Liderler Panosu


Beğenilen İçerik

Tüm bölümlerde 24-05-2017 tarihinden itibaren en beğenilen içerik

 1. 12 beğeni
  Tüm forum üyelerine merhabalar, Bildiğiniz gibi geçen yıl 13.Forum buluşmasına Pendik Belediye Spor olarak ev sahipliği yapmıştık. Forumdaki yazışmalardan gördüğüm kadarı ile bu sene için bir çalışma başlamamış. Geçen yıl yaptığımız organizasyonda 17 masalık salonumuz, ödüller, hediyeler, ücretsiz anı tişörtleri, yemek ikramları, gün boyu çay kahve ikramı, ürün stantları, otellere servis imkanı, kusursuz turnuva zamanlaması ve planlaması ile güzel bir organizasyon gerçekleştirmiştik. Eğer talep olması durumunda bu sene ki organizasyonu da çok daha güzel bir şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Saygılar...
 2. 9 beğeni
  Tüm forum üyelerine ve masa tenisi severlere selamlar, Geçen sene organizasyonunu üstlendiğimiz masatenisi.org forum buluşması ve turnuvasına bu sene de ev sahipliği yapacağız. Turnuva tarihi olarak 22-23 Temmuz 2017 netleşmiştir. Turnuvaya katılmayı planlayan arkadaşlar bu tarihlere göre şimdiden hazırlık yapabilir. Turnuva içeriği hakkında, hediyeler, ödüller, yeme-içme, konaklama, anı tişörtleri gibi bilgiler en kısa zamanda sizlerle paylaşılacaktır. Amacımız geçen seneye göre çok daha güzel ve daha yüksek katılımlı bir turnuva yapmak. Katılım için isimleri yazabileceğiniz yeni bir konu başlığı açacağız. İsimleri daha sonradan o konu başlığı altında yazmanızı rica edeceğiz. Şimdiden 22-23 Temmuz'da görüşmek dileği ile sizleri bekliyoruz :)
 3. 8 beğeni
  çekim çok güzel Fh loop nasıl yapılırın en güzel görüntülerinden
 4. 7 beğeni
 5. 7 beğeni
  Mehmet Bey'e katılıyorum. Forum buluşması ifadesinden anladığım, bu forumda yazışan, bilgi paylaşan kişilerin bir araya gelmesi ve gelmişken de masa tenisi oynamaları. Turnuva ise her hafta bir çok kulüpte yapılıyor zaten. İsteyen 10-15 TL bedel ile katılabilir. Ben bir daha görmeyeceğim ya da forumda yazısını okumadığım kişilerle tanışsam bir araya gelsem ne olur, gelmesem ne olur?
 6. 7 beğeni
  Milli hedefler, milli irade yalnız bir kişinin düşünmesinden değil, bütün milletin arzularının, emellerinin birleşmesinden ibarettir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
 7. 6 beğeni
 8. 6 beğeni
  Murat merhaba, Bu habere çok sevindim, hayırlısı olsun. Bu sene organizasyonun çıtasını geçen seneden daha da yukarılara taşıyarak yeni bir ilke imza atarak çok güzel bir turnuva olacağına eminim. Allah kolaylıklar versin diyerek şimdiden başarılar diliyorum. Selamlar, Buradan ayrıca forum yönetimine de tekrar bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu bir forum buluşması olup, bu buluşmaya masatenisi.org sitesine üye olmayan(son 2 ay üye olanlarda dahil) kişilerin kesinlikle katılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yoksa iş buluşma ve kaynaşma amacından çok uzaklaşıp, tamamen profesyonelce kazanma hırsı öne çıkıp haksız rekabet oluşturmakta ve alakasız sayıda insanların katılımdan dolayı hem çok fazla zaman kaybı oluyor hem de tatsız durumlar oluşabiliyor.
