Liderler Panosu


Beğenilen İçerik

Tüm bölümlerde 16-11-2017 tarihinden itibaren en beğenilen içerik

 1. 6 points
  Tekniğini, oyun zekasını çok beğendim. Çocuk Waldner gibi oynuyor, fransizka'nin timo boll'un özentisi olması gibi değil. Gerçekten çok çok umutluyum, şu yaşında kazanır kaybeder beni ilgilendirmez ama bu çocuk geleceğin Chinese killer'i olabilecek bir çocuk.
 2. 3 points
  2 side aynı şey. Burada profoyenel yok bu işe gönül vermiş kişiler var. Pro oyuncu buradakiler kadar ARGE bilmez. En ucuz tahta ve çin lastiklerini al oyna. Lastikler eskiyince tahtan aynı kalsın lastikleri değiştir.
 3. 3 points
 4. 3 points
  Erkek Takımları; 1- YAKAR TEKSTİL - İSTANBUL; (Yahya YAKAR- Saim POLATKAN- Emre DENİZ) 2- THY - İSTANBUL; (Gençay MENGE- Atila ERYILDIZ- Korkut BAYTAZ) 3- TELAS LASTİK-A - İSTANBUL; (Cevat GÜRSEL- Sarp ÖZBAYRAÇ) 4- TELAS LASTİK-B - İSTANBUL; (Suphi ATLIHAN- Basri YILMAZ) 5- GARANTİ KOZA - İSTANBUL; (Osman UYSAL-) 6- ONAT OTOMOTİV - İSTANBUL; (Can BİNGÖL- Sina KEYHAN- Vahid MALMİRİ) 7- ELİT ÇANTA - İSTANBUL; (Salih ÖZÇAKIR- Bora DİLERİ- Peyman JAVADİ) 8- KBS - KOCAELİ; (Abdullah AYDIN- Ahmet SÖZMEN- Ozan KAYIHAN) 9- SADIKLAR MALİ MÜŞAVİRLİK - İSTANBUL; (Murat SADIKLAR- Diler DİNÇER) 10- MERCEDES BENZ TÜRK - İSTANBUL; (Murat SAVA- Mehmet GARİP) 11- AKSİGORTA - İSTANBUL; (Metin ÖZVARNA- Şenel KARAHAN) 12- CONTİNENTAL - İSTANBUL; (Selahattin EKER- Erdoğan KULDAN-) 13- DETA SPORT (STIGA) - İSTANBUL; (Murat DERELİ- Salih TÜRKER ) 14- KAVAK TEKSTİL - İSTANBUL; (Cenk KAVAK-) 15- POLİKİM - KOCAELİ; (Oktay ARAS- Ertan HÜNER- Yücel HÜRTÜRK) 16- NETRA TELEKOM - İSTANBUL; (Serkan SAZAK- Ertan TOPÖNDER) 18- İSTANBUL PATENT - İSTANBUL; (Hakan PEHLİVAN- Berk ELİTAŞ- Baran YILDIRIM- Onur SÖĞÜT) 19- SZL OTOMOTİV - İSTANBUL; (Servet BAYDAR- Yunus ÖRNEK- Ceyhun CEYHAN) 20- ANT BİLİŞİM - İSTANBUL; (İnan Savaş ÖZBAKIR- Wissam El BİSSAR) 21- ÇUHADAROĞLU-A- - İSTANBUL; (Cengiz BİBER- Mesud Fagihi FARAHMAND) 22- ÇUHADAROĞLU-B- - İSTANBUL; (Hakan ÇETİNKAYA- Mert ARACI) 23- NOVARTİS - İSTANBUL; (Şükrü DERELİ- Hasan DOĞAN- Erdoğan TANRIVERDİ- Yasin BORA) 24- ACEMİ AMATÖRLER- İSTANBUL; (Bülent ACİCBE- Nihat GÜROĞLU- Oğulcan DEMİRKOL) 25- PROFIR - İSTANBUL; (Zihni TUNAY- Ümit ÖZTÜRK) 26- YEDİTEPE ÖZEL EĞT.M.L - İSTANBUL; (Adem İLERİN- Erkan BİLİR- Tamer DEMİRKAYNAK) 27- FENERBAHÇE VETERAN - İSTANBUL; (Bülent NOMER-Ferhat ERDURAN- Berke ÇELİK) 28- KÖSTER - KOCAELİ; (Cem YELTEN- Turgut POLAT- Batuhan ULUCAK- Ozan KAMIŞ) 29- BP - İSTANBUL; (Oktay ABAY- Hakan MORGÜL) 30- AKTAŞ HOLDİNG - BURSA; (Serkan AKTAŞ- Mithat KOÇANALI- Mehmet ŞEN) 31- ELEGANCE HAİR CENTER - İSTANBUL; (Rıdvan ŞAHİN- Korkut USTA- Afşin GÜL) 32- EATON - İSTANBUL; (Ersin YILMAZ- Fatih YILDIZ) 33- EATON-B - İSTANBUL; (Şakir KURU- Okan ŞEN) 34- EATON-C - İSTANBUL; (Hakan MİSLİ- Taner KUZU) 35- EATON-D - İSTANBUL; (Tufan Abdullah KARACAYILMAZ- Hamza DEĞİRMENCİ) 36- EATON-E - İSTANBUL; (Mustafa DEMİR- Bertan BAKTAŞ) 37- MOR MENEKŞELER - İSTANBUL; (Furkan ÇAMLIYURT- Ahmet Selim ALTUNSU- Fatih AKIN- Ömer TÜMER) Destek olabilmek adına bu seneden itibaren şirketim adına katılımda bulunmaya çalışacağım. Herkese başarılar dilerim.
 5. 3 points
  Ben de sana 2 farklı konuda cevap vermek istiyorum. 1) servisini atarken dalga konusu olduğunu ama bu servisin çok iyi olduğunu söylemişsin. Kim dalga geçiyor ? Rakibin mi ? Eğer attığın servis etkili olmuşsa, sen istediğini yapmışsan, dalga geçse ne olur geçmese ne olur? Takılma! 2) Rakibin kafasını karıştıracak yani dikkatini dağıtacak tüyolar sormuşsun. Sence bu sportmence mi? Belli ki daha henüz genç yaştasın. Sana tavsiyem önce iyi bir sportmen ol, sonra iyi bir sporcu... O dikkat dağıtma işini öğrenmek yerine teknik olarak daha iyi vuruşlar yapmayı öğren! Esas fayda ordan gelir.
 6. 2 points
  Malum bir yılı daha geride bırakırken bir yenisine daha kucak açıyoruz. Yurt dışında olduğu gibi yurt içinde de teknolojiden giyime, aksesuardan spor malzemesine birçok farklı alanda indirimler görüyoruz. Ki bizleri en çok bağlayan kısmı masatenisi malzemelerinde olacak indirimler. Bunların ilki Adilspor'dan geldi. Adilspor, 11. yılını yapmış olduğu müthiş kampanya ile kutluyor. Tahta, lastik, şort, tişört, eşofman ve birçok üründe %60'a varan indirimler söz konusu.Fiyatların 01.01.2018 tarihine kadar geçerli olduğunu öğrendim. Diğer masa tenisi malzemeleri satıcılarından da benzer kampanyaları bekliyoruz. Umarım bu kampanyalar sonucunda yüzleri gülenler biz masa tenisi severler oluruz. Sevgiyle... www.adilspor.com
 7. 2 points
  Merhaba, önce raketi oynadığıng tutuşunla tutuyon. Şindi, dikkat et, sap üzeringde hangi barnak veya barnaklarınıng olduğu bölüm kalın geliyye. Önce bakmadan hisederek yapıyong. Bunu titizlikle saptıyong. Heç acele etmiyong ha, oynuyon , eviriyong, çeviriyong. Buna, hakkı olan zamanı tanı. İyi bir saptıyon, nereleringi inceltme ihtiyacı hissediyong. Çoğunlukla tahmin edilenden daha az incelterek halledebiliyong bunu ha! Sonra ağaç zımparası alıyong. İnce-orta galınlıkta olsun, gaç nomara bilmiyomg emmee ''ince''zımpara alacaan. Daneleri ince. Zımparaladınmıydı az az ve ince ince yiyyo ağacı. Henüz zımparalamıyong . Şindi üç barnak kadar galınlıkda bir şerit kesiyon zımpara tabakasından. Şerit, sapa tam olarah dolanacak gadar uzun olsun ha. Hah, şindi doluyong şeriti sapa. Zımparalı kısım sapa değcek şekilde içerde galsın. Hah, şindi gavra sapı kaadıng üstündeng, bıraz sıkıyong ve dahi sap bi sağa bi sola dönecek şekilde hafif hafif oynatıp, ovalayıp, zımparalıyong. İncelteceğin bölgeyi yavaşça zımparalıyong. Sanki, neredeyse bişey yapmıyormuş gibi yapıyong bunu ha! Zımparalarken anahtar sözcükler ''azar azar'' ve dahi ''dura dura''. Anahtar sözcükler onlar da, emmee bu iş senin eyleminin galitesiynen ilgili, yohsa entelektüel olarah anahtar sözcühleri duydum deyu meseleye vakıf olduğuna inandırmayasın kendingi. Pek az zımparala, sonra zımpara kağıdıngı aradan çıkar , raketi tutuşunla tut ve hisset hele hala galın geliyor mu...Geliyorsa azıcıh daha ovala, zımparala, sonra gene bah, iyi mi...Deelse azıcıh daha , sonra gene tutuşunla bah, iyi mi...beyle beyle azar azar giderek yapıyon. Zımparalarken hızlanma eğilimine garşı tetikte olacaan. Uyumayacaan. Otomatiğe bağlamayacaan. Hemen yapayım da bitsin deyu haldır haldır yaparsang, dozu aşmış olur ve dahi farketmeden ''rakete zarar '' diyebileceğin bölgeye girer, sapı ihtiyacından daha fazla inceltmiş olursung. Bah, tekrar söylüyomg, yavaş yavaş zımparala. Nice yiğit böyle yaptı ve dahi raketleringi türlü çeşitli modifikasyonlarla istemedikleri hallere sohtular, bunu da sonradan farkettiler, kimi bu vaziyeti açıkça kabul etti, paylaştı, kimiyse kendinden dahi sakladı ki bu en az akıllıca olanı, zira kendingi gandırmanıng yararı olmaz. ''E, ne olacah canım, o vakit de bantla sarıp, sapı galınlaştırırız'' deyu daldan dala yapman gardaşım. Konu, sapı elime göre inceltmek. Girişiminde berraklık diliyomg.
