ozgur seker

Üyeler
 • İçerik sayısı

  632
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  7

Topluluk Puanı

54 Çok İyi

ozgur seker Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 06-06-1993

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  Bursa / İstanbul

Erişim Bilgileri

 • MSN
  oseker16@ku.edu.tr

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

536 profil görüntüleme
 1. Defansa geçiş hk

  Geri bildirim vermeyi unuttum. Bu konuyu açtıktan 4-5 gün sonra defans oynamaya başladım. Korbel off- tahta üzerine tibhar rapid soft(fh) ve tsp curl p-1 (bh) ile. Uzun pütüre alışması ve refleksleri oturtması zaman alacak daha ama gene de bir iki hafta sonra önceden başa baş maç yaptığım kişilerle gene başa baş maç yapabiliyorum. Ekstradan defans oynamak ayrıca keyif veriyor. Sıkılınca fh hücuma da geçiliyor falan güzel yani ama bu sefer tabi hücuma kalkınca normalde önceden kesin sayı aldığın vuruş bu sefer çok rahat bloklanıyor. Onun ayarını henüz oturtamadım :)
 2. Defansa geçiş hk

  Umarım öyledir :) denemeye karar verdim
 3. Defansa geçiş hk

  İki tip raket de bulundurup bazen defans bazen atak oyun oynamak eli çok mu bozar peki?
 4. Merhabalar, antrenmanlarda karşımdaki oyuncu spin çekerken normal hücum raketimle kesmekten aşırı keyif aldığım için defans oynamaya mı başlasam diye düşünmeye başladım. Defans oynarken çok daha fazla keyif alırım gibi hissediyorum. Ama dezavantajları ve avantajları ne olur, ne önerirsiniz? Özellikle defans oynayanlardan gelecek cevapları bekliyorum
 5. Forum Buluşması Öneriler

  Ancak bakabildim, konuyu da canlandırmış olurum bahaneyle. Okuduklarımdan anladığım kadarıyla istenilen temel turnuva/rekabet yerine muhabbetin/tanışmanın öne çıkması. Katılımcılara getirilecek kısıtların temel amacı da bu. (Bu kısımda farklı düşünenler varsa söylesin. Böyle bir amaç gözetmeksizin sadece dışardan insan gelmemesini de isteyebilirsiniz) Amacın bu olduğunu düşünerek, katılım için ağır şartlar koymak yerine(gene de üyelik tarihi, post sayısı gibi şeylere karşı değilim), turnuva niyetiyle gelenlerin gelme isteğini düşürecek düzenlemeler yapılabilir. Bireysel yerine, iki gün takım maçları yapılabilir. Takım maçları da turnuva değil lig usulü yapılabilir. Burada nasıl düzenleme olur bilmiyorum ama değişikliklerdeki amacın rekabet için gelecek insanların ilgisini düşürmek olması gerektiğini düşünüyorum. Bir de serbest masa fikri katılımın çok olduğu bi yerde uygulaması zor gözüküyor ama çok hoşuma gitti. Masatenisi masası olmasa bile çay içme masası bile olabilir İki kere katıldım, ikisinde de takım arkadaşlarım haricinde pek insanla tanışamadım. Benim gibi introvertler için çok zor bir olay bu. Masaların dışında da insanların birbirleriyle tanışmak muhabbet etmek için oturabileceği yerler güzel olur gibi geliyor.
 6. 5 yıl sonra foruma post yazcam, heyecanlıyım. Ama zaten yazılacak herşey yazılmış. :) 2009-2012 arasında forumda kısmen aktif bir üyeydim. 2012 Kocaeli forum buluşmasına da katılmıştım. Sonrasında forumdan bağımsız olarak spordan baya bi elimi çektim. Forumdan da öyle. Bu sene tekrar sahalara dönmeye başladım, tarih de yaz okuluna denk gelince katılabildim. Forum buluşmalarının en güzel yanı takım maçlarında aynı takıma düşüp tanıştığım insanlar oluyor. Maçlar tamam ama maç aralarındaki muhabbet vesaire. İki seferdir de içimde burukluğu kalan forumda o zamanlar post yazan / postlarını okuduğum insanlarla tanışamamış olmak oldu. Bu büyük oranda benim introvert birisi olmamla alakalı. Mesela 8 sene önce ilk raketimi aldığım Çağan abiyle iki buluşmadır tanışamadım :) Biraz da kalabalık dolayısıyla turnuva sırasında buna fırsat kalmamasından dolayı olabilir. Tekrar foruma girmeye başladım ama ne zamandır altına yazacak konu bulamıyordum, buraya damladım hemen Bu sene ile alakalı da söylenenlere ek olarak şunu eklemek istedim, hakem çocuklar çok sempatikti. Hepsini çok sevdim :)
 7. Özgür Şeker, ozgur seker, açık mavi ya da koyu yeşil, Bursa
 8. 9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

  inşallah İzmitte görüşürüz Faik hocam
 9. Karışık Çiftlerde Türkiye Avrupa İkincisi

  bu samara bizim FB'deki Samara mı?
 10. Joo & Jun = Çaresizlik

  o kadar kısa nasıl bırakılır yaa, hayran kaldım kısa toplarına
 11. Liu Guoliang Ile 2012 Olimpiyatları Hakkında Yapılan Röportaj

  Soruyu soran muhabir Ma Long'a ayıp etmiş.
 12. Timo Boll Japonya Acikta 4-3 Kaybetti...

  Oh Sang Eun backhand şovunu yapmış.
 13. Jun Mizutani - Oh Sang Eun (Japan Open 2012 - Final)

  çok sevdiğim iki oyuncuyu böyle kaliteli bir maç çıkarırken görmek çok güzel. Mizutaninin Oh Sang Eun'a karşı bu kadar baskın oynayabileceğini düşünmezdim. Çok iyi oynamış Mizutani. O meşhur sayılar zaten harika.
 14. salon fotoğrafı hakkaten çok hoşuma gitti. Orada oynamanın zevki ne güzeldir.
 15. 9.forum Buluşması Katılımcı Kayıt Listesi

  Özgür Şeker KYK da kalmaya çok istekliyim. Beni de KYK'ya yazarsanız sevinirim.