 9. 5 beğeni
  Levent hocam, o iş zaten iyice rayından çıktı..Arkadaşlar mütevazilik ten mi? yoksa kazanma hırsından mı? gerçek renklerini bir türlü belli etmek istemiyorlar nedense..Ama geçen seneki gibi; Bora,Çağan gibi forum üyelerini iyi tanıyan eski arkadaşlardan oluşacak olan komisyonun, sanırım renk konusunda düzenlemeler yapması elzem olacaktır.Ayrıca renklerin koyu-açık şeklinde tanımlanması daha adaletli takımların oluşumuna katkı sağlayacaktır..Üst düzey lig oyuncularının koyu kırmızı,koyu mavilikten hasbelkader kırmızı yetersizliğinden dolayı kırmızıya terfi edenlerin açık kırmızı olması nedeni ile; kura çekiminde bunun dikkate alınması önemlidir diye düşünüyorum. Örneğin;1.takım: koyu kırmızı oyuncu+açık mavi oyuncu+yeşil oyuncu 2. takım: açık kırmızı oyuncu+koyu mavi oyuncu+yeşil oyuncu gibi gibii... Not: Her sene mavi yazdırmama rağmen kırmızı yetersizliğinden midir,yoksa pis pütürcü olmamdan mıdır bilmem,Bahadır Bulutlar,Mehmet Yılık gibi üstadların yanında arkadaşların teveccüh gösterip beni kırmızı yapmaları benim için ayrıca bir onur kaynağıdır..Onun içündür kii bu sene renk falan belirtmiyor, komisyonun takdirine bırakıyorum.. Herkese Selamlar..
 10. 5 beğeni
  cok pis bilmeden konusurum ben al gene konusayım sana okuyamadıgınız / karsılamayı bilmediginiz servisin bahanesi solak olmak degildir. gene bilip bilmeden konustum, ne terbiyesiz bir insanmısım.
 11. 5 beğeni
  Ben backhandden çakmak,forehandden ittirmek istiyorum. Öğretebilir misin?
 12. 5 beğeni
  ya tabiiki malin ama bu SERVİSÇİ neden demek ya ? servis kullanan desek servis atan desek daha doğru değilmi benim en iyi hatırladığım servisçi süleyman abi idi 10 dakikada okula götürür 5 dakikada geri getirirdi:))))
 13. 4 beğeni
  Bilal Olgun ve Tahsin Kalay kendilerini yeşil yazdırmış buna peşin peşin itiraz ediyorum,kendilerine başka bir renk seçsinler :)
 14. 4 beğeni
  geçen sene pendikli canavar miniklerin elinden ucuz kurtuldunuz forum ahalisi... bakalım bu sefer ne yapacaksınız anlatırsınız artık servis şöyle atılır spin böyle çekilir zattiri zuttiri
 15. 4 beğeni
 16. 4 beğeni
 17. 3 beğeni
  Merhaba Arkadaşlar 22-23 Temmuz 2017 Tarihlerinde Pendik Belediye Spor olarak organize edeceğimiz masatenisi.org forum buluşması ve turnuvası için isimlerimizi bu konu başlığı altında yazmaya başlayabiliriz. KIRMIZI = Oyun seviyesi iyi olan oyuncular MAVİ = Orta seviye oyuncular YEŞİL = Düşük seviye oyuncular Seviyeleri yazarken lütfen seviye tercihimizin doğruluğuna özen gösterelim. Belirlenen seviyeler organizasyon komitesi tarafından gerekli görüldüğünde değiştirilebilir. ÖNEMLİ NOT : Burada yazılmış olan renkler oyuncuların kendi belirttikleri renklerdir. Fakat organizasyon komitesi her oyuncu için değerlendirme yaparak olması gereken renge kaydırma yapacaktır. Ayrıca her renk için olabildiğince açık kırmızı - koyu kırmızı gibi de kategorilendirme yapılacaktır. Amaç en adaletli şekilde takımları oluşturmaktır. BORA DİLERİ - İSTANBUL MUSTAFA ÖZKAYMAZ - İSTANBUL ABDULKADİR TAŞÇI - İSTANBUL MEHMET YILIK - İSTANBUL MÜCAHİT GÜVEN - İSTANBUL RIZA KOLAYLI - İSTANBUL SERVET BAYDAR - İSTANBUL ÖMER ERDOĞAN - İSTANBUL AYDIN DEMİRKOL - BURSA ÖVGÜ YILDIZ - İSTANBUL ADEM GÜNEŞOĞLU - SAMSUN ENES CAMBAZLAR - KOCAELİ ONUR SEYMEN - KOCAELİ ERK SALTAN - KOCAELİ BERKAY KORTÜRK - KOCAELİ ATAKAN BİLGİLİ - İSTANBUL MURAT AYABAKTI - TOKAT CEM BERKE ALPAK - İSTANBUL CEMAL DURANLI - ???????? EMRE ADIGÜZEL - İSTANBUL OSMAN GÜNAL - İSTANBUL HAKAN KIRIK - İSTANBUL NEZİH MUHARREM OKTAY - İSTANBUL YALÇIN YAZGAN - İSTANBUL SADİ ÖZKAN - İSTANBUL ZİHNİ TUNAY - ???????? BURAK KALYONCU - BURSA ÖZGÜR OZAN YILMAZ - İSTANBUL AYTEKİN AKDENİZ - BURSA KEMAL CEYHAN - TOKAT NECATİ KÖSEDAĞ - GİRESUN LEVENT ÜNÜVAR - İSTANBUL TAHSİN KALAY - ???????? ERDAL ÖRDEK - ANTAKYA MEHMET ERTAV - MERSİN EKREM DEMİRCİ - İSTANBUL AYHAN ÖZKAYMAZ - İSTANBUL BİLAL OLGUN - ANTAKYA ÇAĞAN DAĞISTAN - ????????? MEHMET DOĞAN - ????????? BİLAL TÜRKÖZ - İSTANBUL RECEP KOTAN - İSTANBUL FATİH ADCI - İSTANBUL DÜNDAR DURSUN - İSTANBUL RIDVAN ŞAHİN - İSTANBUL HASAN CİNS - İSTANBUL OSMAN BIÇAKÇI - İSTANBUL ABDÜLKERİM YILDIRIM - İSTANBUL BEKİR AKYOL - İSTANBUL DİKKAT LÜTFEN ÜYELER BU ŞEKİLDE BULUŞMAYA İSİMLERİNİ KAYIT ETTİRSİNLER Karışıklığın önüne geçilmesi hayatı kolaylaştırmak adına.. Fazla nicklerde ki isimler silinecek. Bilgilerinize 1- Gerçek İsimleri 2-Forum Üye İsimleri (nickleri) 3-Oyun Seviyeleri. 4-Katıldığınız Şehir
 18. 3 beğeni
 19. 3 beğeni
  Forum Buluşmasında İsimlerinin yanında üye nickleri olmayan kişileri üyelik vasıflarına sahip olmadıklarını varsayıp sileceğim.. Bilgilerinize.
 20. 3 beğeni
  Mizutani maçı falan vermemiş. Bariz belli topları bu kadar çok kaçırmasının sebebi ise karşısındaki çocuğun hızı. Dikkat edin toplara vurma zamanı diğer sporculara göre daha erken.Üstelik masa üstünde spin şut karışımı vuruşları hızlı gidiyor .Bu bir sonraki vuruş için zaman kazandırıyor buda pozisyonuna yansıyor.
 21. 3 beğeni
  Fenerbahçe 80-64 'lük skorla Yunanistan ekibi Olimpiakos'u yenerek şampiyon oldu. Tebrikler Fenerbahçe ye.... Not .... Bu başarıyı... Ülkemizin Milli seviyede bir başarısı olarak düşünün. Taraftar takımı gibi düşünerek lütfen bir şey yazmayın...