 8. 2 points
  Elegance Hair Center takımı olarak Güzel bir turnuvanın sonunda talihsiz bir şekilde ikinci olduk. Herkese teşekkür ediyorum.
 9. 2 points
  Hımm, şimdi zorluk seviyesini daha iyi anladım. Ama yani sizde Zjk Onur ile eş olsaydınız bu kadar karamsarlığa kapılmazdınız diye düşünüyorum.
 10. 2 points
  Selamlar arkadaşım. Eleştirilere açığım dediğin için yazıyorum :) Keşke forumu yeterince dolaşsaydın. "Şu raketle şöyle bu raketle böyle" oyunundan daha "masa tenisi tekniğinin" olmadığı çıkarımı yapıyorum (ve 3 sene hazır raketlerle oynamandan). Dostum o bahsettiğin pütür ile tekniğini oturtamazsın. Mükemmel backhand'e sahip ol, sonra backhandine pütürü tekrar düşün. Örneğin pütürle başlarsan ömrün boyunca backhand spin atamayacaksın (muhtemelen). Senin bahsettiğin şey "oyunu bozmak" dediğin şeyi, akılcıl oyun olarak niteleyelim biz ve "topun spin akşını bozmak" olarak nitelemeyelim :) O yüzden sen de güzel bir düz lastik Backhand ile başla. Bir antrenör bulamazsan bile partner edin ve teknik videoları izleye izleye kendinizi çalıştıra çalıştıra (bu forumun esas sitesi masatenisi.org'da başlangıç teknikleri var) gelişimini sürdür derim. O kadar video izlediysen ALL ne demek bildiğini düşünüyorum. ALL sınıf bir tahta, Kontrollü bir lastik ile başla derim.
 11. 2 points
  Takımda oyuncu sayısı sınırsız ama genelde 4 kişi olur 3u oynar. Takımlarda hiç para almayan, para almayıp ekipmanı alınan, hem para hem ekipmanı verilenler var. Ligine ve oyuncusuna göre değişir. Parası da oyuncusuna göre değişir.
 12. 2 points
  2004-2005 li yıllardı sanırım, ben de internet üzerinden o zamanın parası ile 155 liraya 5 yıldız Stiga hazır raket almıştım. Raket aldığımın ikinci günü bu siteden Saadettin SALMAN ile tanıştığımda bana aynen şunu demişti, "Piyasadan en iyisi diye satın aldığın hazır raket, en kötü durumdaki pro ekipmanın (kombi ya da Bilal kardeşimin dediği gibi aynı anlama gelen toplama) yerini tutmaz". İşte o söz üzerinden bir gün bile geçmeden aldığım o hazır raketi kendi arkadaşlarımdan birine burada (Tokat ta kendi oynadığımız yerde) yarı fiyatına vermiştim. Çünkü; Saadettin abi aynı zamanda, yeni aldığım o hazır raketi bu forumdan hiç kimsenin almayacağını da söylemişti. Ve ben o günden sonra pinponcu olmayı bırakıp, masatenisi oyuncusu olmaya ve bu oyundan gerçek tadı almaya başlamıştım. Bütün bunlardan senin de anlayacağın gibi mutlaka pro ekipman (kombi raket) almalısın. Bir tecrübe daha sana; sakın kendini oynadığın çevreye göre değerlendirerek iyi görüp çok hızlı ve güçlü ekipmanlarla başlama benim gibi. Önce şahin gibi araçlarla trafiğe kapalı yollarda şoförlüğünü geliştir sonra istediğin araçlarla asfalta da piste de çıkarsın. İşte; tıpkı şoförlük gibi masatenisinde de durum böyledir, önce acemiliğini tolere edecek uygun özellikte ekipmanlarla başlamalısın yoksa en üst seviyeden ekipmanla başlarsan hem gelişimin sağlıklı olmaz hem de oyun seviyen yeterince ilerlemez. Düşün ki; Butterfly Gergely, Mizutani Jun, Schlager gibi tahtalarla ve üzerinde çok hızlı lastiklerle oynadığım ilk yıllardan sonra yavaş yavaş duruldum ve eskiye oranla oyun yapıma daha uygun ekipmanlara geçtim.
