Ertan

Yöneticiler
 • İçerik sayısı

  1.692
 • Kayıt Tarihi

 • Son ziyaret

 • Kazandığı gün sayısı

  37

Ertan en son 13 Mart tarihinde kazandı

En beğenilen içerik seçildi

Topluluk Puanı

339 Çok İyi

Ertan Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 27 Mart

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet:
  Bay
 • Şehir / Semt:
  İstanbul - Merdivenköy - Kadıköy
 • İlgi alanları
  Fotoğraf, Müzik

Yakınlardaki profil ziyaretçileri

3.277 profil görüntüleme
 1. Düzelmiş olması lazım.
 2. Konu içine konuyu görüntüleyenleri de ekledim.
 3. Kayıt tarihleri üye adının üzerine gelince görülüyor. Üye adını tıklayınca açılan sayfanın üst kısmında da görülüyor. İmzaların tanımı kapalıymış açtım. Çalışması lazım. Bir de en son hareket gören konular listesini forum içinden veya konu içinden kaldırmak mümkün. Sadece ana sayfada da olabilir. Genel istek üzerine değiştirebiliriz. Sayfaların alt kısmında şu an forumda olanlar gösteriliyor. İstenilirse bunun yerine forum veya konu içinde kimlerin olduğu gösterilebilir. Fakat fazla kişi aynı anda konuda olmayacağı için genelde boş olur.
 4. Onu ben keşfettim de herkesin sayfasında görünüyor mu diye merak ediyordum. Altta da forumda olanların isimlerini ekledim
 5. Bi zahmet keşfedip bize de öğret
 6. Yeni görüntü bu şekilde olacak gibi. Ben de bir yandan keşfetmeye çalışıyorum.
 7. Onlara da bakacağım ama önce forum ile ilgili tercüme işleri var. Hazır bir tercüme buldum fakat hatalar var ve tekrar elden geçirmek gerekiyor.
 8. Tam tarayıcı derken neyi kastediyorsunuz?
 9. Forum yazılımının sürümü çok eski kaldığı için güncellemek zorunda kaldık. Güncelleme için ön şart olarak database in karakter kodunun dönüştürülmesi gerekiyordu. Riskli bir işlem olduğu için de hep kaytarıyordum. Dün bütün gün süren işlemlerden sonra son sürüme geçtik. Sadece database işlemi 6 saat sürdü. Stresli bekleyiş de cabası. Eskiden yaptığımız tüm değişikler, Türkçe de dahil hepsi sıfırlandı. Zaman içinde hepsi yeniden yapılacak. Forumda gördüğünüz eksiklik yanlış tercüme vs varsa bu konunun altına yazabilirsiniz.
 10. Güncelleme 2-3-2017 Perşembe günü yapılacak. Saat 10:00 gibi başlayacağız. Süre belli değil.
 11. Forum bugün öğleden sonra güncelleme için kapalı olacaktır. Büyük bir güncelleme yapılacak. Sorun çıkma ihtimali de var. Bu yüzden ne kadar süreceği belirsiz.
 12. XO SPecial kullanıyordum buna geçince "neden daha önce deneyip geçmedim" diye kendi kendime kızdım. Bana o kadar iyi geldi.
 13. Bende normal (large olmayan) var. Düz sap. Onunla karşılaştırabilirsiniz.
 14. http://www.masatenisi.org/forums/forum/28-ystanbul-anadolu-yakasy/
 15. Bence de fazla dayanmaz. Süngersiz ise daha da az dayanır. Uzun pütür lastiklerin pütürleri devamlı esnediği için dipleri ayrılmaya başlar. Tamamen dökülmese de işlevini yapamaz duruma gelir. Kısa pütürler normal lastiklere göre daha uzun dayanır.