 22. 2 beğeni
  Abi mrb, Sakatlığım tekrar nüksettiği için yeşil yazdım. Diğer arkadaşlara haksızlık olmasın. Foruma kadar iyi olursam renk sorun olmaz...kazanma hırsı olmaz bizim için, önemli olan orada olup 2 kelam etmek dostlarla
 23. 2 beğeni
  İlk mesaj düzenlense de katılımcı listesini görsek süper olacak:)
 24. 2 beğeni
  Mahcup ettiniz şimdi siz beni ...renk hatası yapmışım....Uçuk pembe olarak hemen düzeltmem lazım... Sıkıntının her türlüsü var.. ..Ramazan ayında doğmuş olsak iyi imiş ......sıkıntı ayında doğmuşuz...
 25. 2 beğeni
  Sayın Bellek ! Sizin de renginiz pembe gözüküyor. Malum pembe renk, sadece Pazar günü katılacakların rengi... Cumartesi sizi göremiyeceksek bi türlü, rengi yanlış yazdıysanız başka türlü sıkıntı var demektir
 26. 2 beğeni
  1-Sadi Özkan 2-Sadi Özkan 3-Mavi 4-İstanbul
 27. 2 beğeni
  Rıdvan Şahin nickname=Rıdvan açık yeşil istanbul
 28. 2 beğeni
  Bu kız Türkiye'de olsa milli takım oyuncu ve antrenörlüğü yapabilir
 29. 2 beğeni
  Üniversiteye giriş sınavları bu gün başladı..Sınava giren arkadaşların başarılı olmasını dilerim... Şansınız bol olsun diyelim..
 30. 2 beğeni
  Mustafa Özkaymaz mustafaozkaymaze Kırmızı Ekrem Demirci ekrem278 Yeşil Ayhan Özkaymaz aozkaymaz Yeşil Abdulkadir Tascı a.kadirtasci Kırmızı Gecen sene oldugu gibi bu sene de varız İstanbul tayfası olarak
 31. 2 beğeni
  Levent Ünüvar, ledo, İstanbul, yeşil (geçen yıl sarıya yakın açık yeşildi, bu yıl maviye yakın koyu yeşil oldu.)
 32. 2 beğeni
 33. 2 beğeni
  Konu Başlığı.. 14.masatenisi.org FORUM BULUŞMASI Tanışma.....kaynaşma....birazda oynaşma.... Turnuvalar ortamı arenaya çevirir...Hırs yaparız, geriliriz...Baltalar (raketler) havada uçuşur... Turnuva değil sevgili Hocam FORUM BULUŞMASI..
 34. 2 beğeni
  Bizler boşuna yakınıyoruz...malzeme fiyatlarının yüksekliğinden...Sponsorları ne yapsın masrafları bizlerden çıkaracaklar..... Sponsorlar bakıyor bu videoyu kimler izliyor... yazın bunların hesabına üçer beşer malzeme paralarını..bak bir daha bizim videoları seyredebiliyorlar mı.. Adamlar kurnaz ..şiir gibi oyuncuları bizlere izlettiriyorlar...Bizlerde elbetteki bunlar gibi oynamak istiyoruz..Hangi lastik hangi tahta derken bas bas paraları Leyla ya...yok malzemeye....
 35. 2 beğeni
  Pendik Belediye Spor un bugün paylaştığı gönderi :)
 36. 2 beğeni
  Sanırım istemsiz bir hata olmuş! "masa tenisi forum buluşması" ifadesi yerine "masatenisi.org forum buluşması" diye ilan edilmesi daha uygun olurdu. Eminim ki bundan sonraki yayınlarda düzelir.
 37. 2 beğeni
  Necati Hocam,,,Bizim kafa aynıda ...ara sıra içinde kayboluyorum... keyfim yerinde olursa forumda köşe bucak dolanıp duruyorum.. Aynıyız hocam bizim tarafta değişen bir şey yok...Yeni arkadaşların katılımlarını bekliyoruz...yeni bilgilerle.....önlerinde engel olmak yerine geri durmayı tercih ediyorum... Kısaca...Yeni yazılar bekliyorum aktif olmak için ...