 13. 2 points
  Bu arada yasaka, extra adlı modeli artık sweden extra adıyla üretmeye devam ediyor.
 14. 2 points
  Murat hocam Yasaka Sweden Classic'i bir araştır istersen. Ben denemedim ama merak ettiğim bir tahta olduğu için biraz araştırmıştım. Yapılan yorumlarda yumuşak hisli ve esnek olduğundan bahsediliyor, hız ise All/All+ ayarında. Kafa ölçülerini bulamadım, Extra ile aynıdır muhtemelen, ağırlık konusunda dengeli olacağını tahmin ediyorum. Türkiye'de satılıyor. Biliyorum, denemeden yorum yapmak pek doğru değil, ben aşağıdaki linklerin yalancısıyım. Elçiye zeval olmazmış deyip durumu kurtarmaya çalışayım. :) http://www.tabletennisdb.com/blade/yasaka-sweden-classic.html http://mytabletennis.net/forum/forum_posts.asp?TID=59846&title=yasaka-sweden-classic https://www.tabletennisspot.com/yasaka-sweden-classic-review/ http://www.tabletennis11.com/other_eng/yasaka-sweden-classic-new https://www.adilspor.com/sweden-classic-sap-sekliflaired--fl--u1300 http://www.masatenisionline.com/Blade-Sweden-Classic-strcon,PR-53.html
 15. 2 points
  Neresi ilginç? Siz küfür edip forumdan atıldıktan sonra özür dileyip gelmediniz mı? Bu beyefendi bana küfür edip atılmadı mı? Bakınız hepiniz buradasınız. Ben niye kurallara uydum? Niye salak yerine konuyorum? Yazdıklarımın neresi yanlış? Neresi ilginç? Yok hayır efendim yazmıyorum bilgi milgi. İsteyen mesaj atar, mail atar, face'ten yazar vs.
 16. 1 point
  jAPONYA dan alınmıştır , Bir kez idmanda denendi... Ayağa bir numara büyük geldiği için satılıyor... Ayak ölçüsü 26 cm olanlar için uygundur...https://i.hizliresim.com/mJmjj8.jpg https://i.hizliresim.com/DypVVo.jpg https://i.hizliresim.com/YOm222.jpg https://i.hizliresim.com/kXl22q.jpg https://i.hizliresim.com/ROqaa7.jpg iletişim: 0542 5735128 fiyat: 350 TL
 17. 1 point
  Asics'in Türkiye'de satılan ayakkabıları voleybol için. O yüzden daha ağır ve sert. Ben pek sevmiyorum.
 18. 1 point
 19. 1 point
  bu maçta Ma Long u sallamıştı. Maçın bir bölümünden sonra Kallbergin bh servis hiç atmadı neredeyse
 20. 1 point
  Asics çok uygun fiyatlı tam kauçuk taban salon ayakkabısı var ( Gel upcourt ) masatenisi.com da var ama her yerde bulabilirsin. yarım numara büyük alcaksın
 21. 1 point
  Murat, bende mizuno tavsiye ediyorum (bolt 5 kullanıyorum) fakat illaki uygun fiyat olsun dersen; intersportun fason olarak üretimini yaptırdığı kauçuk tabanlı ayakkabılar var. geçenlerde 195 lira gibi fiyat görmüştüm.
 22. 1 point
  Wave medal serisi de wave drive serisi de geniş ayakkabılar. Butterfly energy force veya Adidas tenzone vs gibi ayakkabılar daha dar kalıplı. Dolayısıyla mizuno tavsiye ederim. Ama fiyatları malum.
 23. 1 point
  Dostum Mizuno ayakkabıları tavsiye ederim. Özellikle Wave medal serisi olanları.. Numara olarakta 42,43 gibi terimler yerine senin ayakkabındaki jpn numarası olan 27-27,5 gibi numarayı bul. Tam doğruyu söyler..
 24. 1 point
  Ben bu arkadaş sanmıştım bu da fena değil. Altyapıları sağlam sallayabilirler ilerde.
 25. 1 point
  2-3 hafta önce Cristian Pletea ile bir maçı var. Son zamanlarda izlediğim en güzel maçlardan biridir. Pletea da kendisi kadar iyi ama biraz çirkef kategorisinden gibi. Son şampiyona'da takımlar da gene karşılaştı ikisi hatta, yine seyir ve gerginlik seviyesi yüksek bir maç oldu.
 26. 1 point
  Evet, bh kapatmalarını waldner amcasından almış :) çok da fotojenik görünüyor...umarım iyi bir sporcu olur ve bu spora katkı yapar...
