları sizler için halledebilirim diye düşünüyorum. İyi masalar, güzel bir salon da cabası. Ancak bana erkenden haber vermeniz gerekiyor ki tüm bunların plan-programını erkenden yürütüp yine herkesin mutlu olduğu (bu ne kadar imkansız gibi görünse de) bir buluşma düzenleyebileyim.
 3. Forum Buluşması Öneriler

  Tekrar Rize'de yapılsa ben katılırım diyen kimler var acaba?
 4. Forum Buluşması Öneriler

  Forum buluşmasına ilişkin alınan bir karar, atılan somut bir adım var mı? Bir de başka bir sorum olacak: 2010'da Rize`de yapilan bulusmayi hatirlayan arkadaslar bu bulusmaya iliskin ne hatirliyorlar? Tekrar Rize'de bir buluşma düzenlemesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
 5. Cornilleau lastikleri bilen kullanan var mı?

  Daha evvel Cornilleau Pro GT S39 ile oynadım. Oynaması keyifli, kontrollü ve bana göre yeteri kadar spin üreten bir lastikti. Levend Bey'in de dediği gibi Avrupa lastikleri aynı fabrikada üretiliyor ve benzer özellikler taşıyor. Dolayısıyla da birbirlerine pek üstünlük sağladığını ben gözlemlemedim. Her markanın tıpkı akıllı telefonlardaki gibi bir amiral gemisi var ve her seviye ve oyun tarzına göre de çeşitlilik sağladığı ürünler mevcut. Misal olarak şu an Gewo Hype XT Pro 50 ile oynuyorum. Lastiğin Cornilleau markasındaki muadili Target Ultim 50. Donic markasındaki muadili Blufire JP01 gibi. Tıpatıp aynı değiller belki ama birbir özelliklerini büyük ölçüde taşırlar. Eskiden çok fazla sayıda tahta lastik dener, en iyiyi bulmaya çalışırdım. Ama artık off sınıf herhangi bir lastikle oynayabilirim diye düşünüyorum. Neticede aşağı yukarı aynı klasmandaki lastikler benzer özellikler taşıyor.
 6. Merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar forum buluşmasına katılacak olduğum için son derece keyifliydim. 2-3 yıldır masatenisi sporundan uzaktım. Yeni bir şehir, yeni bir iş, evlilik, balayı derken artık masatenisiyle yeniden buluşacak olmanın heyecanını taşıyordum. Çok sevdiğim, saygı duyduğum, keşke aynı şehirde olsak ya da aynı şehirde olsak bile daha çok vakit geçirebilsek dediğim birçok abim ve arkadaşımla iki harika gün geçirmeyi umut ediyordum... Ancak işler hiç de beklediğim gibi olmadı. Müsabakalar iki farklı salonda oynandığı için ne diğer salondaki maçları izleyebildim ne de diğer salonda bulunan arkadaşlarla muhabbet edebilme şansını bulabildim. Kura adaletsizliği, buluşmaya katılabilmek için son dakika foruma üye olan elliden fazla oyuncu, "forum kültürü" olmayan, burada bir mesajı bile olmayan dolayısıyla da hiçbir amatöre tek kalem faydası olmamış kimselerin tahta, lastik,madalya ve türevi pekiştireçler hasebiyle buluşmaya katılmış olması benim için oldukça üzücüydü. Forumun birkaç demirbaşı ile de bu üzüntümü paylaştım. Umarım seneye böyle olmaz. Hâsılı kelâm, dün biraz fazla zorladım sanırım ve sıcak olduğu için de anlayamamışım. Sakatlandığım için bugünkü müsabakalara katılamıyorum. Ancak benim için asıl üzücü olan derece yapıp kürsüye çıkamayacak olmak falan değil, Türkiye'nin çeşitli illerinden yüzlerce-binlerce mesafe kat edip buraya gelmiş olan abilerimi arkadaşlarımı bir gün daha göremeyecek olmam. Pendik Masatenisi Ailesine de bir parantez açıp yazımı bitiyorum. Kimseden ses çıkmadığı bir dönemde taşın altına elinizi sokarak böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğiniz için size şükranlarımı sunuyorum. Genç arkadaşlar oldukça yetenekliler ve umarım çok başarılı olurlar. Binaenaleyh umarım bir daha İstanbul, Ankara vb bir ilde "Forum Buluşması" düzenlenmez. Sevgiyle kalın.
 7. Teşekkür ederim Mehmet abi
 8. Merhaba, Ümraniye'den salona nasıl gelebilirim? Adres ve kullanabileceğim toplu taşıma araçları hususunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
 9. Merhaba, Ümraniye'den salona nasıl gelebilirim? Adres ve kullanabileceğim toplu taşıma araçları hususunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
 10. Harun Coşkun, renk olarak neyi uygun görürseniz o renkte oynarım.
 11. 13. Forum Buluşması Ne Durumda?

  Tarih henüz belli değilken bir ricada bulunayım. Umarım 20 Temmuz sonrası olur. Daha erken olursa katılamayacağım. Temmuzun ilk iki haftası düğün ve beraberinde balayı muhabbeti ile geçecek.
 12. 13. Forum Buluşması Ne Durumda?

  Güzel haber, umarım tarih de güzel olur. Şu ana kadar sadece üç buluşmaya katılabildim ki birinde ev sahibiydim. Tarih güzel olursa sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarım.
 13. Yeni Moderatörümüz

  Hayırlı olsun Selim abi.
 14. Yeni Forum Üyesi

  Hoş geldiniz Levent Bey
 15. 13. Forum Buluşması Ne Durumda?

  Adana olabilir, Bursa da olabilir. Yeter ki uygun bir tarihte olsun, bizler de değerli masatenisi dostlarıyla buluşmayı ertelemeyelim.