 38. 2 beğeni
 39. 2 beğeni
 40. 2 beğeni
  Yer konusundaki müzakerelerin üçüncü ayağı Lozanda devam ediyor. Hepimiz için hayırlı sonuçlanması dileyğiyle
 41. 2 beğeni
  Bilalcim hap yapıp vermişsin. Bravo! Hem de 30€ altında, yani gümrük sorunu olmadan gelir. Ancak bu penholdcuların çoğu kısa pütürle oynuyor. Belki arkadaşımız da öyle tercih edebilir. şunu da ben ekleyeyim de, raketin havası tam olsun bari. http://www.tabletennis11.com/other_eng/nittaku-backside-sheet
 42. 2 beğeni
  penhold 150 - 200 bandında bulman zor olur tr da. 2. el ilanı verirsen belki olur. http://www.tabletennis11.com/other_eng/dhs-wind-series-w3020-ch-pen http://www.tabletennis11.com/other_eng/friendship-729-fx-bluesponge en uygunu burası şimdilik ALi express hariç. Gönderdiğin link penhold ama hobi raket onlarla hiç bir hareket tam olmaz
 43. 2 beğeni
  freitastan daha iyi kim anlatır
 44. 2 beğeni
  Alışma sürecini Avrupa lastikler ile geçirdikten sonra tekrardan "Çin" tipi Çin lastiklerine geçmek zor olur. Burada eğer amaç işin bütçesini düşük tutmak ise, Avrupa tipi Çin lastiklerine bakmak daha uygun olur kanaatindeyim. Örnek olarak; Focus Snipe III, Lkt rapid soft, Palio vs.
 45. 2 beğeni
  3 gunlugune kiralanacaktır. 2 gun gidiş ,2 gun geliş yol ile birlikte toplam 7 gun için 50 TL ödenecektir. Kargo gidiş ve geliş tarafıma aittir. Maç yapılmayacak robotla denenecektir. Lastik takma ve sokme tahtanıza hasar vermeyecektir. Ayrıca tahtanızda küçük vuruklar varsa istediginiz taktirde tamir de edilir **********ALC Bulunmustur .Tesekkurler**********
 46. 2 beğeni
  Geçen yıl bu zor ve yorucu organizasyonu üstlenerek güzel bir masa tenisi ortamı yaratarak başarılı bir şekilde sonuçlandıran Pendik Belediyesi antrenörü Murat kardeşimin tekrar aynı azim ve kararlılıkla talip olmasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer bu organizasyon tekrar kendisine verilirse geçen seneki bilgi birikim ve tecrübelerinide katarak bu sene çıtayı daha da yukarılara taşıyacağına ve sürprizlere imza atacağına inanıyorum. Bu yüzden bende turnuvaya katılmak için sabırsızlanıyorum. Herkes için hayırlısı olsun.
 47. 2 beğeni
  Masa tenisi basit bir oyun. kısaca şöyle diyebiliriz: topu en son olarak rakibin sahasına değdiren oyuncu puanı alır! Diğer yandan servisi atan oyuncu topu önce kendi sahasına sonra da rakibin sahasına değdiremiyorsa, sayıyı kaybeder ve rakibi puanı alır.
 48. 2 beğeni
  Omega tour deneme fırsatı buldum. Net hisli oynaması keyifli bir tahta ama bu kadar oahalı tahtları almanıza gerek yok şahsi fikrim, 100-200 arası bilindik bir şeyler alıp antremana bakmak en sağlıklısı:)
 49. 2 beğeni
  Arkadaşlar şehirlere göre bir oynayacak yerler listesi forumu açtım 1 kişi dışında kimseden bilgi gelmedi. Detaylı bilgi verebilecek olanlar 5 dakikalarını ayırırlarsa herkesin işine yarayacak düzgün bir liste oluşturabiliriz. Bu kadar duyarsız olmayalım.
 50. 1 beğeni
  Hocam selam, normalde mavi orta , yeşil düşük seviye oluyordu bilginize. Atakan Bilgili Mavi-İstanbul yazarsanız sevinirim.