 27. 1 point
  Hakikaten ben de videoları izlerken geçenlerde dikkatimi çekmişti. Müthiş bir oyuncu olacağa benziyor. Tomakazu ile de çekişebilir...
 28. 1 point
  http://www.ikmsk.org/haber/yardim-amacli-acik-masa-tenisi-turnuvasi-gorme-engelliler-yararina-yapilacak-ayrintili-bilgi-yarisma-talimati-487 http://www.ikmsk.org/haber/8-engelliler-yararina-yapilacak-turnuvaya-katilan-takim-ve-sporcular-488 8. Kurum ve Kuruluşlararası Engelliler Yararına Yardım Amaçlı Açık Masa Tenisi İkili Takım Turnuvası Altı Nokta Körler Derneği İstanbul Şubesi yararına yapılacak. Büyük heyecan ve mutluluk duyularak organize edilen geleneksel Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Takım Turnuvasının 8. si bu yıl, Görme Engelli bireylere katkı sağlamak amacı için yapılacak. Mercedes Benz Türk şirketinin ana sponsorluğu ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneğinin organizatörlüğünde yapılacak olan turnuvanın tüm geliri Altı Nokta Körler Derneği İstanbul Şubesine bırakılacak. Turnuva 02 Aralık 2017 Cumartesi günü, Orhangazi Mah. Mercedes Bulvarı No: 17/1 Esenyurt- İstanbul adresinde bulunan Mercedes Benz Türk fabrikasının kapalı spor salonunda yapılacak. Servis; Kozyatağı Carrefour önünden saat 07.20 de kalkacak. Servis sürücüsünün ismi ve araaç plaka numarası daha sonra duyurulacak. Tüm Kurum ve Kuruluşlarımızı bu anlamlı organizasyona destek vermeye ve bir arada olmaya davet ediyoruz. Maçlar saat 09:00 da yapılacak olan açılış kokteyli sonrası başlayacak. Ayrıntılı bilgi ve yarışma talimatı aşağıda yayınlanmıştır. ENGELLİLER YARARINA AÇIK MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASI YARIŞMA TALİMATI; • MERCEDES BENZ TÜRK ŞİRKETİNİN ANA SPONSORLUĞU İLE İSTANBUL KURULUŞLARARASI MASA TENİSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (İKMTSKD) ORGANİZATÖRLÜĞÜNDE ENGELLİLER YARARINA KURULUŞLARARASI AÇIK MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR. • TURNUVADA ELDE EDİLECEK GELİRİN TÜMÜ GÖRME ENGELLİ BİREYLER YARARINA KULLANILACAK. • TURNUVA, 02 ARALIK 2017 CUMARTESİ GÜNÜ ORHANGAZİ MAH. MERCEDES BULVARI NO:17/1 ESENYURT İSTANBUL ADRESİNDE BULUNAN MERCEDES BENZ TÜRK FABRİKASININ KAPALI SPOR SALONUNDA YAPILACAK OLUP SAAT 09:00 DA AÇILIŞ KOKTEYLİ SONRASI BAŞLAYACAK. • TURNUVA KATILIM ÜCRETİ; ERKEK TAKIM İÇİN 400.00 TL, BAYAN TAKIM İÇİN 250.00 TL DİR. İSTEYEN KURULUŞLAR VEYA KİŞİLER DAHA FAZLA BAĞIŞ YAPABİLİR. • BAĞIŞLAR (KATILIM ÜCRETLERİ) SALONDA MAKBUZ KARŞILIĞI DOĞRUDAN İLGİLİ DERNEĞE YAPILACAKTIR. İSTEYEN KURUM VE KURULUŞLAR İLGİLİ DERNEĞİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN BANKA HESABINA (AÇIKLAMASINI MASA TENİSİ BAĞIŞ OLARAK BELİRTEREK) YARDIMDA BULUNABİLİRLER. DERNEĞİN BANKA HESABINA YAPILAN YARDIMLARIN BANKA DEKONTUNUN ORGANİZASYON KOMİTESİNE E-MAİL GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BANKA HESAP NUMARASI : Ziraat Bankası Galatasaray Şubesi 1902687 - 5001 Hesap İban, TR 32 0001 0007 0101 9026 8750 01 • 8. KURULUŞLARARASI YARDIM AMAÇLI AÇIK MASA TENİSİ TAKIM TURNUVASINA, İSTEYEN HER KURUM VE KURULUŞ 16 YAŞINDAN BÜYÜK İSTEDİĞİ SPORCUYU LİSTESİNE YAZARAK YARIŞMA TALİMATINA UYGUN OLMAK KOŞULU İLE İSTERSE BİRDEN FAZLA TAKIM İLE KATILABİLİR. • TURNUVA, BİR GÜNDE BİTİRİLECEKTİR. GURUP MAÇLARI VE GURUPTAN ÇIKTIKTAN SONRAKİ İLK (16 VE 8) ELEME MAÇLARI 3 SET ÜZERİNDEN 2 SET ALAN GALİP ŞEKLİNDE, DAHA SONRAKİ YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI 5 SET ÜZERİNDEN 3 SET ALAN GALİP ŞEKLİNDE OYNANACAKTIR. • TAKIM MÜSABAKALARINDA MAÇLAR ÖNCELİKLE 4`LÜ GRUPLAR HALİNDE OYNANACAK OLUP KATILIMIN FAZLA OLMASI HALİNDE 5’Lİ GURUPLAR ŞEKLİNDE GRUPTAN ÇIKAN İLK İKİ TAKIMIN ELEMİNASYON OYNAMASI ŞEKLİNDE, 5 MAÇLIK (2 TEK, 1 ÇİFT, 2 TEK) SİSTEME GÖRE OYNANACAKTIR. İLK 3 MAÇI KAZANAN TAKIM GALİP GELECEK, KALAN MAÇLAR OYNANMAYACAKTIR. • GURUP MAÇLARI SONUNDA PUANLARIN EŞİT OLMASI HALİNDE, TAKIMLARIN KENDİ ARALARINDA YAPTIĞI MAÇLARDAKİ AVERAJLARI DİKKATE ALINACAKTIR. • DERECE YAPAN İLK 4 TAKIM VE SPORCULARINA TURNUVA SONUNDA KUPA VE MADALYA VERİLECEKTİR. • HER KURULUŞ TAKIMI ERKEKLERDE VE BAYANLARDA EN AZ 2 EN FAZLA 4 OYUNCU İLE TEMSİL EDİLEBİLECEKTİR. •ÖNCELİKLE, BÜTÜN KURULUŞ TAKIM OYUNCULARI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİNDEN ALINMIŞ OLAN 2017/2018 VİZELİ SPORCU LİSANSI İLE YARIŞMALARA KATILABİLECEKTİR. MÜSABAKA SIRASINDA HER SPORCU LİSANSINI İBRAZ ETMEK ZORUNDADIR. ANCAK, LİSANSI OLMAYAN VEYA VİZESİ YETİŞMEYEN SPORCULAR SADECE BU ÖZEL TURNUVA İÇİN BİR SEFERE MAHSUS OLMAK ŞARTI İLE SAĞLIK YÖNÜNDEN HER HANGİ BİR SORUNU OLMADIĞINI BELİRTEN YAZILI BEYANI İLE MAÇLARDA YER ALABİLECEKTİR. • TALEP OLMASI HALİNDE 02 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ KOZYATAĞI CARREFOUR ÖNÜ OTOBÜS DURAĞINDAN 07.20 DE SERVİS KALDIRILACAK OLUP, GÜN SONUNDA İHTİYAÇ OLURSA MAÇLARIN AKIŞI DİKKATE ALINARAK AKŞAM GERİ DÖNÜLECEKTİR. • TAKIMLAR MASA TENİSİ FEDERASYONU FAALİYET KİTAPÇIĞINDA BELİRTİLEN KIYAFET YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK SPOR KIYAFETİ İLE MÜSABAKALARA ÇIKACAK. BEYAZ RENKLİ TİŞÖRT İLE KESİNLİKLE MAÇLARA ÇIKILMAYACAKTIR. • TURNUVA ESNASINDA MERCEDES BENZ TÜRK ŞİRKETİ TARAFINDAN TÜM KATILIMCILARA GÜN BOYUNCA KOKTEYL VE YEMEK VERİLEREK ÇEŞİTLİ İKRAMLARDA BULUNULACAKTIR. • MÜSABAKALARA KATILACAK OLAN KURULUŞLARIN EN GEÇ 30 KASIM 2017 PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR AŞAĞIDA İRTİBAT BİLGİLERİ BULUNAN ORGANİZASYON KOMİTESİNE KATILIM VE SPORCU İSİMLERİNİ YAZILI OLARAK BİLDİRMESİ GEREKMEKTEDİR. İSTANBUL DIŞINDAN KATILACAKLAR İÇİN KONAKLAMA NİDYA OTEL (ESENYURT) DE YAPILABİLİR. www.nidyahotelesenyurt.com BU TALİMATTA BELİRTİLMEYEN DİĞER TÜM HUSUSLARDA KARAR ALMAYA ORGANİZASYON KOMİTESİ YETKİLİDİR. Organizasyon Komitesi: Şener FİLİZ ( İKMTSKD ) e-mail : sener.filiz@hotmail.com Cep Tel : 542 6738990 – 542 2160948 Safiye ÖNCEL ( MERCEDES BENZ TÜRK ) İş Tel : 212 6227622 e-mail : safiyek@hotmail.com Seval GÜLYAZ (ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ) İş Tel : 212 2919171 e-mail : istanbul_altinokta@hotmail.com Cep Tel : 553 6094084
 29. 1 point
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
  Mümkünse isminizi organizasyona ya da bir takıma ekletiniz - güvenliğe katılımcıların bir isim listesi veriliyor -daha rahat girersiniz.
 33. 1 point
  8- KBS - KOCAELİ; (Abdullah AYDIN- Ahmet SÖZMEN- Ozan KAYIHAN) 9- ELEGANCE HAİR CENTER - İSTANBUL; ( Korkut USTA- Afşin GÜL- Batuhan ULUCAK ) senin takımla benim takım komşu olmuş Tsu :)
 34. 1 point
  Bu lastikler subazli yapıştırıcı değil klasik yapıştırıcılar için üretilmiş gibi bir ibare yazmışlar. Klasik bir lastik diyor. Dolayısıyla spinli olabilir ama pek fazla atmaz gibi geliyor bana.
 35. 1 point
  Cevat abi, Gencay hep vardı ama şimdi süper lig oyuncuları yine süper lig oyuncuları ile eş olmuş. Dolayısıyla iş imkansız hale geliyor :)
 36. 1 point
  Merhaba Forumda eski konulardan hatırlıyorum da Tsubasa arkadaşımız demişti galiba ; ''en kötü toplama (kombinasyon/kombo) raket, en iyi hazır raketten yüz kat hızlıdır bin kat spinlidir'' Bu söz çok doğru bir söz bence, kıyaslamak bile yersiz. Sana tavsiyem ise görüntüsünü,rengini ve fiyatını uygun gördüğün herhangi allround allround+ yada off- hızında bir tahtaya 1,8mm yada 2mm süngerli lastikler takarak başlaman. Sonrasında Bilal dostumun da dediği gibi tekniğin oturdukça elin geliştikçe lastikleri değiştirerek devam edersin. O şekilde hem daha mantıklı hem daha ekonomik olacaktır yani forumdaki çoğumuz gibi binlerce lirayı ekipmana gömmemiş olursun Bana kalırsa ekipman bir şekilde ayarlanır asıl önemlisi antrenman ve antrenman partneri bulmandır.
 37. 1 point
  Her cumaları saat 6 da turnuvamız yapılmakta bazı haftalar cumt saat 2 de yapılıyor. Katılım ücreti 10 tl olup maç topları kulüp tarafından verilmekle beraber 1. 2. ve 3. ye madalya veriliyor. Detaylı iletişim için Girişim Spor Kulübü Cevizli Mahallesi Musatafa Kemal Caddesi no:78 KARTAL/ISTANBUL
 38. 1 point
  Masa tenisi oynamayı gerçekten öğrenmek istiyorsanız en başından itibaren kombo raketlerle oynamanız en doğrusudur. Kombo raketler hem spin hem hız anlamında hazır raketlerden daha üstündür. 100 liralık da olsa, ikinci el de olsa bir kombo raket almanızı öneririm. Dikkat etmeniz gereken bu işte yeniyseniz all hızında bir tahta ve iyi spin üreten lastikler kullanmanız diye düşünüyorum.
 39. 1 point
  Daha bisiklet alamadım ki.. Bisiklet alacam da kondisyon yapacam daaa bence o gidiş bu turnuvaya yetişmez Tsu
 40. 1 point
  Hocam siz 1500 euroyu geçen bir mal mı sipariş ettiniz? Veya yasaklı olan yiyecek, parfüm, kozmetik vs gibi bir ürün mu aldınız? Normalde ukim'e ürün takılmaz. 30euroyu geçerse vergisi hesaplanır ve %18 KDV tutarini sizin adresinize gelen PTT görevlisine verip ürünü alırsınız.
 41. 1 point
 42. 1 point
  Ozan bey aynen dediğiniz gibi, geçen gün loop ta var dediğinizde arayıp konuşmuştum ama siteye resmini koydukları ürün (Yasaka Extra Gatien) yoktu. Ben de yurtdışından bulup bulamayacaklarını sormuştum. Sağolsun Ferhat bey İsveçten araştırıp bugün bana döndü. Yasaka Extra Gatien artık Yasaka Sweden Extra olarak üretiliyormuş. Üstelik bu tahtadan depolarında varmış (siteye koymamışlar). Ben de istedim tahtayı, e tabi AVX P500 de olacak elimde. Bu küçük tahtaları bırakıp diğer ALC, Omega TOUR u elden çıkarıcam artık.
 43. 1 point
  Ben birçok "all" ve "all+" tahta denedim. Yumuşak hisli denince ilk aklıma gelen Donic Appelgren. Ancak o tahta biraz yavaş kalabilir. Fakat Tibhar Samsonov pure wood yukarıda saydığınız tüm oyun özelliklerine uygun, ayrıca çok kontrollü ve hisli bir tahta. Pek bilinmediği için hakkında fazla yorum yok. Fakat kullanan ve yorum yapanlar hep överler. Ben maalesef kafa ağırlığı konusunu elim ile fazla hissedemiyorum. O konuyu eğer ilgilenirseniz siz araştırın. Ben de bir ekipman rahatsızı olduğum için bu tahtayı kullanırken ve de çok memnunken başka tahtalara geçtim ama hala aklımın köşesinde beni rahatsız edip duruyor. Not: ben yazımı yazdığım sırada sizin seçiminizi yaptığınıza dair yazınız gelmiş. Olsun belki başka arkadaşlar faydalanır.
 44. 1 point
  Çok klasik bir öneri olacak ama Samsonov alpha. Kafası küçük olduğu için ağırlık merkezi diğer raketlere oranla raketin sap kısmına daha yakındır. Hızı da all+ / off- aralığında. Gramajı da düşük. Zaten denemişsinizdir diye tahmin ediyorum ama anlattığınız özellikler bana bu tahtayı hatırlattı.
 45. 1 point
  http://www.timtts.be/Shop/index.php?main_page=product_info&cPath=83_124_85&products_id=713 İngilizce biliyorsan ve kredi kartın varsa 37 euroya kargo dahil başlangıç için uygun toplama raketin olabilir.
 46. 1 point
  Oynayacak iyi kötü bir yerimiz var ancak düzenli antrenman yapacak arkadaşlar arıyoruz pütür kullanması tercih nedenidir. iletişim : 0537 423 75 60
 47. 1 point
  Bana ve bir iki diğer üyeye hakaret ettiniz. Forumdan atılacakken kendiniz üyeliğinizi sildirttiniz ( o zaman nick KTM idi) daha sonra bu nick ile geri döndünüz. Dönerken Ertan abiden de özür dilediniz diye hatırlıyorum. hatta eski konulardan birinde ben yine atıldığınızı sanıp böyle yazmıştım da siz "Atılmadık şekerim kovulduk ama hala yazıyoruz.." demiştiniz. Galiba atılmanıza karar verilmişti de siz önce davranıp üyeliği mi silmiştiniz hatırlamıyorum vallahi... kafama hep üyeliği sildik diye kodlamışım. Eskiden moderatördüm ve üyelerin özel mesajlaşmalarını görebiliyordum. O yüzden sizin yalanlarınızı ve hakaretlerinizi gözümle gördüm. Mesela x bir üyeye özel mesajınızda bana hakaret ederken, bana attığınız özel mesajınızda da x üyeye giydiriyordunuz. sonra x üyesine geri dönüp sen merak etme ben onu azarladım vs diyordunuz. Şimdi bunları kanıtlayacak vs halim yok. Ama Ertan abiye rica ederiz buraya kopyalayıp yapıştırabilir. Bu olaylar üzerinden 5 sene geçti. Sizle tartışacak halim de yok. Bıktım ve usandım. Buradan sizi tebrik ediyorum. Küfür edenler, moderatör şifresini kırıp ele geçirenler, özelden malzeme satanlar vs hepsi başka nick ile burada. Ama kurallara uyan, sinirlense de küfür etmeyen üyelerimiz boşa uğraştıklarını görmüş, soğumuş ve foruma girmez olmuş. Demek ki siz kazandınız biz kaybettik.
 48. 1 point
  değildir bilen birine git oyununu görsün teknikleri öğretsin raketini hazırlatsın. prof yada ordinaryüs raket olmaz, oynucu olur. onun da profu para kazandığı ölçüde profdur ekipmana takılma derhal bilen birilerinin yanına git yada; oyna, eğlen, paranı istediğin gibi harca kimseye de sorma. o durumda ben kim köpek ki sana tavsiyede bulunuyorum
 49. 1 point
  Dediklerinize saygı duymakla beraber söylediklerinizin yanlış olduğunu biliyorum. Dünya üzerinde bahsettiğiniz gibi bir lastik yok ve üretilmesi fizik kurallarına aykırı. Öncelikle bunu bilin istedim. Lastikler toplara verdikleri spin kadar gelen spinden( top spin veya back spin fark etmez) etkilenirler. Bu söylediğimin en basitinden ispatı anti lastikler ile yapılabilir.Yüzeyi hiç tutmayan yani spinden hiç etkilenmeyen lastikler ile spin yapmanız imkansızdır.(topu kaşıya taşıyarak atmaktan bahsetmiyorum,fırçalayarak spin yapmaktan bahsediyorum). Yüzeyi kısmen tutan antiler ise spinden etkilenirle ve etkilendikleri kadar o lastiklerle topa spin verebilirsiniz.
 50. 1 point
  Sakin ol şampiyon :) Masa tenisi camiasında bir çok kişi birbirini tanır. Orhan abi olsun, Ömer abi olsun hepsi sana yardımcı olur bu raket konusunda. Burda Malatya 1.siyim diyip spinde sorun yaşıyorum demene takılmıyorsak bizler, sen de gerilme abim.